|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
19.6.2012 14:39:06   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: canim

Ma ovo je kod albanaca vako, kod turaka je normalno žensko vece samo sto imaju onu ceremoniju kne, ništa posebno.
I jos malo o njihovim obicajima Kod albanaca mlada nakon vjencanja stoji u kući kao kip nekoliko dana i ljubi ruke ko god dodje.



kod nas su kucni prijatelji albanci i zena se mlada udala i tako stajala stajala i valjda je neki obicaj da neko iz muzeve familije kaze "eto mlada ako ces sjediti sjedi odmah"( ono u fazonu ako si lijena i volis sjediti sjedi) a ona bila mlada nije skontala sta znaci i ona SJELA,....hahah kraljica hele nije prestajala cijelu noc

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
19.6.2012 14:40:21   
Bebica11
a cula sam na jednom sijelu pricali su krajisnici da je kod njih BIO OBICAJ u Krajini da mlada sluzi kafu u fildzanima i da fildzan drzi na jagodicama prstiju ono odozdo i da tako prinosi i ne smije proliti sad zamislite kako kafa przi user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
20.6.2012 7:56:41   
Alma_27
nasla negdje na netu :D


Kako izgledaju zakonski propisi kad se u parlamentima ludo zabavljaju, proverite sami:

Hong Kong

U Hong Kongu zakonski je dopušteno da žena ubije muža u slučaju neverstva, ali to mora da učini golim rukama.

Kraljevina Bahrein

Muški ginekolozi svoje pacijentkinje smeju da pregledaju jedino u odrazu ogledala jer je zabranjeno direktno gledati u ženske genitalije.

Minesota

Muškarac ne sme da vodi ljubav sa ženom ako se iz njegovog zadaha može naslutiti da je jeo sardine, beli ili crni luk. Po zakonu, žena može da mu naredi da opera zube. Takođe, muškarcima je zabranjen seks sa živim ribama. Ženama nije.

Virdžinija

Ukoliko ne stignu da podele svoja osećanja tokom dana, parovi moraju da vode ljubav u mraku. Naime, zabranjeno je paljenje svetla za vreme seksualnog odnosa.

Liban

Muškarcima je dopušteno polno opštenje sa životinjama, ali samo u slučaju da su ženskoga roda.

Kolumbija

Žena sme imati seksualne odnose samo ako je njen muž u pitanju, a prvi put kad stupe u seksualni odnos u istoj se sobi mora biti i njena majka kako bi lično nadgledala tok događaja.

Viskonsin

Strogo je zabranjeno pucanje iz vatrenog oružja u trenutku kad žena doživljava orgazam. user posted image

Ostrvo Guam

Ukoliko žene žele da stupe u brak, pravilo je da ne smeju da budu device. Stoga je osmišljeno posebno zanimanje za muškarce koje im omogućava da putuju uokolo i razdevičuju žene i za to primaju novac.

Ohajo

Ženama je zabranjeno da skidaju odeću ispred fotografije muškarca.

Bejkersfild, Kalifornija

Obavezno navucite kondom u slučaju da imate seks sa Satanom. user posted image

Dajersburg, Tenesi

Ženama je zabranjeno da pozivaju muškarce na sastanak.

Vašington D.C.

Ilegalno je praktikovati bilo koju seksualnu pozu osim misionarske.

Iova

Muškarac nakon seksa sme da ispije svega tr gutljaja piva ako se nalazi u krevetu.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
25.6.2012 16:58:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: canim

Ma ovo je kod albanaca vako, kod turaka je normalno žensko vece samo sto imaju onu ceremoniju kne, ništa posebno.
I jos malo o njihovim obicajima Kod albanaca mlada nakon vjencanja stoji u kući kao kip nekoliko dana i ljubi ruke ko god dodje.
[
]
]kod nas su kucni prijatelji albanci i zena se mlada udala i tako stajala stajala i valjda je neki obicaj da neko iz muzeve familije kaze "eto mlada ako ces sjediti sjedi odmah"( ono u fazonu ako si lijena i volis sjediti sjedi) a ona bila mlada nije skontala sta znaci i ona SJELA,....hahah kraljica hele nije prestajala cijelu noc

ovo stajanje se zove dvorenje i bas steta sto je vise izbaceno kod nas , nevesta ljubi ruku svako ko udje na vrata od deteta pa nadalje
kao mala sam se uvek radovala da odem da mi nevesta poljubi ruku user posted image
bas steta
a sto se kane tice u sandzaku to jos uvek ima ali ranije je bilo drugacije tad su stvarno nevestu kanili(knili) , vrhove prstiju i nokte onda pevali sevdalinke , nekad u dajre udarali i zene, devojke se eto zabavljale

< Poruku je uredio triputmama -- 25.6.2012 17:01:19 >

(odgovor članu Bebica11)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
25.6.2012 17:02:01   
Anoniman
P.Ssto je text podebljan jer ne znam kako da ne bude ovako podebljano ne snalazim se sa novim sistemom

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
25.6.2012 17:07:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Upravo naidjoh na ovo, grozno.

GROZNA I UZNEMIRUJUCA TRADICIJA....

Na Farskim Otocima mladici dokazuju da su postali muskarci koljucii druzeljubive delfine!


Iako zvuci nevjerojatno, ovo surovo i krvavo ubijanje delfina vrste calderon na Farskim Otocima, koji su dio Danske, ponavlja se iz godine u godinu.
U Danskoj koja bi trebala biti civilizirana drzava cllanica Europske Unije. Premalo ljudi na svijetu zna za ovu groznu i uznemirujucu tradiciju koja se ponavlja svake godine i krvavo klanje djelo je mladih momaka koji svojim sudjelovanjem potvrdjuju da su presli iz djetinjstva u svijet odraslih!?
Borci za prava zivotinja tvrde da je rijec o velikoj sramoti za Dansku i da je potpuno nevjerojatno da nije ucinjeno nistta da bi se zaustavili barbarski pohodi na ove delfine koji su izuzetno inteligentni i druzeljubivi i svojom su znatizeljom bliski covjeku.



fuj grozno i tuzno gde je tamo organizacija da se buni za zastitu zivotinja pogotova ona za delfine

gledala sam neki dan t.v da nakon navrsene prve godine, decu u indiji ( ne znam gde tacno) svu , bacaju sa vrha prilicno viskoe zgrade dok ona naravno vriste , a dole ih cekaju sa dekom u kojoj padnu i pradaju se roditeljima koji su ponosni jer tako prebrode strah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
25.6.2012 17:23:58   
animagical
jedan simpatican i smijesan stari bosanski obicaj...mladoj kao neku zamku postave stolicicu na sred sobe, pa prate hoce li ga zaobici, preskociti ili skloniti, i tako nesto kao procjenjuju kakva je mlada-ako skloni-vrijedna, ako preskoci domisljata, a ako zaobidje kao lijenauser posted image i stave iglu negdje, da vide hoce li je primjetiti i onako brizno sklonitiuser posted image ja kad sam se udala dali mi papuce kad sam posla u kucu, nisam skontala da je obicaj, zamalo ih ne obuh, vrucina bilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Neki cudni, strasni, smijesni zakoni, ob...
25.6.2012 19:16:23   
Anoniman
jesteli ccule za stari obicaj kada zeta kada dodje prvi put u kucu mladinih, tasta i taste pokupi se bliznja , njena fam i vezu zeta sa konopcem za noge u vucu ga za noge

ili na povratak kuci , zetu naguraju u cipele jaja, igala i ko zna jos sta
pa kad zezaju neveste malo i zeta da procesljaju

user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 25.6.2012 19:17:15 >

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *