|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slika
17.2.2012 20:41:28   
EmNe
Drage moje forumasice,rado bih da cujem vase misljenje...
Radi se o jednoj slici Bascarsije iz 1938 god. djelo slikara Vladimira Pintarica...
Slika radjena grafitom,ja i mm je posjedujemo vec nekih 10-tak god.
Inace zivimo u Njemackoj,prije deset god jedna starija gospodja komsinca od mm tu je sliku njemu poklonila znajuci da je iz Sarajeva.Njeni roditelji su sliku kupili u Sarajevu putujuci 1938 god.E sada nabasah slucajno na neke aukcije slika djela Vladimira Pintarica radjene iste god samo slika Jajca i Bihaca po nevjerovatnoj cijeni od 58 000 kuna i 60 000 kuna au Americi dostizu cijenu do 15 00 dolara.Da li je moguce da posjedujemo tako vrijednu sliku,kako da saznam pravu vrijednost bas me zaintegriralo..Molim preporuke i misljenja....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slika
18.2.2012 0:08:42   
SdZ
Evo ja cu samo da ti podignem temu. Sretno!

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu EmNe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slika
18.2.2012 0:39:19   
Dida79
Ti si na pogresnoj adresi ne vjerujem da ces ovdje dobiti odgovor.
Ko zna mozda ja i grijesim prije je bila jedna forumasica koja imala veze sa umjetnoscu ali na zalost vise nije tu
Probaj ti negdje drugouser posted image

(odgovor članu EmNe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slika
18.2.2012 1:03:01   
veeseelaa
imaju ljudi koji se bave procjenom slika, raspitaj se malo
Po ovom što si iznijela ispade da bi moglo biti vrijedno djelo izuzev ako nije kakva kopija??


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *