|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojčica koja je ušutila svijet na 6 minuta !
24.2.2012 12:44:57   
Blue rose RR
Govor koji:
ostavlje bez daha, stvara grč u želudcu, suze u očima i tjera na razmišljanje:

http://www.youtube.com/watch?v=HlEqTnCUNIg&feature=youtu.be

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djevojčica koja je ušutila svijet na 6 mi...
24.2.2012 12:58:07   
balasgirl
A gledala sam ovo još ljetos. I šta bi poslije njenog govora? Ništa! Na žalost.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djevojčica koja je ušutila svijet na 6 mi...
24.2.2012 13:05:49   
Rabi

IZVORNA PORUKA: balasgirl

A gledala sam ovo još ljetos. I šta bi poslije njenog govora? Ništa! Na žalost.


Tuznije je ovo sto ti napisa nego cijeli njen govor....


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djevojčica koja je ušutila svijet na 6 mi...
24.2.2012 13:13:53   
Lulu_08
1992. Govor 12to-godisnje djevojcice koji je usutio "svijet" na 7 minuta.

2012. "Svijet" i dalje "samo suti".....

user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djevojčica koja je ušutila svijet na 6 mi...
24.2.2012 13:18:46   
balasgirl
Pa budimo realni Rabi. Ja jesam, ma koliko to ponekad tužno zvučalo.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djevojčica koja je ušutila svijet na 6 mi...
27.2.2012 0:48:35   
Idina mama
Jedna od vaznijih stvari koja me drzi u Njemackoj je razvrstavanje smeca. Imam u kuci 2 kante, za organsko i ostalo smece, zutu kesu, kutiju za stari papir i kutiju za staklo. Puno malih kutijica za posebni otpad. Zuta kesa je za ambalazu. Ide na recikliranje. Odvoze zute kese svake druge sedmice. Organsko smece bacamo posebno, recikliraju ga i prave djubrivo za vrtove od njega. Batrije, sijalice, metal, elektricne uredjaje ili njihove dijelove, staro staklo, odlazemo posebno, pa kad se nakupi i kad ugrabimo vremena vozimo do mjesta gdje se takav otpad prihvata i dalje reciklira. Od svega nam ostane vrlo malo "ostalog" smeca koji se jedino i placa i odvozi se svake 4. sedmice. Svaki put kad pustim vodu u zahodu ili kad operem nesto prljavo, savjest mi je malo mirnija, jer znam da se kanalizacija preciscava, pa onda izbacuje u potoke i rijeke. Kupujem iskljucivo organsku hranu. Ne samo radi zdravlja, nego i jer takav uzgoj cuva okolinu. Po mogucnosti omo sto uspjeva ovdje u okolini. Svaki Bio-Hof u mojoj okolini je dobar za mene i moje dijete i kupovinom hocu da ih podrzim. Mlijeko i mlijecni proizvodi iz organskog uzgoja i proizvodnje su ovdje prejeftini i od kada su se farmeri pobunili ovdje u Njemackoj, mi kupujemo samo one mlijecne proizvode na kojima pise "fair" sto znaci da onaj vlasnik krava dobije koliko-toliko fair cijenu za mlijeko. Tako kupujemo fair organsku kafu, fair organsku cokoladu, itd. da i oni ljudi u tamo nekim zemlajma ne ispastaju. Neka im je kako tako placeno i neka je organski uzgojeno da ih ne truju, a ne da jedem cokoladu za koju su kakao ubrala djeca robovi.
I tako ja nesto cinim. Malo, ali ipak. Odrekla sam se skupih godisnjih odmora, skupe odjece, skupog auta, svega. Trosimo najvise na hranu.
Mogli bismo jos nesto uciniti. Manje voziti auto, ali ovdje sve razguljeno. Vec smo razmisljali da za ove gradske potrebe: obdaniste posao kuca kupimo elektricno auto. Medjutim, jos su za nas poskupi.
Nadamo se da ce vlasnik firme u kojoj radimo brzo ostvariti svoju namjeru. Rekao je da ce kupiti dovoljno elektricnih auta da svako od nas dobije auto od firme. Auta bi stajala na punjenju na parkingu firme, a onda bismo se mi vozili kuci njima,....
Mogu li jos nesto uciniti?
Mogu...

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *