|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veza/ Stela
6.10.2008 11:00:24   
nesanica
Trazila sam po forumu nesto slicno, ali ne naletih pa evo da vas pitam dal ste nekada dobile nesto preko veze i sta mislite o ljudima koji samo gledaju kako ce ih neko drugi "pogurati" ?

Sjecam se dok sam studirala na drugoj godini me jedna cura pita, ko je meni bio stela za upis. Ja je cudno gledam i rekoh kakav upis. Pa kaze za fax, rekoh niko. Ne moze da vjeruje, jer kaze da za upis uvijek neko nekom namjesti. Ja sam stvarno tu bez stele upala.

Ali sam imala na drugim mjestima nekoliko veza, npr. izdavanje licne, pasosa, ali mislim da je to opet sina stvar. Cini mi se da kod nas rijetko sta mozes obaviti brzinski ako nemas dobru vezu ili moras "podmazati".

Evo od kako sam ovdje, nista nisam dobila preko veze, niti znam kome bih se mogla obratiti u slucaju da mi zatreba....a cini mi se da to ovdje bas i ne pali!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Veza/ Stela
6.10.2008 11:04:54   
mamyca
Ja na upis za fax nisam imala nikakvu stelu,ali jesam kao i ti imala stelu za licnu i pasos,tu stvarno treba ako zelis da ti bude gotova brzo.Tesko je u nasoj drzavi ista uraditi bez stele,i mrzim sto je to tako.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Veza/ Stela
6.10.2008 13:33:07   
Blue rose RR
Obično iskorištavam svoja dva prezimena, pa uvijek imam neku tetu na šalteru, koja je rodica, rođaka, njegovog/mog rođaka user posted image user posted image , i naravno sa osmijehom na licu, ako mi je hića - iskoristim to poznanstvo rođačke veze.
A što se tiče veza za fax - dobre ocjene iz srednje i prijemni su mi bili "veza", za posao na žalost sam imala vezu, i  na radost uspješnu...a ostalo - trud i rad moje malenkosti.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Veza/ Stela
6.10.2008 13:39:34   
Anoniman
voljela bih da imam štele na sve strane, ali mi se nažalost ne da. Sve sam sama, i na fax se upisala bez problema i polagala ispite... Eh, sad bi mi baš trebala jedna debela da dovršim ovih par ispita sa bebom bez učenja.user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Veza/ Stela
7.10.2008 0:06:21   
camm
nisam nikad imala nikakvu steluuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Veza/ Stela
11.11.2008 17:26:42   
Romali
Nisam nikada imala štele za stvari tipa  ispiti, škola. Joj  to me tako ubija u pojam, pa ja bih se ubila prije nego tražila da mi neko sredi nešto u čemu trebam biti stručnjakuser posted image Nikad to ne bih sebi dopustila, to je za mene poniženje.

Posao sam dobila takođe zahvaljujući svom trudu, tako se potrefilo. Ni dan danas ne mogu da vjerujem.

Eh pošto sam nastavnica, imam male štele kod roditelja mojih učenika. Npr.ako rade na nekom šalteru pa me primjete, kaže- oooo, nastavnice i ja uđem s osmijehom. A bude me stid drugih ljudi koje sam 'preskočila'user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Veza/ Stela
11.11.2008 17:28:50   
mamy Sabina
Zaboravila si reći da djecu hvataš po Musali da nas slikaju na kafi!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Veza/ Stela
11.11.2008 17:30:24   
Amra k
Ja sam uvijek imala stele tamo gdje ne bi volila da mi treba ikad, u bolnici ili domu zdravlja. Uvijek sam nekoga imala. A sto se tice skole i faxa sama sam sebi sve nastelilauser posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Veza/ Stela
11.11.2008 17:34:04   
Romali
IZVORNA PORUKA: mamy2

Zaboravila si reći da djecu hvataš po Musali da nas slikaju na kafi!user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image moraju, jadna djecauser posted image user posted image user posted image Inače će im Šahbaz dati insufficientuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Veza/ Stela
11.11.2008 17:34:28   
mamy Sabina
Eto Šahbazaaaaa!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Veza/ Stela
25.11.2008 10:43:33   
Nunichi
Ma vala ja nisam ni znala sta je stela dok nisam pocela traziti dobar drzavni posao.
Do tad mi nikad nije ni trebala...sve je nakako lagano islo.
Ali i uz dobru vezu ne mogu ti ljudi izmisliti poziciju,uvijek ipak moras cekati...
Sretni su oni koji docekaju user posted image
A sto se tice saltera uh to mrzim,bude mi zao ljudi ostalih,ako ja zavrsim preko veze.A kad su gospodje na salterima odvratne onda mi nikog nije zao,tad se u zvjer pretvaram,ko da su meni dosle platu zaradit,a ne sebi. user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *