|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudna sam!!!
3.9.2012 15:55:05   
Visnja RR
Kada ugledate svoj plusic VASU NAJLJEPSU VIJEST nam saopstite upravo ovdje!

RR Team



/stara tema ce biti u ARHIVI /


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudna sam!!!
4.9.2012 19:10:19   
SdZ
Ja bih da cestitam Sabinos od srca i da svoju trudnocu iznese s radoscu i donese na svijet zdravu malu bebicu.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:28:15   
Selenaa
Samo da se i ja checkiram! :)

Uradila test i pozitivan je...

Zadnju menstruaciju sam imala 31.07.2012. - da li mi je kasno da odem doktoru za dvije sedmice - tada moja doktorica dolazi sa godisnjeg? Ili je bolje da odem bilo kojem samo da provjerim je li sve uredno?

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:33:57   
Lejla Ka
Nema potrebe da žuriš, ako se osjećaš OK i ne vidiš ništa zabrinjavajuće (bolovi, pojačan iscjedak, krvarenje).
Možeš sačekati doktoricu jer u ovoj fazi ništa što uradiš ili ne uradiš neće imati velikog uticaja na trudnoću. Ovdje naravno mislim na neke uobičajene životne aktivnosti. U to ne spada pušenje, alkohol i lijekovi, za to je pravo vrijeme da se prestane uzimati, odnosno da se posavjetuješ sa ljekarom ako su u pitanju lijekovi za neka hronična oboljenja.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:35:26   
selma2008
 Cestitamuser posted image
Nije kasno i mislim da je bolje sacekati
Zelim ti ugodnu trudnocu i zdravu i lijepu bebicu

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:37:26   
Selenaa
hvala user posted image

ja se jos navikavam na ideju ... simptome imam nekih desetak dana i nije mi bas bilo lahko ... mucnina nesvjestica malo groznica i pocetkom ove sedmice su se umanjili jos ih imam (osim groznice) ali ne u pretjeranoj kolicini.. osjecam se super pogotovu kako sam saznala razlog ..

znaci da ne zurim? ok..

pozz

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:39:28   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Selenaa

Samo da se i ja checkiram! :)

Uradila test i pozitivan je...

Zadnju menstruaciju sam imala 31.07.2012. - da li mi je kasno da odem doktoru za dvije sedmice - tada moja doktorica dolazi sa godisnjeg? Ili je bolje da odem bilo kojem samo da provjerim je li sve uredno?


Sretno od srca.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:42:59   
Selenaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Selenaa

Samo da se i ja checkiram! :)

Uradila test i pozitivan je...

Zadnju menstruaciju sam imala 31.07.2012. - da li mi je kasno da odem doktoru za dvije sedmice - tada moja doktorica dolazi sa godisnjeg? Ili je bolje da odem bilo kojem samo da provjerim je li sve uredno?


Sretno od srca.user posted image user posted image user posted image



hvala user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 11:50:47   
Selenaa
još bih nesto pitala, ako je to ok uraditi na ovom topicu..

citala sam negdje da prva tri mjeseca treba piti folnu kiselinu radi pravilnog formiranja bebicine kicme i da se to moze dobiti bez recepta..da li da to odem i kupim na svoju ruku ili da cekam doktoricu?

p.s. prva trudnoca pa sam sva excited

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 13:03:49   
Teddy Bear
Selena otidji u apoteku i kupi, ja sam pilla folacin prije prve trudnoce jedno tri mjeseca, ne trebas cekati da odes kod dr... sretno i uzivajuser posted image

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 18:03:09   
chocolatta
Drage moje, nova sam na forumu, trudna sam najvjerovatnije, kazem najvjerovatnije jer su mi trudnocu otkrili kad sam isla na ultrazvuk za zeludac, doktor mi je usput pregledao bubrege, jetru i stomak i tako ja saznadoh da sam trudna, e sad nebi tu bio nikakav problem da ja nisam operisala srce kao mala i sad se bojim da li ja uopste imam sanse da iznesem trudnocu, da li ce sve biti ok, molim vas ako imate bilo kakva iskustva ili vase majke, rodice, prijateljice da to podijelite samnom, stvarno sam zabrinuta
p.s. nemojte me pogresno shvatiti, zelim dijete vise od svega na svijetu ali me strah user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 19:43:03   
Lejla Ka
Forumašice ti mogu prenijeti svoja iskustva, ali istinsko i stručno mišljenje ti trebaju dati jedino kardiolog i ginekolog i to je ono prema čemu se trebaš ravnati. Nadam se da imaš pristup nekim dobrim ljekarima.
U svakom slučaju čestitam i sretno user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 20:05:30   
chocolatta
Naravno, samo dok cekam na zakazane preglede zanimaju me slicna iskustva iako sam svjesna da se sve razlikuje opet od osobe do osobe user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trudna sam!!!
6.9.2012 20:13:36   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: chocolatta

Drage moje, nova sam na forumu, trudna sam najvjerovatnije, kazem najvjerovatnije jer su mi trudnocu otkrili kad sam isla na ultrazvuk za zeludac, doktor mi je usput pregledao bubrege, jetru i stomak i tako ja saznadoh da sam trudna, e sad nebi tu bio nikakav problem da ja nisam operisala srce kao mala i sad se bojim da li ja uopste imam sanse da iznesem trudnocu, da li ce sve biti ok, molim vas ako imate bilo kakva iskustva ili vase majke, rodice, prijateljice da to podijelite samnom, stvarno sam zabrinuta
p.s. nemojte me pogresno shvatiti, zelim dijete vise od svega na svijetu ali me strah user posted image


Evo da te utješim...jednom prilikom sam upoznala ženicu koja je iznijela dvije trudnoće, obje preležala u bolnici jer nisu bili sigurni hoće li joj srce podnijeti. Ne znam šta joj je, samo jednom sam imala priliku razgovarati s njom, ali tad mi je ispričala kako je primorana operisati srce svako 4 godine i pokazala mi ogromni ožiljak na prsima
user posted image Moguće je, samo pozitivno i sa srećom.user posted image

(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trudna sam!!!
7.9.2012 11:21:14   
chocolatta
Dz3ni
Hvala ti draga Dz3ni, lakse mi je kad cujem pozitivna iskustva bez obzira na sve :)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trudna sam!!!
7.9.2012 11:30:25   
aazra
IZVORNA PORUKA: chocolatta

Drage moje, nova sam na forumu, trudna sam najvjerovatnije, kazem najvjerovatnije jer su mi trudnocu otkrili kad sam isla na ultrazvuk za zeludac, doktor mi je usput pregledao bubrege, jetru i stomak i tako ja saznadoh da sam trudna, e sad nebi tu bio nikakav problem da ja nisam operisala srce kao mala i sad se bojim da li ja uopste imam sanse da iznesem trudnocu, da li ce sve biti ok, molim vas ako imate bilo kakva iskustva ili vase majke, rodice, prijateljice da to podijelite samnom, stvarno sam zabrinuta
p.s. nemojte me pogresno shvatiti, zelim dijete vise od svega na svijetu ali me strah user posted image


Chocolata, znam da ti nije lako zelim ti puno srece i da uz boziju pomoc izneses do kraja trudnocu user posted image

_____________________________








(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trudna sam!!!
7.9.2012 18:56:26   
chocolatta

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: chocolatta

Drage moje, nova sam na forumu, trudna sam najvjerovatnije, kazem najvjerovatnije jer su mi trudnocu otkrili kad sam isla na ultrazvuk za zeludac, doktor mi je usput pregledao bubrege, jetru i stomak i tako ja saznadoh da sam trudna, e sad nebi tu bio nikakav problem da ja nisam operisala srce kao mala i sad se bojim da li ja uopste imam sanse da iznesem trudnocu, da li ce sve biti ok, molim vas ako imate bilo kakva iskustva ili vase majke, rodice, prijateljice da to podijelite samnom, stvarno sam zabrinuta
p.s. nemojte me pogresno shvatiti, zelim dijete vise od svega na svijetu ali me strah user posted image


Chocolata, znam da ti nije lako zelim ti puno srece i da uz boziju pomoc izneses do kraja trudnocu user posted image


hvala aazra

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trudna sam!!!
10.9.2012 11:27:32   
Selenaa

IZVORNA PORUKA: chocolatta

Drage moje, nova sam na forumu, trudna sam najvjerovatnije, kazem najvjerovatnije jer su mi trudnocu otkrili kad sam isla na ultrazvuk za zeludac, doktor mi je usput pregledao bubrege, jetru i stomak i tako ja saznadoh da sam trudna, e sad nebi tu bio nikakav problem da ja nisam operisala srce kao mala i sad se bojim da li ja uopste imam sanse da iznesem trudnocu, da li ce sve biti ok, molim vas ako imate bilo kakva iskustva ili vase majke, rodice, prijateljice da to podijelite samnom, stvarno sam zabrinuta
p.s. nemojte me pogresno shvatiti, zelim dijete vise od svega na svijetu ali me strah user posted image



evo i od mene puno srece i javi nam se svakako sa informacijama..

i ja zeljno iščekujem slijedecu srijedu da idem na svoj prvi pregled

pozz user posted image

(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trudna sam!!!
10.9.2012 14:08:03   
felix

IZVORNA PORUKA: SdZ

Ja bih da cestitam Sabinos od srca i da svoju trudnocu iznese s radoscu i donese na svijet zdravu malu bebicu.user posted image

cuj sabinos trundna mašalauser posted image cestitam i ja
kao i ostalim trudnjacama user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trudna sam!!!
12.9.2012 13:22:50   
Selenaa
chocollata, jesi li bila na pregledu? sta su ti rekli? nadam se najboljem

:fingers crossed:

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trudna sam!!!
12.9.2012 18:13:15   
chocolatta
Bila sam na pregledu i da vam odmah kazem da je hvala dragom Bogu sve u redu, gledala sam bebicu na ultrazvuk, slusala otkucaje srca, cak je doktor rekao da misli da ce trudnoca proci ok, ali da je opet sve u Bozijim rukama na kraju. Trudna sam 9 nedjelja user posted image dobila sam tablete (folna kiselina) da pijem i da se javim za mjesec dana na kontrolu, e sad da sve nebi bilo bajno kad sam dosla kuci primijetila sam na gacicama sukrvicu, vjerovatno je to od pregleda ali sam opet zabrinuta pa molim iskusnije da mi kazu da li je to normalno user posted image

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trudna sam!!!
12.9.2012 18:26:56   
maja78 RR
Draga chocolatta divno da je sve u redu.

Na pod forumu trudnoca imas jako puno tema i sve mozes naci sto te interesuje, takodje imas i chat temu gdje se druze trudnice i pricaju o svakodnevnim stvarima.

Pridruzi se i uzivaj u trudnoci.

Ta sukrvica ti je od pregleda ne brini

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trudna sam!!!
13.9.2012 8:03:31   
Selenaa

IZVORNA PORUKA: chocolatta

Bila sam na pregledu i da vam odmah kazem da je hvala dragom Bogu sve u redu, gledala sam bebicu na ultrazvuk, slusala otkucaje srca, cak je doktor rekao da misli da ce trudnoca proci ok, ali da je opet sve u Bozijim rukama na kraju. Trudna sam 9 nedjelja user posted image dobila sam tablete (folna kiselina) da pijem i da se javim za mjesec dana na kontrolu, e sad da sve nebi bilo bajno kad sam dosla kuci primijetila sam na gacicama sukrvicu, vjerovatno je to od pregleda ali sam opet zabrinuta pa molim iskusnije da mi kazu da li je to normalno user posted image


user posted image yupeee! bas mi je drago !


(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trudna sam!!!
20.9.2012 15:01:15   
grozđe
Pozdrav svima...

Da, trudna sam user posted image user posted image je bio proslog petka....
Muz i ja smo presretni.....

(odgovor članu Selenaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trudna sam!!!
20.9.2012 15:51:32   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: grozđe

Pozdrav svima...

Da, trudna sam user posted image user posted image je bio proslog petka....
Muz i ja smo presretni.....

iskrene cestitke ,zelim ti laku trudnocu,jos laksi porod user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *