|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:15:38   
Hannica

IZVORNA PORUKA: chantal

"Roditelju 1,gdje je roditelj 2?" user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Upravo o ovome razmisljam.kako ce djeca dozivati roditelje...roditeljuuuuuuu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:18:00   
salmy
Aman zaman cuj roditelj 1,i 2user posted image

ovo se blizi smak svijeta....sve puklo

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:22:46   
bananica

IZVORNA PORUKA: salmy

Aman zaman cuj roditelj 1,i 2user posted image

ovo se blizi smak svijeta....sve puklo


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:23:10   
Anoniman
Ovo je najbolja opcija za Riki Martina ako se nekad odluci da preseli u EU...posto se ne zna da li je mama ili tata...on je definitivno roditelj1user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:26:20   
jasmin
Nece to stati na ovome,jer ce biti teska zavrzlama kad se bude odlucivalo ko je roditelj 1.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:29:10   
salmy
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ovo je najbolja opcija za Riki Martina ako se nekad odluci da preseli u EU...posto se ne zna da li je mama ili tata...on je definitivno roditelj1user posted image
http://youtu.be/oYWZYK4J-I0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:32:44   
Mirkica
koliko se sjecam ovo je bila tema 2010 nesto ne znam da je sada , i koliko znam nije usvojena , jer ja jos uvjek kada ispunjavam formulare pisem ime oca , ime majke. Na google ne nalazim nista novo na ovu temu sem iz 2010 po koji clanak i teem na forumima .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:33:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ovo je najbolja opcija za Riki Martina ako se nekad odluci da preseli u EU...posto se ne zna da li je mama ili tata...on je definitivno roditelj1user posted image
http://youtu.be/oYWZYK4J-I0


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaooo

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:34:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Nece to stati na ovome,jer ce biti teska zavrzlama kad se bude odlucivalo ko je roditelj 1.



može biti
il što je majka majka a nije otac itd user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:37:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mirkica

koliko se sjecam ovo je bila tema 2010 nesto ne znam da je sada , i koliko znam nije usvojena , jer ja jos uvjek kada ispunjavam formulare pisem ime oca , ime majke. Na google ne nalazim nista novo na ovu temu sem iz 2010 po koji clanak i teem na forumima .

Sinoc ovo bi na TV Hayatu Vijesti u 7.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:37:28   
samedi
Katastrofa,ne znam šta da mislim,umjesto da rješavaju velike probleme koji se samo gomilaju oni uvode pomutnju sa nekakvim nebuloznim prijedloziima,fuj user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:39:40   
felix

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: salmy

Aman zaman cuj roditelj 1,i 2user posted image

ovo se blizi smak svijeta....sve puklo



jašta je nego puklo, ko fosna daskauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:39:42   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

koliko se sjecam ovo je bila tema 2010 nesto ne znam da je sada , i koliko znam nije usvojena , jer ja jos uvjek kada ispunjavam formulare pisem ime oca , ime majke. Na google ne nalazim nista novo na ovu temu sem iz 2010 po koji clanak i teem na forumima .

Sinoc ovo bi na TV Hayatu Vijesti u 7.

znam zato sam i trazila informacije na google ali nigdje toga nema ovdje samo cclanci iz 2010 i teme po forumima , na zapadu nista novo na istoku stare price user posted image .
Bas cu veceras gledati glavne vijesti da vidim imal sta na ovu temu .

< Poruku je uredio Mirkica -- 19.3.2012 14:42:11 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
19.3.2012 14:59:04   
reallove
No commentuser posted image ...Gdje ide ovaj ludi svijet,o glupostima se razmislja,a o onim stvarima za koje se stvarno treba pobrinuti,niko ne misli..Cuj,roditelj 1 i roditelj 2,Boze pameti!!!

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
9.5.2012 16:17:52   
dana3
Nista gluplje ne cuh odavno a razlog tome je slijedece: u Svedskoj zele da se suprotsave dijeljenju nacina zivljenja na zenski i muski, znaci da ne postoji takvo dijeljnje vec upravo ovo o cemu govorite.U skolama je zakonm predvidjeno da se djeca ne oslovljavaju sa "djecak" ili djevojcica vec sa imenom ili samo "dijete". Zakon odredjuje nacin oslovljavanja djeteta kao i pohvalu garderobe npr.Ako curica dodje u lijepo j haljini ne treba je hvaliti nego izraziti neku dobru funkciju haljine-kao dobra je da se slobodno moze sjesti i sl.

Koristi se najcesce sredje lice-ne ona niti on vec ono a u svedskom je to "hen", koji nema znacenje spola.Glupo do bola ali zakon je zakon i takvi pedagozi koji se zalazu za takve stvari su genus pedagozi.
To sto hoce da se zove roditelj 1 i 2 je zbog homobrakova gdje dejca imaju dvije mame ili 2 tate.

Moje dijete mene zove mama jer ja jesam mama a i tata mu je tata a te brojeve neka kaze sebi na ..........
Mnogi nisu za to ali ljudi koji rade u vrticima i skolama moraju tako da s eponasaju i pohadjaju posebne kurseve o tome da se doskoluju o genus pedagogiji.
Sve ovo kao u smislu jednakosto nedju spolovaima a vec stoljecima zene nemaju istu platu kao i muskarci iako obavljaju iste poslove niti se ovim zakonom to promijenilo.
kritike vrve na sve strane ali posto je ovo"demokratska" zemlja, niko nema pravo glasa.:)

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
9.5.2012 16:22:12   
mamine oci
ne bih da komentarisem temu samo se javih da kazem da mi je drago da vidoh ovaj nik iznad dana3 nema te 100 goduser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
9.5.2012 16:32:46   
dana3
Ma evo me mamine oci-nisam dugo bila, nisam stigla ali evo me sad HIhhihihihuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
9.5.2012 16:57:02   
rose
u filmu cunjoglavci su i za mamu i za tatu imali jedan naziv...parental unit iliti u prijevodu roditeljska jedinica (jedinka) user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: EU ukida termine mama i tata?!
10.5.2012 22:42:01   
Ella_H
Ovo je isuvise izvan mojih intelektualnih dometa,
ma ukratko mooooooozak ce da mi pukneuser posted image .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *