|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dozatori za dječju hranu
30.9.2008 14:38:35   
Hannah
Zna li neko gdje u SA imaju kupiti dozatori za dječju hranu, mislim na posudice u koje se lijepo smjesti određena količina hrane za flašicu i kasnije se samo istrese radi brže pripreme?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dozatori za dječju hranu
30.9.2008 14:50:27   
ebru
Pogledaj u DM-u!Proizvodi ih baby love!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dozatori za dječju hranu
30.9.2008 20:47:22   
triplemama
Nisam to još vidjela kod nas u DM-u. Ma kupiš ba sterilne bočice (za urin) u apoteci. Taman u njih stane količina otprilike za 1 flašicu, jeftine su samo neka budu na zavrtanje. 

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dozatori za dječju hranu
1.10.2008 9:15:53   
Crvena
Na Dobrinji u apoteci preko puta DM -a imaju aventovi dozatori za djeciju hranu.user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dozatori za dječju hranu
1.10.2008 17:04:32   
mivica
Bila je u Turbo Limachu flasica sa nastavcima. To je ustvari velika flasica, s tim sto se sastoji iz vise dijelova, koji se zavrcu jedan na drugi i na kraju dodje ona duda. E pa u te donje dijelove naspes hrane, samo dosipas poslije vode i kako iskoristis jedan, odvrnes ga i odmah imas slijedeci, koji se nalazio ispod tog iskoristenog. Na njega sada stavis dudu i td. Nadam se da nisam bas previse zakomplikovala, sta cu ne znam kako drzgacije da objasnim user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dozatori za dječju hranu
1.10.2008 17:07:30   
mivica
Evo imas na ovoj stranici nesto slicno, valjda je to ono sto trazis user posted image -dozator za mlijeko
http://www.turbolimac.com/Search.aspx?AgeSearch=Age.Range1

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dozatori za dječju hranu
2.10.2008 10:01:25   
lida
jeste to je ovaj spremnik na strani 3 i pravo je praktican a i nas je kupljen u Turbo limacu

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dozatori za dječju hranu
2.10.2008 13:07:55   
Hannah
Hvala, žene! U DM u BiH nema dozatora za dječju hranu, pa ću pogledati ili te aventove ili u TL...

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dozatori za dječju hranu
3.10.2008 14:03:06   
lekica
Ja sam te dozatore kupila u chiccu...Kupis termo bocu i u njoj dobijes dva dozatora za hranu mozes ih  cuvati u toj termosici do 5 sati ...odrzat ce temperaturu..
a dozatore bez termosice imas o avetove..kupuju se u apoteci i deset komada kosta oko 35km...Ja sam ih uzela u apoteci u Mercatoru...
btw-termosica kosta oko 50 km..
pa ti odluci

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dozatori za dječju hranu
4.10.2008 20:55:04   
Hannah
Hvala svima na odgovorima, kupila sam neki aventov dozator koji izgleda kao kutijica s tri pregrade, sa poklopcem (i otvorom na poklopcu) koji rotira tako da se premješta s pregrade na pregradu. Te što ih dođe deset nisam vidjela a možda su i praktičniji.

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *