|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
16.12.2011 11:55:09   
ElmaB
Dječaku otkazala oba bubrega, hitno mora na operaciju
Dječak Rijad Ćosibegović zbog Alportovog sindroma hitno mora na operaciju. No, za transplantaciju bubrega koja bi trebala biti obavljena u Francuskoj potreban je novac.
Transplantacija se mora obaviti što prije, jer su dječaku otkazala oba bubrega, a termin operacije je već zakazan za 25. decembar.

Rijad se trenutno nalazi na liječenju u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu. Ušao je i u Eurotransplantov program za ovakve operacije, ali je nažalost rok u kojem se mora obaviti operacija, odnosno prikupiti novac, veoma kratak, pa porodica moli sve ljude ljude dobre volje da pomognu ovom dječaku. Nažalost, od iste ove bolesti je preminuo i Rijadov brat.

Rijadu možete pomoći uplatom novca na žiroračun UniCredit banke 403 8892 9000.

Transakcijski račun preko "Otvorene mreže" je Volksbank BH 1401010022091880, a devizni Volksbank BH 5030120- 220918, IBAN broj- BA39 1401010022091880, SWIFT- VBSABA22 sa naznakom "za Rijada Ćosibegovića".


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 12:58:49   
scarlett
E stvarno, ima li kraja ovome user posted image
Evo još jedna sitnica od nas. Ako budete zainteresiraneuser posted image

Početna cijena aukcije 1,- KM
http://imageshack.us/photo/my-images/11/31436517085029967821010.jpg/

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 13:25:55   
koka i po
dajem 5 km za ovouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 13:37:03   
scarlett
Hvala velika Koko, baš si me obradovala, već nekoliko dana se nadam da će ovo krenuti i na drugim temama na kojima imaju i ljepše slike. Nadam se da si sada otvorila zvanično aukciju na ovim temamauser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 13:43:26   
madam x
Aukcija je u redu, ali nije to umjetnička sklika, kao što je to prije bila...ne  znam koliko se može dobiti na jednom komadu nakita. Rađe uplate, ja sam za to.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
17.12.2011 13:49:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 13:50:55   
scarlett
Zinanina, ovo nije skupocjeni nakit i ja sam toga svjesna, na našem FB profilu je upravo rasprodaja i ovaj set je snižen na 5 KM, naravno da ne mislim da će sada na aukciji doseći 105,- KM

Ovo je način na koji ja mogu pomoći, drugačije ne mogu, a i da zadnja ponuda bude 2,- mislim da je i to korisno, jer uvijek mislim zrno po zrno pogača...

A vas bi ovaj komad bižuterije trebao podsjećati na jedno lijepo djelo - to je bila naša iskrena namjera a ne da veličamo bižuteriju. user posted image



_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 16:23:11   
madam x
IZVORNA PORUKA: scarlett

Zinanina, ovo nije skupocjeni nakit i ja sam toga svjesna, na našem FB profilu je upravo rasprodaja i ovaj set je snižen na 5 KM, naravno da ne mislim da će sada na aukciji doseći 105,- KM

Ovo je način na koji ja mogu pomoći, drugačije ne mogu, a i da zadnja ponuda bude 2,- mislim da je i to korisno, jer uvijek mislim zrno po zrno pogača...

A vas bi ovaj komad bižuterije trebao podsjećati na jedno lijepo djelo - to je bila naša iskrena namjera a ne da veličamo bižuteriju. user posted image




Možda sam pogrešno shvaćena, ja nisam željela umanjti tvoj trud, naprotiv, svaka pohvala i neka aukcija ide dalje, znam o kojem se nakitu radi. Htjela sam samo reći da možemo uplatiti i mimo aukcije.
Stvarno nisam mislila ništa loše.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 16:56:54   
Lulu_08
Ma naravno, uplatiti treba i mimo ove aukcije, ali je aukcija divan gest!

Evo ja nudim 10km!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 17:23:21   
tekja
12KM



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 19:28:47   
scarlett
Ma cure suoer ste, svaka čast user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 20:34:20   
klemzi
14 KM user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 22:21:41   
madam x
15 user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
17.12.2011 22:38:10   
klemzi
16 KM user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
20.12.2011 9:34:10   
emi7908
Bože dragi pa ovo je pretužno user posted image

Scarlet svaka čast a i vama cure kako kažeš zrno po zrno pogača.... iskreno se nadam da će se i ovaj put skupiti novac i da će sve uspješno aBd.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
21.12.2011 22:02:40   
scarlett
Drage ženice, dobila sam sugestiju da je bolje što prije završiti sa aukcijom, jer je svima novac bitan, međutim, upravo kada sam htjela da kažem kada se aukcija treba završiti, došlo je do dodatnih ponuda.
Ipak, da ne bismo predugo otezale, predlažem da aukciju završimo u petak uvečer u 24h.
Nakon toga ćemo se dogovoriti oko preuzimanja, a vi uplatite novac na žiro račun osobe za koju je aukcija i bila u toku.

Ako imate neki drugi prijedlog, svako mišljenje je dobrodošlo.
Hvala vam svima na sudjelovanju, divne ste, ljubim vas user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: HITNO potrebna pomoć dječaku Rijadu!!!
24.12.2011 12:18:51   
scarlett
Drage ženice, zahvaljujem vam se od srca na vašoj humanosti i učestvovanju u ovoj aukciji.
Aukcija je završena kako sam najavila sinoć u 24h i za ovaj set najveću sumu je ponudila klemzi

Draga, čut ćemo se preko PPa vezano za isporuku, a ti uplati dogovorenu sumu na gore navedeni br. žiro računa.
IZVORNA PORUKA: klemzi

16 KM user posted image



_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *