|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
5.10.2008 0:29:50   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: anitaMO

uh taj bi i meni dobro dosao.kako ih onako stese nije mi jasno.


Ma ni meni nije jasno, zato bih ga bas rado uzivo to priupitala...user posted image  

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
5.10.2008 0:52:54   
Lulu_
javite mi kad ga nadjete i gdje ste ga nasle da ga i ja pitam par stvariuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
5.10.2008 10:09:33   
M kao Mama
Hej, Anita znam ja aidu federici, bila nekada fino čeljade, kažu da je iz dobre porodice, ali eto kako upozna Ćupinu, da bog mili sačuva, jel ona bila trudna prije možda godinu ili dvije,

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
5.10.2008 13:17:00   
mamy Sabina
Neznam,možda bih da mogu uradila
podizanje grudi,odnosno zatezanje,nipošto silikone.
Godine,gravitacija učiniše im svoje.user posted image
Liposukciju neznam(a bilo bi potrebeuser posted image )
jer je to kratkoročan efekat.
Ako nisi fizički aktivan i
ne regulišeš ishranu,to je bacanje para,začas
se to vrati.
Pošto mi je volja i karakter po tom pitanju tanak ne bih,bacila bi pare samo!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
6.10.2008 21:08:39   
anitaMO
mama alma ,ona ti ima 2 djece .stariji su .prvo sa onim robom koracem.a drugo ne znam.idu joj u skolu djeca.

< Poruku je uredio Dina RR -- 11.10.2008 14:10:07 >


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
6.10.2008 23:02:25   
Lulu_
jel i on sta na  sebi radio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
11.10.2008 13:47:46   
graciella
ne smijes pisati takve stvari o curi koju ni ne poznajes.
IZVORNA PORUKA: anitaMO

nemam ti pojma.a znam onu aidu federici ona je stavila silikone ima 5.ali je dobra .mozda je i ti znas.


< Poruku je uredio Dina RR -- 11.10.2008 14:10:34 >

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
11.10.2008 13:49:35   
ElmaB
Pretpostavljam da ce te i moderatori upozoriti, ali ovakav rijecnik nije dozvoljen na ovom forumu!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu graciella)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
11.10.2008 14:02:09   
graciella
hvala Elma, ali bi moderatori trebali da zabrane takve izjave. Mislim blati bezveze curu i iznosi notorne lazi o njoj.Ocigledno je da je uopste i nepoznaje.  aida je uvijek bila lijepa i nijedna plasticna operacija nije joj potrebna! 

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
11.10.2008 14:04:33   
ElmaB
Ok, postujem i ne mogu komentarisati jer je ne poznajem, ali bez obzira koliko ti bude krivo sto neko napise, moras kontrolisati svoje ponasanje!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu graciella)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
12.10.2008 0:34:28   
tweety
Ja bih svoje isto samo zategla,nikakvi silikoni,samo zatezanje user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
12.10.2008 13:20:56   
Mara
Ja bih smanjila svoje "balkone " na 3-icu, sadašnja je 5-ica . Da mi je obući normalnu košulju user posted image ,  a za sve ostalo moji zubi se se zato namučiliuser posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
12.10.2008 16:15:29   
medavi
IZVORNA PORUKA: mamy2

Neznam,možda bih da mogu uradila
podizanje grudi,odnosno zatezanje,nipošto silikone.
Godine,gravitacija učiniše im svoje.user posted image
Liposukciju neznam(a bilo bi potrebeuser posted image )
jer je to kratkoročan efekat.
Ako nisi fizički aktivan i
ne regulišeš ishranu,to je bacanje para,začas
se to vrati.
Pošto mi je volja i karakter po tom pitanju tanak ne bih,bacila bi pare samo!
user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nemam sta dodat vala mamy i kod mene isto tako!!


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
15.11.2008 13:35:47   
Mrka
Nemam nista protiv estetske hirigije, ali sve u granicama normale.
Licno, postoje samo dvije stvari koje bih uradla, a o jednoj razmisljam ozbiljno. Sad sam na nekoj dijeti, zelim 7 kg skinuti. Mada se oni i ne vide, ali problem je stomacina koji je ostao. Ako ga ne skinem do ljeta, vjerujem da cu se dati pod noz i uraditi liposukciju, neka mi odsjeku tog stomacinu, rade sta hoce, samo da ga nema, jer je uzasno pogledati, sve super, a stomak kao da sam u 4-tom mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
E, sad mene interesuje, gdje imaju te klinike, privatnici u Sarajevu (Nisam cula da ima u Tuzli, a to mi je blize)? Imate li preporuciti nekog dobrog, zna li neko kako to rade, laserski ili? Da li je bolno, kada se mozes vratiti normalnim zivotnim aktivnostima? Koliko to kosta? Htjela bih posejetiti nekog dobrog kada dodjem na ljetni odmor ako stomacina ne ode.
I mozda bih podigla, zategnula cice, jer posle 2 poroda sjede na stomaku, totalno opustene. Velicinu ne bih dirala.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
15.11.2008 16:45:21   
larina
svako ima svoje misljenje i radi sa sebe sta hoce,ali ja licno nebi se operisala kada bih imala neke nedostatke pokusala bi nekako drugacije smrsala vjezbama ili nesto sl.ima puno nacina za uljepsavanje i isticanje nekih lijepih dijelova.najbitnije da zena se lijepo njeguje-da ima lijepu kozu,kosu..Ja sam sto se mog izgleda tice zadovoljna,rodila sam troje djece,a nemam viska kilograma,nemam strija,mlado izgledam-jednostavno drzim do svog izgleda pazila sam u trudnocama da se puno ne udebljam,nejedem puno,pogotovo slatko,nepusim,ne pijem,puno se krecem,samo sam poslije trudnoce koristila kajs oko struka za masazu koji topi celulit -i to mi je super smanjilo stomak.A ja znam i debelih zena koje se lijepo dotjeruju i lijepo izgledajuuser posted image

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
19.5.2009 12:44:36   
Ilhana RR
hej hanumice, neda mi se citati sve postove... ali u zadnje vrijeme sam pocela da razmisljam o liposukciji jer neda mi se dijeta nijedna pratiti jer tesko je kad imas muza izbirljivog pa uvijek moras duplo praviti...

ima li iko ovde da je to radio ili mozda zna cijene toga? Volila bih da to saznam prije nego sto krenem za bosnu jer ja bi samo noge i guzu da sredim da bih mi bilo lakse da budem aktivna... ipak stomak cu lahko rijesiti samo da mi noge i guza malo spadne...

gledala sam na nekoliko stranica ali niko nema cjenovnik, a na e-mail neodgovaraju....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
19.5.2009 12:56:56   
Visnja RR
pa kad dodjes ovdje idi kod dr.Karabega... kolko znam on je ovdje najbolji...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
19.5.2009 13:03:24   
Ilhana RR
ma kod njega sam i kontala ali neodgovaraju na mail... zeljela bih da znam koliko kosta da znam koliko para da planiram za to... moracu ih izgleda nazvati...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
6.6.2009 22:18:05   
Lulu_
mislim da te moraju pregledati jer sve zavisi od toga koliko i sta...
nisu sve liposukcije iste


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
7.6.2009 11:33:56   
leli§
draga ilhana...ipak razmisli malo vise o tome... pogotovo jer ces putovati...svi ti neki mali stresovi na tijelo mogu uticati na nezeljene nuspojave nakon liposukcije...konsultuj se sa doktorom prije nego sto i pocnes razmisljati o tome kliko kosta... u svakom slucaju sretno i da sta god odlucis sve prodje u najboljem redu ako bog da

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
5.6.2013 23:48:59   
Mamba
Bila sam nedavno kod dr. Karabega na konsultacijama. Naime radice mi podizanje grudi sa implantatima 280 cc ispod misica aBD za mjesec dana. Ne zivim u Sarajevu zivim u inostranstvu. Zanima me jeste li culi o njemu i kakav je on doktor. Ja sam vidjela par njegovih rezultata uzivo i fenomenalni su. Zeljela bi jos vise da znam o njemu jer ne nalazim bas nesto po internetu. Jesu li vasi poznanici imali kod njega operacije i da li su zadovoljni ?

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
6.6.2013 10:47:07   
veeseelaa
ovdje je to draga poprilično tabu tema
za takve zahvate čitamo u novinama, dešava se nekim vele pjevačicama user posted image il glumica
za Karabega smo svi čuli on ti dodje sinonim za uljepšavanje insana a koliko je dobar ja zaista ne znam.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mamba)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
6.6.2013 11:35:42   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovdje je to draga poprilično tabu tema
za takve zahvate čitamo u novinama, dešava se nekim vele pjevačicama user posted image il glumica
za Karabega smo svi čuli on ti dodje sinonim za uljepšavanje insana a koliko je dobar ja zaista ne znam.....



Veeseelaa je u kratko napisala sve user posted image

Teško da će neko priznati da je uradio sam, a ni prijateljice to baš ne spominju.

A da o tom razmišljam (zapravo slagala bih da ne razmišljam, no kod mene je u pitanju obrnuti proces user posted image ) i ja bih vjerovatno otišla u susjedstvo radi diskrecije.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *