|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 22:14:02   
Medi_87
Znaci sutra osnovno pelene mlijeko i kozmetika za bebu,novac ko moze, a ostalo na bbjel'' tako

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 22:51:22   
taurus

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

naravno da se ne odgadja...ali ponesite samo najosnovnije ..ja cu kupiti inhalator...a vi se dogovorite za pelene, mlijeko (da ne bude previse ) ...i novac...

sve ostalo cemo organizovati za februar...



e super, znači ko ne može sutra imaće još jednu priliku
meni baš ovaj termin sutra ne odgovara, tj. ne mogu se nikako organizovatiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 22:53:53   
merima_s
Ja sam pokusala organizovati nesto oko plaćanja bolničkih troškova i to bi ako Bog da trebalo biti u petak riješeno. Ne placam ja nego sam nasla covjeka koji bi platio samo sto je trenutno na putu. Kad sve bude gotovo javim vam. Krajem mjeseca bi trebala ici za Tuzlu i Lukavac,ako ne ja onda ce mm sigurno pa ako treba nesto oko prevoza stvari stojim na raspolaganju.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 22:57:49   
de_de
Ja sam sad dobila odgovore od ljudi kojima sam poslala mailove, a koji mogu pomoci. Sutra dvije ekipe idu da naprave priloge o porodici, uopste nisu znali za ovaj slucajuser posted image . Znaci uskoro ce citav Lukavac znati za ovaj slucaj, pa se nadam da ce pomoci. Ukoliko hocete javite mi kojim autobusom cete poslati robu, ja bi izasla na autobusku i preuzela. Ako Bog da sutra cu otici da ih posjetim i ponijeti ono sto im za pocetak najvise treba. Posto ne mogu sada iscitati sve stranice, hajde molim vas neka neko ko je upucen napise sta konkretno da kupim.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 22:58:46   
esmina i bebina mam
Volimmmmm RR user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:01:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: de_de

Ja sam sad dobila odgovore od ljudi kojima sam poslala mailove, a koji mogu pomoci. Sutra dvije ekipe idu da naprave priloge o porodici, uopste nisu znali za ovaj slucajuser posted image . Znaci uskoro ce citav Lukavac znati za ovaj slucaj, pa se nadam da ce pomoci. Ukoliko hocete javite mi kojim autobusom cete poslati robu, ja bi izasla na autobusku i preuzela. Ako Bog da sutra cu otici da ih posjetim i ponijeti ono sto im za pocetak najvise treba. Posto ne mogu sada iscitati sve stranice, hajde molim vas neka neko ko je upucen napise sta konkretno da kupim.


Mi se sutra u srajaevu nalazimo...

poslat ćemo osnovno, inhalator aBd ...novce

sutra stiže u 2 sata i pomoć iz bihaća i čini mi s ejoš nekih gradova...elem to ćemo sevs utra u 17 sabrati u sarajevu...
prekosutra mama 2009 ide za te tamo krajeve i sfve će povući...najbolje nju kontaktiraj da odeš s anjom i predet zajedno...

super da se kacija ovako porširilauser posted image

mi nakon ovoga nastavljamo daljeuser posted image u februaru je humanitarni babybazar za njihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:03:32   
Neca xxx
Koliko sam uspjela da pohvatam, vec je dosta zena reklo da ce donijeti pelene, hranu, kozmetiku i odjecu. Onda ja necu nista kupovati, nego cu samo spremiti kovertu. Da bezze ne zatrpavamo mama2009 sa stvarima koje ne moze prevesti ovaj vikend. 

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:08:11   
bebacha
svaka cast,svima.
ja i mama2009 idemo najvjerovatnije u subotu,mislim da treba javit njima da ce neko


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:15:19   
de_de
Bebacha hajd jacu se cuti sa mama2009 pa idem i ja s vama. Sada mi je urednik sodalive javio da je prilog ubacen na stranicu i da se vec javio covjek koji zeli dati odredjeni novcani prilog.
Molim vas napisite mi sta da joj sutra ponesem, sto joj treba za ova dva dana.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:16:22   
bebacha
de-de mislim da je najvaznije mlijeko-hrana i pelene

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:17:38   
de_de
Koji broj pelena. Ja imam neki Kenin inhalator, ali nije na struju, ja mislim da je bio oko 30 KM, jel moze taj.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:17:48   
anidla
sutra u 17:00? bas steta, sutra sam druga smjena. imala sam namjeru doci user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:18:57   
mama2009
IZVORNA PORUKA: de_de

Bebacha hajd jacu se cuti sa mama2009 pa idem i ja s vama. Sada mi je urednik sodalive javio da je prilog ubacen na stranicu i da se vec javio covjek koji zeli dati odredjeni novcani prilog.
Molim vas napisite mi sta da joj sutra ponesem, sto joj treba za ova dva dana.



hej draga ako Bogda u subotu cu ja se naci u Orahovici sa bebachm, odatle krecemo pa ti se javim prije mog polaska da se mozes spremiti.....

eh sad malo pitanja jel to negdje oko Miricine.....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:20:02   
Anoniman
Najbolje je nazvati tu zenu i pitati je, ukoliko zn, koji broj pelena joj treba. Da se ne uzme cetvorka, a ona bude mala. Moje dijete sa 5mjeseci nosi peticu tako da dob djeteta ne mora odredjivati i velicinu pelene.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:20:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: de_de

Koji broj pelena. Ja imam neki Kenin inhalator, ali nije na struju, ja mislim da je bio oko 30 KM, jel moze taj.


ne traba im kompresorski inhaltor na struju...
a pelen krupniji je i 8 mjeseci...mi smo skonatli bolje broj 5 nego 4 pa d amu omanjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:21:13   
mama2009
IZVORNA PORUKA: de_de

Bebacha hajd jacu se cuti sa mama2009 pa idem i ja s vama. Sada mi je urednik sodalive javio da je prilog ubacen na stranicu i da se vec javio covjek koji zeli dati odredjeni novcani prilog.
Molim vas napisite mi sta da joj sutra ponesem, sto joj treba za ova dva dana.



hej zovem te sutra da se dogovrimo...mozda da ostatak stvari posaljem ti ja u petak busom, trebam se raspitat kad ima za Lukavac a da dio ja ponesem, posto zanam da i ti vozis, ako ne bi bio problem da ti to preuzmes na stanici pa u subotu ako Bogda zajedno odemo odnijeti sve

jel ti odgovara


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:21:51   
bebacha
vjerovatno broj 4+ ili 5.ima 7 mjeseci al kaze da je bas napredan.
a inhalator neznamo koji.ona kaze da koriste ventolin i flixotide(a to ide na haler koji ti imas)a kaze da joj doktor rekao da treba taj na strujuuser posted image
Mama2009 to je odma iz Miricin,kad ides od Orahovice prema Lukavu

< Poruku je uredio bebacha -- 11.1.2012 23:22:24 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:23:30   
de_de
Mama2009user posted image user posted image
Prodjes Miricinu prema Lukavcu, poslije onih poljoprivrenih polja je Dobosnice, cca. 5 minuta autom od Miricine. Kada budes u Gracanici nazovi me, pa cu ja izaci pred tebe u Miricinu.
Jedno pitanje, u kontaktu sa medijima ja sam spomenula da moje PRIJATELJICE sa portala Ringeraja.ba sakupljaju pomoc za porodicu i da ce istu donijeti u subotu, nadam se da nisam pogrijesila sto sam spomenula portal.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:25:59   
mama2009
super hvala na info, de_de ja cu tebe nazvati ujutro 1-2 prije nego krenemo, jer meni i bebachi je pocetna tacka Orahovica, necu ici u Gracanicu, tako da nama treba do Dobosnice nekih cca 15-20 min po mojoj procijeni

znala sam ja na koga mogu racunat user posted image user posted image user posted image user posted image de_de


< Poruku je uredio mama2009 -- 11.1.2012 23:26:34 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:26:09   
de_de
E odlicno, ja vec imam broj pelena 5.
Mama2009 samo salji autobusom, ja cu platiti prevoz.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:27:56   
mama2009
IZVORNA PORUKA: de_de

E odlicno, ja vec imam broj pelena 5.
Mama2009 samo salji autobusom, ja cu platiti prevoz.



hej zovem te sutra dok se raspitam kad ima bus, ja cu ako ikako mognem oko 18 naletiti u importane, ako ne onda ce mi nadam se jedna od lady (lady 26 ili ladyblue ) dobaciti sve....spakovat cu i rasporediti sta poslati, a sta cu ponijeti ja


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:29:48   
mama2009
IZVORNA PORUKA: merima_s

Ja sam pokusala organizovati nesto oko plaćanja bolničkih troškova i to bi ako Bog da trebalo biti u petak riješeno. Ne placam ja nego sam nasla covjeka koji bi platio samo sto je trenutno na putu. Kad sve bude gotovo javim vam. Krajem mjeseca bi trebala ici za Tuzlu i Lukavac,ako ne ja onda ce mm sigurno pa ako treba nesto oko prevoza stvari stojim na raspolaganju.



svaka cast .....

ponosna sam sto sam dio RR


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:30:09   
ziki
NA FB procitah da trebaju pelene br 5. Autobus sam vec pisala ide Zet(a) sigurno oko 14:30 iz Sarajeva i ide preko Lukavca

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:30:17   
de_de
Moze, samo me nazovi. Ja sad moram na spavanje, ali nadam se da cu sutra moci do neta, da vas obavijestim da li sam jos nesto uspjela organizovati, a mama2009 cujemo se sutra.
Merima_s HVALA, ma HVALA vam svima
Iskreno ja ne mogu pogledati prilog, jednostavno mislim da bi pukla, samo sam procitala komentar.


< Poruku je uredio de_de -- 11.1.2012 23:32:34 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
11.1.2012 23:31:17   
bebacha
Ziki gdje na facebooku

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *