|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kajsevi - autosjedalice
20.12.2011 14:23:11   
lepao
Da li imate problema sa kajsevima na autosjedalicama 9-18kg? Ja sam kupila exo jane autosjedalicu i imam osjecaj da suz kajsevi kratki pa ne znam dali ste imali slicna iskustva...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kajsevi - autosjedalice
20.12.2011 14:31:51   
Lejla Ka
Kako su kratki? Možeš li preciznije opisati problem?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kajsevi - autosjedalice
20.12.2011 14:41:11   
Blue rose RR
Možda misli da se ne mogu zakačiti bez "natezanja" istih?!
Mora biti modus kako da ih produžiš. Kod AS Recaro, između koljena djeteta ima dio koji je čičkom zaljepljen, i ispod kojeg se nalazi metalni podešavač pojasa, kojim mogu da ga zategnem ili da ga opustim, čime kaiš od AS skraćujem odnosno produžujem.

Pogledaj uputstvo svoje AS, mora biti način.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kajsevi - autosjedalice
21.12.2011 14:21:16   
lepao
Na nasoj nema tog dijela o kojem pricate..znaci nema da se produzi. Njemu su kajsevi ok ali knap pogotovo sa kaputom...sigurno je to neka norma pogotovo sto je Jane bas dobra marka ali meni je to sve usko...ne znam

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kajsevi - autosjedalice
21.12.2011 14:25:36   
animagical
pogledaj iza as, znaci odakle izadju kaisi iz nje... a kad skopcas bebu i treba da budu uski, da stane 1 prst ispod pojasa, kod ramena, ja mislim...

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kajsevi - autosjedalice
21.12.2011 17:57:26   
many
i kod nas isti problem s kajsevima !nigdje se nmogu podesiti,i sto kaze lepao,s kaputom su skroz na knap,bas ih moram onako potezat da ih skopcam?????!!!!!!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kajsevi - autosjedalice
21.12.2011 20:52:27   
Adana
Bas nezgodno... Mozdada za svaki slucaj u upustvu za koristenje provjerite da nema neka 'caka'.
Srecom kod nas se isto moze podesavati duzina kaisica. ALI ja skoro nikada ne stavljam curicu u jaknici/kaputicu u AS... Ako je bas hladno, onaj ko je zaduzen za voznju prethodno zagrije auto, skinemo jaknicu prije ulaska u isto i eto. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kajsevi - autosjedalice
21.12.2011 22:13:12   
Lejla Ka
Preporuka je da dijete u AS ne ide u više od dva sloja odjeće jer u slučaju udara vrlo lako isklizne iz jakne, kaputa i skafandera.

E sad, to sa kaiševima mi nije baš naj jasnije, većina sjedalica koje sam ja imala priliku vidjeti su imali mogućnost da se kod zakopčavanja kaiševi popuste preko potrebne mjere, a onda ponovo zategnu na pravilnu dužinu.
Lepao reci mi o kojoj se sjedalici radi.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kajsevi - autosjedalice
22.12.2011 22:34:48   
lepao
Koja je tvoja koja marka i jeli isto od 9-18kg? Meni je uzasno krivo ne znam sta da radim...nova autosjedalica 600km sa isofixom...nekkao mi dodje da je vratim...nisam pametna

IZVORNA PORUKA: many

i kod nas isti problem s kajsevima !nigdje se nmogu podesiti,i sto kaze lepao,s kaputom su skroz na knap,bas ih moram onako potezat da ih skopcam?????!!!!!!

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kajsevi - autosjedalice
22.12.2011 22:37:49   
lepao

Napisala sam gore...radi se Exo Jana autosjedalica sa isofixom od 9-19kg...znaci vazi za jednu od najboljih autosjedalica za taj uzrast...ali meni i dalje tijesna. Ima dio ispred nogu koji se pritisne da se maksimalno izvuce ali to maksimalno je njemu tijesno a da ne kazem da tek ima 9 kila i nije krupna beba. Nije problem u tome da li je dijete u skafanderu jakne ili ne vec ako je njemu sada sa 9 kg tijesna u jakni kako ce mu biti tijesna za godinu dana. Danas sam ga recimo morala drzati u rukama posto mi se nije dalo da dijete maltretiram dok ga vezem i "stezem". Nisam pametna sta da radim...da zamjenim za koju..??


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Preporuka je da dijete u AS ne ide u više od dva sloja odjeće jer u slučaju udara vrlo lako isklizne iz jakne, kaputa i skafandera.

E sad, to sa kaiševima mi nije baš naj jasnije, većina sjedalica koje sam ja imala priliku vidjeti su imali mogućnost da se kod zakopčavanja kaiševi popuste preko potrebne mjere, a onda ponovo zategnu na pravilnu dužinu.
Lepao reci mi o kojoj se sjedalici radi.


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kajsevi - autosjedalice
23.12.2011 1:00:48   
many
IZVORNA PORUKA: lepao

Koja je tvoja koja marka i jeli isto od 9-18kg? Meni je uzasno krivo ne znam sta da radim...nova autosjedalica 600km sa isofixom...nekkao mi dodje da je vratim...nisam pametna

IZVORNA PORUKA: many

i kod nas isti problem s kajsevima !nigdje se nmogu podesiti,i sto kaze lepao,s kaputom su skroz na knap,bas ih moram onako potezat da ih skopcam?????!!!!!!

i kod mene se isto radi o exo jana autosjedalici,takodjer je od 9-18kkg,i indentican problem imamo....stim da smo mi svoju dobili na poklon....a kao vidim vi ste je pravo slupo platili,bas zeznuto,pa da li postoji mogucnost da ju zamjenite za drugu????

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kajsevi - autosjedalice
25.12.2011 19:51:17   
lepao
Ja sam danas isla u radnju i zalila se ustvari htjela da vidim snjima kako bi mi mogli pomoci...da mi zamjene za neku drugu ili nesto slicno ali kazu da su to normalne velicine..pa eto ne znam sta bih rekla na to...pomirila se pa cu vidjeti sta ce biti dalje..

IZVORNA PORUKA: many

IZVORNA PORUKA: lepao

Koja je tvoja koja marka i jeli isto od 9-18kg? Meni je uzasno krivo ne znam sta da radim...nova autosjedalica 600km sa isofixom...nekkao mi dodje da je vratim...nisam pametna

IZVORNA PORUKA: many

i kod nas isti problem s kajsevima !nigdje se nmogu podesiti,i sto kaze lepao,s kaputom su skroz na knap,bas ih moram onako potezat da ih skopcam?????!!!!!!

i kod mene se isto radi o exo jana autosjedalici,takodjer je od 9-18kkg,i indentican problem imamo....stim da smo mi svoju dobili na poklon....a kao vidim vi ste je pravo slupo platili,bas zeznuto,pa da li postoji mogucnost da ju zamjenite za drugu????


(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kajsevi - autosjedalice
26.12.2011 1:34:58   
many
hmm....aaa nista kad si se vec pomirila,onda koristiti jos kolikoo bude moglo,i onda slejdeci puta pametnije izabrat....mi smo svoju kao sto rekoh dobili,pa nam i nije neke belaj za neko vrijeme kupit,novu.....

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *