|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizure
5.6.2011 0:54:49   
reallove
uvija se brzo i lako,samo se bojim da mi previse ne "skoci"

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Frizure
5.6.2011 0:56:12   
reallove
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image ovako nešto (ova skroz desno)reallove,ali i rep onaj bi ti dobro stajaouser posted image
eh ova nije losa,nije puno cupavauser posted image ma nema veze,meni trebaju 2 frizure,tako da ide rep i jos nekauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Frizure
5.6.2011 0:57:10   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image ovako nešto (ova skroz desno)reallove,ali i rep onaj bi ti dobro stajaouser posted image


potpisujem. Ja volim ovakve lokne i mislim da su jako zenstvene i svecane


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Frizure
5.6.2011 0:57:50   
reallove
myb@by,evo je
http://img27.imageshack.us/img27/1408/24937814837338190177110.jpg

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Frizure
5.6.2011 1:00:22   
*pcelica*
Ja mislim da bi ti lokne super stajale

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Frizure
5.6.2011 1:01:51   
myb@by

IZVORNA PORUKA: reallove

myb@by,evo je
http://img27.imageshack.us/img27/1408/24937814837338190177110.jpg

Kako si ošišana? Ja bih napravila razdjeljak u sredini i onda šiške isfenirala vani, a od ostatka kose napravila krupne lokne.
Ili bih napravila onu krep frizuru, ali da daje neki vlažni dojam, ako me razumiješ. Isto bih stavila razdjeljak u sredini i onda da ti napravi krep 8kao kada raspustiš pletenicu)

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Frizure
5.6.2011 1:04:49   
reallove
znaci idu lokneuser posted image user posted image
a to za siske,dobar prijedloguser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Frizure
7.6.2011 17:26:16   
Apotekarka
Help dajte savjet kakvu cu frizuru uz haljinu koju sam postavila a stilskim savjetima...sta ide uz moj oblik lica i haljinu...dajte kakvu slicicu

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Frizure
7.6.2011 21:23:42   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Help dajte savjet kakvu cu frizuru uz haljinu koju sam postavila a stilskim savjetima...sta ide uz moj oblik lica i haljinu...dajte kakvu slicicu

Super ti stoji kada podigneš kosu. Neka ti frizer napravi sličnu frizuru kao na onoj slici uz to viseće naušnice i bićeš bombona user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Frizure
30.9.2011 10:27:59   
Blue rose RR
Prenos postova sa teme "Šišanje":

IZVORNA PORUKA: Mama1

Zene moje dovumim se oko sisanja  ....
Imam sad dugu kosu ....
Sisala bih se a onda ko i ne :)
Prije sam isto imala kratku kosu tako da mi to nije bas neka velika  promjena ....

Reci te mi sta se vama vise svidja i prijedlog za frizuru :)

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Draga, postavi nam par svojih slicica, pa da vidimo koja bi ti frizura otprilike najbolje pristajala!

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image

Prije


user posted image

user posted image

SAD

IZVORNA PORUKA: manuela

Mene je tako prije par mjeseci,uhvatila silna želja da se ošišam na paž,i držalo me mjesec-dva,i onda me prođe.
Sad mi je drago da se nisam ošišala jer mi je kosa pravo porasla,al eto čovjeku odjednom dođe neka želja za drastičnom promjenom.

Ja imam drugaricu koja stalno mijenja frizure i njen moto je svaka promjena je dobra(što se frizure tiče )pa možda bi i ti iz tog razloga trebala da malo osvježiš izgled

IZVORNA PORUKA: sahara

treca slika je najljepsa,mislim sa podignutom kosom, e sad koliko ti volis vezati rep 

IZVORNA PORUKA: manuela

Tebi je lijepo sa zavezanom kosom ,a samim tim na tebi će lijepo izgledati i kratka frizura,takvo je bar neko pravilo koliko ja znam

Svim damama na kojima lijepo izgleda zavezana kosa lijepo će izgledati i sa  ultra kratkom frizuricom

IZVORNA PORUKA: dadada

a onda ovako nesto ...sta mislite o tome

user posted image


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

joj kako ja ne volim te skroz kratke firuzire...

IZVORNA PORUKA: sahara

i mozda iz fazona da ostavis jedan pramen siski da ti bude mozda i dr. boje

IZVORNA PORUKA: Mama1

1. user posted image

2.user posted image


3.user posted image





1.  2.  3.

nesto vako sam kontala :)


IZVORNA PORUKA: dadada

ovo je sve divno i krasno a jel'' ima kod nas frizer koji je u stanju ovo izvesti

IZVORNA PORUKA: nikita

Evo ideja za kracu :

user posted image

user posted image
user posted image



IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

evo vam drage mene danas.... :)

user posted image


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja sam jedno sedam godina imala malo onako dužinu izspod ramena, pa se malo šišnem, pa malo pustim, pa izvučem one repove, pa šiškice, pa vrohe i to je bilo moje šišanje i svaki put kada se vratim iz salona, samo bi ja znala da sam se šišala, hahaha, ali meni je žao kose, jer mi slabo raste, jer mi je kovrđava. I budući da mi je kosa kovrđava, stalno je ravno feniram. Helem, vidjeh ovdje kako je jedna forumašica napisala kada je kosta stalno u repu, nema tu više frizure, i tako sam ja prošle sedmice prelomila i ošišala se, nisam baš skroz, ali kratko jeste, mogu svezati mali repić, kaže mi kuma koja je frizerka to je samo za nuždu, hahahahaha,

helem, nisam baš zadovoljna jer mi se kosa i dalje kovrđa iako sam se fenirala, ali biće bolje, Drago mi je da sam se riješila one stare kose.

Ako mi opet nešto ne dune pa se još kraće ne ošišam,

IZVORNA PORUKA: delfin

JOj tema otvorena kasnije nego sam se ja ošišala. Ja sam uradila totalni promjenu, da me mnogi nisu prepoznali. Neki kažu "opet nova" a radnike otuštaju . Bila sam plava sa pramenovima bob frizura. Ali išla sam na more, kosa izrasla, posvjetlili prameniv isušila se, ja pocrnila, prevelik kontrast.I stavm rajfić i vidim fino mi stoji i moja boja kose (tamno smeđe). Odem na virtual meke over stavim svojim sličicu i kontam odojh se ja šišati i ofarbati. Odlučila sma se za malo otkačenu frizuru, sad dok je skontam održavati

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image
user posted image     


Zene ja se odlucila vako se sisam :)   Sta mislite  :)


IZVORNA PORUKA: MELLI

Meni se dopada,a mislim da će i tebi lijepo stajati.Ne čini se ni teškom za održavanje.
Jesi li probala onaj link što sam ostavila gore,mislim da možeš vidjeti kako će ti slična frizura stajati,pa onda odlučiš rezati



IZVORNA PORUKA: Mama1

ma nebojim se ja rezanja heheh brzo meni kosa naraste :)

user posted image


e ovakao indenticno cu da se osisam i ofarbam :)


IZVORNA PORUKA: sahara

sretno, kad si onomad pitala ja sam bila bas za ovu frizuru, doduse bez tih repova,ali to je tvoj izbor, javi kako se osjecas sa novom zurkom, iskreno i ja bih se sisala,ali kao pustam kosu

IZVORNA PORUKA: Mama1

OŠIŠALA SAM SE!!

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image

IZVORNA PORUKA: alesija

ejj super ti je i boja i frizura, stvarno ti super stoji 

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

super, nadam se da si zadovoljnja,

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image

IZVORNA PORUKA: Chuchi

Posto sam ja extremista kad je u pitanju kosa i frizure: htjela sam se ¨opet¨ osisati i plus ofarbati, ali trebam i vas savjet!
Naime, dugo sam imala skroz kratku kosu, koja je ujedno bila kljucni dio mog imidza za to razdoblje. Kad sam zatrudnila, hormoni ucinise svoje i ja odlucim pustiti kosu. I pustim je, ali kad sam se porodila kosa mi je samo smetala, najvise siske, pa onda osisam siske ( koje inace
nikada nisam voljela kratke na dugoj kosi, ne znam zasto). Sad mi je kosa toliko dojadila, toliko mi je vruce ¨ispod¨ nje, da bih se najradije
osisala ¨na celavo¨. Svaki put kad hocu negdje da podjem moram unaprijed planirati, jer moram oprati kosu, moram je isfenirati, to traje satima, skuham se... i NIKAD mi kosa ne izgleda kako bih ja htjela, osim kad izadjem iz frizerskog. Nimalo mi nije prakticna, ne mogu je svezati citavu, nego nekakav repic pozadi a oko usiju sve strsi, i siske opet bodu oci..... Kosa mi je pregusta, dlaka predebela, preteska, i cak se i frizerke namuce i oznoje oko moje glave....
Sad bih da je osisam ali ne toliko kratko kao sto mi je nekad bilo, i htjela bih da se ofarbam u plavo (zuja je zakon ) ali se bojim kako ce ta zuta ¨uspjeti¨ na mojoj kosi. I to je problem, jer sam nekad davno prije svako malo mijenjala boju kose, i svaka mi je boja prijanjala, ali plava nikad nije bila plava, nego nesto izmedju zlatnog i narandzastog, zbog pigmenta. Doduse uvijek sam sama farbala ne u frizerskom salonu .... a na farbama pise : professional use only
Da ja ne bih dalje peglala, evo par slikica pa vi meni recite koja mi najbolje pristaje, i da li da mjenjam ili ne. I da li ce mi moci izaci skroz plava kosa, ako bih profesionalcima prepustila njihov posao




IZVORNA PORUKA: Niobe

Samo da se pohvalim kako mi se popravila kosa od prenatala
Šokantno
(i nokti isto, inace su mi katastrofalni)

user posted image


IZVORNA PORUKA: sahara

Sisala sam se, farbala, pramenovi, tuto kompleto, prazan novcanik, draze mi je to nego soping

IZVORNA PORUKA: tajra

Kakva si nam sad?

IZVORNA PORUKA: sahara

Crno-smedja, sa pramenovima kao da me ptica pokakila, hahahhahahahaha




< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 10:29:43 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Frizure
11.10.2011 12:53:39   
entinte
Dan žene, ima li među nama frizerka user posted image treba mi savjet oko šišanja, jaaako mi je duga sad pa bih se ošišala i mali oblikovala jer se vracam uskoro na posao user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Frizure
11.10.2011 13:28:10   
reallove
Ja bih takvu kosu osisala stepenasto,ali skroz stepenasto,od duzine ne kratiti previse,meni su takve frizure super,ja sam tako zaovu nedavno osisala

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Frizure
30.11.2011 0:54:12   
Hanady RR
Trebam savjet i pomoć...ko poznaje firzera il frizersku koja voli rano ustati a zna napraviti ovo
http://imageshack.us/photo/my-images/20/frizureprom25.jpg/

Ako imate porvjerenu ososbu jer ne dam svakome o glavi da mi radi uputite meuser posted image


Moja frizerka se pordila...a gazada ne zna podizat kosuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Frizure
11.1.2012 22:01:48   
SdZ
Zenice preporucite mi neku lijepu frizuru koja bi odgovarala mom licu. Znate me :) Sad mi je kosa do ramena, ravna i imam siske malo duze i dosadilo mi je. Zelim neku promjenu. Ja sam htjela frizuru kao sto nam je imala, ne znam ima li jos, pjevacica Rihanna, znate ona kratka s onim jednim dijelom dugim, ali mm kaze da cu se pokajati.
Dajte vi prijedloge!


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Frizure
11.1.2012 22:19:09   
mamine oci
user posted image





user posted image




user posted image




_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Frizure
11.1.2012 23:43:32   
SdZ
Ova prva je prekrasna samo bih ja ostavila ove duze dijelove u duzini vrata. Sta vi kazete?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Frizure
12.1.2012 1:06:04   
Galicia
Selmy bas sam danas gledala slike Rihanne i odlucila sam da se osisam i farbam sljedece sedmice ovako. Mene nije strah sisanja kose ni farbanja. Ja sam dosta dugo godina bila crnka, pa mi dosadilo i predjem u plavuse. Meni cim kosa naraste, ja je sisam skroz na kratko.
A tebi vjerujem da stoji svaka frizura jer imas lijepu kosu i jaku, koju mozes oblikovati kako zelis.


user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Frizure
12.1.2012 21:21:24   
SdZ
Jao, Galicia, razboli se ja :). Ovu sam bas htjela, ali bojim se. Pokajat cu se i sta cu onda. Mislim da cu ipak ovu sto mi je predlozila mamine oci, ali ako jos neko ima savjet, bujrum :).

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Frizure
12.1.2012 21:24:08   
Visnja RR
al sve ove frizure traze jako jako dobrog frizera

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Frizure
12.1.2012 21:30:27   
SdZ
Ja mislim da ga imam, tj. frizerku. Zadovljna sam s njom vec nekoliko godina.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Frizure
23.1.2012 20:30:51   
mamine oci
user posted image


ovako sam se danas posisala sam boja kose crvenauser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Frizure
2.2.2012 18:05:48   
lajlac
Evo nekih od frizura koje se meni dopadaju, ali nazalost za mene donekle i nemoguce za postici:

user posted image

user posted image

user posted image













_____________________________

Lajla

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Frizure
2.2.2012 18:12:31   
lajlac
i ova!!!
user posted image


_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Frizure za sve prilike
3.6.2012 20:53:05   
SdZ
Kako od kratke kose, bob frizura, naprviti lokne kod kuce? Imam figaro, ali nikako ne ide s kratkom kosom, pa sta preporucujete kao sredstvo koje bih mogla iskoristiti i kako?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Frizure za sve prilike
3.6.2012 22:53:45   
SdZ
I hoce li mi neko pomoci? Jest' da mi to treba za subotu, ali voljela bih ranije isprobati.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *