|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
27.2.2011 16:22:30   
sirnica
Meni su se zadnjih godinu dana počeli pojavljivati mladeži u predjelu vrata, naprijed, ispod brade. Ne smetaju mi, jako su sitni, ali ih ima bar desetak i čudi me kako se to tako naglo pojavilo, koji bi mogao biti uzrok. Je li neko imao slično iskustvo?

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: MLADEŽI
27.2.2011 16:24:44   
jasmin
Ja sam dobila jedan na celu,neki kazu da sam prije imala,samo manji...ja se uopce ne sjecam.Vec 3 dana ga premazujem curokotovim uljem i vidljivo se smanjuje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: MLADEŽI
27.2.2011 17:28:35   
sirnica
Ne vjerujem da neko može primjećivati mladež, ako ga sama nisi vidjela; pa svaki se dan umivaš i gledaš u ogledalu.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: MLADEŽI
27.2.2011 17:52:14   
jasmin
I sama se sebi cudim,ne sjecam se uopce da je tu nesto bilo.Sjecam se samo da ga vidim od prije mjesec dana i to je sve cega se sjecam.
Abdestim svaki dan vise od 5 puta,gotovo za nepovjerovati da ga nisam vidjela do tad...ali zbilja nisam.Muz kaze da ga isto tako nije vidio prije.Prijateljica kaze:kao da je nesto bilo...
Uglavnom,bitno je da sad nestaje,insaallah da ce skroz nestati.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: MLADEŽI
27.2.2011 23:05:53   
lirio
IZVORNA PORUKA: sirnica

Meni su se zadnjih godinu dana počeli pojavljivati mladeži u predjelu vrata, naprijed, ispod brade. Ne smetaju mi, jako su sitni, ali ih ima bar desetak i čudi me kako se to tako naglo pojavilo, koji bi mogao biti uzrok. Je li neko imao slično iskustvo?

mozda nisu mladeziuser posted image mozda su seboreicne veruke, fibromi...ja ih isto imam po vratu i kad mi je dr alendar radio dermoskopiju rekao je da su to gore navedene lezije...bezopasne totalno...mogu se ukloniti spaljivanjem...opet kazem, mozda nisu mladezi al to ti tek dermatolog moze potvrditi...jer nisu sve promjene na kozi mladezi...kod mene ima svegauser posted image ...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: MLADEŽI
24.5.2011 11:12:26   
dubravka01
E imam pitanje u vezi otklanjanja mladeža.

Kojeg dr. preporučujete u SA te kakve su cijene zahvata?

Hvala unaprjed!


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: MLADEŽI
24.5.2011 12:14:58   
sarisari
Ja ti preporucujem dr. Karabega, zaista mislim da je najbolji u toj oblasti u BIH, a cijene su sada se ne sjecam tacno, ali mislim oko 400KM da me došlo sve i zahvat i pregled, vadjenje konaca....ma sve, a možda je bilo i malo jeftinije ili skuplje ponavljam ne sjecam se tacno bilo je prije dvije godine, ali znam da je veliki strucnjak, u svakom slucaju otidji kod njega na pregled pa ces vidjeti cijene, sretno i da zaboravih da cijena zavisi od velicine mladeza

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: MLADEŽI
24.5.2011 12:52:43   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: sarisari

Ja ti preporucujem dr. Karabega, zaista mislim da je najbolji u toj oblasti u BIH, a cijene su sada se ne sjecam tacno, ali mislim oko 400KM da me došlo sve i zahvat i pregled, vadjenje konaca....ma sve, a možda je bilo i malo jeftinije ili skuplje ponavljam ne sjecam se tacno bilo je prije dvije godine, ali znam da je veliki strucnjak, u svakom slucaju otidji kod njega na pregled pa ces vidjeti cijene, sretno i da zaboravih da cijena zavisi od velicine mladeza


Hvala sarisari user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: MLADEŽI
24.5.2011 14:16:04   
sarisari
Nema na cemu i ako te interesuje njegova klinika je na Breci ul. Himze Polovine, sretno

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 0:05:39   
taurus
da li je bolje prije otklanjanja mladeža ići kod dermatologa ili odmah kod hirurgauser posted image

naime mm ima mladež na vratu koji je više puta povrijedio kada se brijeuser posted image i danas sam primijetila neke promjene na mladežu....i odmah sutra zovem polikliniku karabeg da dogovorim s njima, ali sam u dilemi da li da idemo i dermatologu

je li bolje da tražim da ga radi isključivo dr reuf, jer ne znam kakav je stručnjak njegova supruga...ili je svejedno

koliko dugo se čeka PH nalaz

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 0:12:24   
animagical
moja kolegica je imala mladez na grudnom kosu i cesto ga znala zakaciti..rajfeslusom,ili dok se oblaci...raskrvariti... sjecam se da je prije odstranjivanja otisla dermatologu na kosevu i da su joj preporucili ostranjivanje...to je isto obavila na klinici...nisu lose uradili, nije se ni primjetilo... ja bih otisla i dermatologu prije odstranjivanja....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 9:20:27   
vjestica
taurus obično je odlazak dermatologu gubljenje vremena (dok uzmeš uputnicu, do se naručiš, a on samo pogleda mladež i to je to)
ako je odlučio da odstrani mladež, nek ide direktno hirurgu, samo ako ide privatno, nek provjeri, jer ne šalju svi privatnici materijal na PH analizu (ne mislim smao na hirurge, nego inače, valjda im se ne isplati, šta li, samo kažu nema potrebe, ovo je sveok user posted image ja sma odstarnila fibrom u bosanesu, a moj brat aterom, ništa nam nisu poslali na PH analizu, moja svekrva bila na abraziji kod privantoh ginekologa, kaže sve je ok ne treba na analizu, , a moja mama kad je isto radila na gaku, obavezno su joj uradili nalaz)
ako ima vremena nek ide dermatologu, državnom, pa da mu on da preporuku ta hirurga na klinici, samo se čeka malo duže da se naručiš, ali će bar sigurno odraditi ph nalaz


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 9:21:19   
gvendolina
ja sam takodje isla u kliniku Karabeg i radila mi je dr Amela,mislim da sto se tice strucnosti tu su oni negdje tako da je svejedno tko bude. Takodje mislim da nema potrebe da ide i dermatologu jer oni gore na klinici prvo izvrse vizuelni pregled i utvrde da li je potrebno uklanjanje ili ne. Meni su nakon pregleda ustanovili da nije neophodno uklanjanje,ali ja sam zeljela ukloniti nakon svog straha kojeg sam prezivjela. Nalaz se ceka 15-ak dana

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Mladezi
13.2.2012 16:29:19   
taurus
hvala na odgovorimauser posted image
nisam mislila ići na kliniku dermatologu upravo zbog gubljenja vremena
danas ćemo privatno kod alendera, neka mu pregleda sve mladeže po leđima jer ima ih puno....a voljela bih čuti i njegovo mišljenje
naravno i ja sam za uklanjanje mladeža, pa dok vidim šta će dermatolog reći išli bismo kod karabega i obavezno ćemo tražiti PH nalaz

< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.2.2012 16:46:17 >

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Mladezi
13.2.2012 16:47:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: taurus

hvala na odgovorimauser posted image
nisam mislila ići na kliniku dermatologu upravo zbog gubljenja vremena
danas ćemo privatno kod alendera, neka mu pregleda sve mladeže po leđima jer ima ih puno....a voljela bih čuti i njegovo mišljenje
naravno i ja sam za uklanjanje mladeža, pa dok vidim šta će dermatolog reći išli bismo kod karabega i obavezno ćemo tražiti PH nalaz



Vjerujem da znas da i Alendar uklanja mladeze...radio je to mom prijatelju i sve za 5 proslo ...sretno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Mladezi
13.2.2012 16:49:51   
taurus
vidjela sam da si ti pisala o tome prije, samo ne znam je li bolje da ukljanja dermatolog ili hirurguser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Mladezi
13.2.2012 17:00:33   
Visnja RR
ne znam duso to ti treba da odlucis... mladez je stvar dermatologa... Alendar ima citavu tu nekakvu aparaturu za provjeru mladeza... i uostalom znas da je vrsan dermatolog... hmmm... moras sama odluciti ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 17:06:33   
rose

IZVORNA PORUKA: taurus

da li je bolje prije otklanjanja mladeža ići kod dermatologa ili odmah kod hirurgauser posted image

naime mm ima mladež na vratu koji je više puta povrijedio kada se brijeuser posted image i danas sam primijetila neke promjene na mladežu....i odmah sutra zovem polikliniku karabeg da dogovorim s njima, ali sam u dilemi da li da idemo i dermatologu

je li bolje da tražim da ga radi isključivo dr reuf, jer ne znam kakav je stručnjak njegova supruga...ili je svejedno

koliko dugo se čeka PH nalaz



ja sam prvo isla kod naime Arslanagic da mi dermoskopski pogleda nekoliko mladeza i svih 5 je za odstraniti (plus ima jos najmanje 2 koja su mi sumnjiva)...ovih dana idem na KCUS gdje njena kcerka koja je platicni hirurg ce mi ih otkloniti...trebalo je al se malo prolongiralo zbog odmora i sada vremenskih prilika

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 20:37:31   
milenium
meni je nako odstranjivanja mladeža na nozi ostao ogroman ožiljak koji još uvijek ne nestaje.kakva su vaša iskustva s ožiljcima i do kad su nestali(ako su uopće ikad nestali)? da ga mažem nečim ili?user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 20:41:47   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: milenium

meni je nako odstranjivanja mladeža na nozi ostao ogroman ožiljak koji još uvijek ne nestaje.kakva su vaša iskustva s ožiljcima i do kad su nestali(ako su uopće ikad nestali)? da ga mažem nečim ili?user posted image user posted image



Čudi me da ti nbisu preporučili Jompelop E, melem, ima ga u svim apotekama, zaista je odličan

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 20:46:12   
milenium
ništa mi nisu preporučili.je li sad kasno da uzmem taj melem jer prošlo je više od 4 mjeseca?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 20:54:14   
M kao Mama
Joj, ne znam, ma mislim da nije ipak nije to star rez, pokušaj oko 12 KM je , a lijepo ga je imati u kući, jer je dobar i za opekotine, rezove

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 22:16:15   
taurus
bili smo kod dr Alendera, mladež je pogledao sa lupom i odmah je rekao da nije ništa opasno i da nema razloga za zabrinutostuser posted image user posted image user posted image
glavni parametar mu je bio to što iz tog mladeža rastu dlake i objasnio nam je da takvi mladeži glavnom nisu zločudni...eto to je dobo znati
savjetuje da se otkloni jer je na nezgodnom mjestu i mm svaki put kada se brije mora žiletom preći preko njega
rekao nam je da je najbolje da to odradi plastični hirurg i naravno pošalje na PH analizu
pregledao mu je i ostale mladeže na leđima....nema ništa "kritično", mogu se otkloniti ali nije obavezno
odmah mu je otklonio jedan sa stomaka....ali to nije mladež nego neka vrsta bradavice....mada je bio smeđe boje, ali nije bio "zaljepljen" za kožu već je visio...samo ga je uhvatio pincetom i onim aparatićem "spržio"
to je trajalo cca 30 sekundi i nije ga bolilo....samo malo peckalo

sad nešto kontam što li mu nije radio dermatoskopiju....vjerovatno je procijenio da ne trebauser posted image
inače dr je baš super, ljubazan i spreman da odgovori na sva pitanja

naš slijedeći korak je plastični hirurg...najvjerovatnije karabeg, jer nemam vremena čekati na klinici i ganjati uputnice

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 22:18:21   
taurus

IZVORNA PORUKA: milenium

ništa mi nisu preporučili.je li sad kasno da uzmem taj melem jer prošlo je više od 4 mjeseca?


pa nije to baš tako star ožiljak....efekti melema će sigurno biti manji u odnosu na to da si odmah počela sa tretmanom
ali vrijedi pokušati...nećeš ništa izgubitiuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: MLADEŽI
13.2.2012 22:51:34   
DM
bili smo kod dr Alendera,

Nije tema-ali menije ovaj dr user posted image ovo iz ličnog iskustva

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *