|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grijanje...
2.12.2008 16:51:00   
sanelicaaa
@mamy2

Dat ces mi podatke od cike koji ti je sredio gdjicu klimu,jer se i mi grijemo na istu,pa da joj na proljece uradimo generalku ;)

Grijemo citav stan sa klimom i jako smo zadovoljni. Klima je na super mjestu,tako da ne puse direktno u nas,a racuni nisu astronomski user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Grijanje...
2.12.2008 16:52:24   
mamy Sabina
Važi ,oko moje!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Grijanje...
2.12.2008 17:24:50   
andji
kome treba klima majstor evo moj čoekuser posted image user posted image user posted image ha ha,a ne stvarno se čovjek razumije u klime,montira ih,čisti sve,ma imam majstora samo takvog,ja imam grijanje ali je na 5om spratu poslabo dobro,tako da palim i klimu i super je.Računi jsu ogromni,prošli decembar došlo 160kmuser posted image user posted image ,to je najveći račun,a sredina je 110-130km.Ali ja baš trošim struje,mašina a sudje,mašina za veš,pegla,bojler ne gasimo,plus 2 tv-a,komp,te ova sitnjarija,mikro peć,sergejev grijač za vodu,ali šta da se radi

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Grijanje...
13.10.2009 13:32:08   
sarayka
Da ne otvaramo novu temu...
Kako se grijete? Posebno me interesuju oni koji imaju centralno grijanje u stanu ovo Toplane mislim.
Bas sam izrevoltirana danas hebo te snijeg pao oni nisu "pustili " grijanje a nastranu to sto je inače jako slabo grijanje i mislim da smo mi jedni od rijetkih u nasem kvartu koji plačamo racune!! Još mimo toga trošim extra struju za grijalice jer zaista moram....
Ima li ista normalno "u nas"user posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Grijanje...
13.10.2009 13:36:49   
Dinkica
Nikako se ne grijemo, mislim trebalo bi toplane da nas griju al polomise se.........
Smrzoh se u svojoj rodjenoj kuci, dijete sam obukla u 100 slojeva, trebalo bi poceti 15tog ali ako je Sarajevo gas zavrnuo toplanama plin onda daBogda da bude user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Grijanje...
13.10.2009 16:43:35   
tea lana
Pocelo grijanje na Alipasinom polju

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Grijanje...
13.10.2009 16:44:05   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: tea lana

Pocelo grijanje na Alipasinom polju

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Grijanje...
13.10.2009 16:53:36   
Mya_81 RR
Kod nas je sezona grijanja na struju već počela, a redovno zimi imamo dupli račun za struju jer je grijanje katastrofa!!!! Kao da ga i nema, a bolje da vam ne govorim koliko ga plaćam. SRAMOTA!!!!!!

Ove godine smo nabavili one radijatore, stvarno mi se sobe brzo zagriju, a koliko troše to ćemo vidjeti na sljedećem računu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Grijanje...
16.10.2009 12:27:53   
noaa
mi imamo taj konvektor,odlicno grije i ne dolazi velik racun,kontamo kupiti jos jedan za kupatilo.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Grijanje...
26.6.2011 12:59:10   
ena0002
Nije bas da je sezona za to ali eto interesuju me vasa iskustva user posted image  . Ima li neko od vas situaciju da grijete dva sprata na plin sa jednim plinskim bojlerom. Spratovi su odvojeni jedan je manji, a sve ukupno ima mozda oko 80-90 kvadrata...pa me interesuje je li bolje razvesti grijanje sa jednim plinskim bojlerom za oba sprata (koji bi pretpostavljam bio veci) ili sa dva manja user posted image  Koja bi varijanta bila prakticnija user posted image  

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Grijanje...
26.6.2011 18:50:25   
salmy
IZVORNA PORUKA: ena0002

Nije bas da je sezona za to ali eto interesuju me vasa iskustva user posted image  . Ima li neko od vas situaciju da grijete dva sprata na plin sa jednim plinskim bojlerom. Spratovi su odvojeni jedan je manji, a sve ukupno ima mozda oko 80-90 kvadrata...pa me interesuje je li bolje razvesti grijanje sa jednim plinskim bojlerom za oba sprata (koji bi pretpostavljam bio veci) ili sa dva manja user posted image  Koja bi varijanta bila prakticnija user posted image  
E draga to obavezno,dva bojlera.Mama i brat zive u kuci na sprat sa jednim bojlerom.Vjeruj da su se izradili sto su uzeli jedan,kod njega na spratu je uvijek toplije nego kod mame.Jos termostat na spratu(nikad nije ista temp,gore i dole kod mame)
Ako si u mogucnosti obavezno odvoji spratove,jer njima toliki racuni dolaze da je to uzas. A dole kod mame znatno hladnije nego kod njih na spratu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Grijanje...
26.6.2011 20:26:20   
ena0002
Ma i mi smio prvobitno kontali dva odvojena bojlera ali par ljudi nam rece jedan...pa samo sad bas u dilemi. A ako bi isao jedan, termostat bi morao ici u prizemni sprat. Iskreno i ja bih vise volila dva bojlera zato me i interesuju iskustva user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *