|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 20:13:10   
chantal
user posted image šta reći...

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: fiktivni brak - da ili ne
27.10.2013 22:16:26   
Anoniman
Zna li neko kako fercera brak sa Njemackim drzavljaninom?Znaci poslije braka,kako se dovedu djeca,ide li se na razgovor po vizu i koliko dugo traje taj proces?Plz ko ima bilo kakva iskustva u vezi toga neka se javi .DANKE :)

(odgovor članu chantal)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: fiktivni brak - da ili ne
27.10.2013 22:44:57   
Mirkica
Kako mislis poslije braka jesil se rastala il si tek sklopila brak

< Poruku je uredio Mirkica -- 27.10.2013 22:54:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 7:01:05   
Mirkica
MM je Njmac mislim tako se vodi :)) kod nas nije brak iz racuna ili slicno , da moras ici na razgovor ja sma isla na razgovor sa mm iskreno kod nas to nije bilo neko veliko pitanje jer sam ja vec bila trudna prije dolaska za De smo zivjeli u Budimpesti tako da kad smo dosli kad me je pocela pitat zasto i zbog cega sam dosla za De pocela se smijat i rekla vidim sve je jasno al moram pitat , onda mm je bio tu cjelo vrjeme :)). JA sam dobila tek sada neogranicenu dozvolu nakon 5 godina mada ide nakon 3 godine a nama od neke vaznost nije bio jer mi je isticao pasos sada i tako zena rekla ako nema problema da nam ne daje to prije 1,5 godinu na neograniceno nego da dodjemo opet sda kad bude pasos produzen i tako smo uradioli jer nama stvarnoooo niej bilo bitno, ta tri puta produzivanja pasosa mora muz biti s tobom MORA potpisat da zivi s tobom , da niste trenutno u svadji I II II ima tamo navodi se svasta nesto drugim rjecima potpisuje ti da ti dozvoljava da ti dadnu vizu hahahahaha. Eh tek nakon ta tri puta kod tebe moze biti i odmah nakon 3 godine jer tako je normalno s tim da moras raditi integracions kurs bez njega ti ne daju neogranicenu ili mroas negdje raditi , skolovati se bilo sto samo da pokazes da si se u drustvo integrirala ja sam imala od skole tako da ti kursevi nisu mi bili potrebni .

Sto se djece tice ne znam kako ide al mislim da tvoj muz mora isto tako potpisat za njih i ako je fiktivni brak 3 godine i mirna Bosna tebi i tvojoj djeci zelim svu srecu i nemas se sta kriti pod Anonimna sve je to zivot boris se za svoje djete ja bih zbog svoje djece zemlju naopacke okrenula SRETNO ako ti ikako mogu pomci javi se .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 8:33:15   
Anoniman
Nesto kontam...koliko je fiktivnih brakova generalno...nema veze sto to jedan od supruznika ne zna...jos.user posted image user posted image (stavila sam oba smajlija jer oba istovremeno i idu)

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 8:35:22   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nesto kontam...koliko je fiktivnih brakova generalno...nema veze sto to jedan od supruznika ne zna...jos.[sm=jezicek.gif]user posted image (stavila sam oba smajlija jer oba istovremeno i idu)

joj što me slatko nasmija. user posted image ....al fakat..ovo je živa istina.............user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 9:07:50   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nesto kontam...koliko je fiktivnih brakova generalno...nema veze sto to jedan od supruznika ne zna...jos.[sm=jezicek.gif]user posted image (stavila sam oba smajlija jer oba istovremeno i idu)

joj što me slatko nasmija. user posted image ....al fakat..ovo je živa istina.............user posted image

ili se svedu na fiktivni pa oboje vide koliko je sati user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 9:34:13   
veeseelaa
Nesto kontam...koliko je fiktivnih brakova generalno...nema veze sto to jedan od supruznika ne zna...jos


ma daaaj
sve je to šuplja, ko bi se handrio u braku ako mu ne paše?
imal ovo moje razmišljanje mjesta? ha??user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 9:53:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nesto kontam...koliko je fiktivnih brakova generalno...nema veze sto to jedan od supruznika ne zna...jos


ma daaaj
sve je to šuplja, ko bi se handrio u braku ako mu ne paše?
imal ovo moje razmišljanje mjesta? ha??user posted image

Nazalost, u realnom svijetu, kod mnogih...NE.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 10:06:11   
Mirkica
Ja zenu uopste nisam skontala da ona ide zivjet s tim covjekom pa da sebi obezbjedi zivto u Njemackoj , mozda je dogovor mozda joj neko zeli pomoci sta vi znate kako je , BIH je jedna siromasna drzava i na zalost brakova iz neke koristi je sve vise i vise razlicitih vrsta koristi sto siromasnija zemlja sto vise takvih brakova :( na zalost .

Meni je draza ova anonimna koja je odlucila da se bori kako tako za svoju djecu pa ako treba da stisne zube 3 godine i da je neko handri al da djeci obezbjedi buducnost nego tam neko ko sjedi pa mu naumpadne da trazi nema jest nema piti ko da neko u BIH I ima da se rasipa BORI SE , nedao BOg bolesti i starosti .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 10:06:52   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nesto kontam...koliko je fiktivnih brakova generalno...nema veze sto to jedan od supruznika ne zna...jos


ma daaaj
sve je to šuplja, ko bi se handrio u braku ako mu ne paše?
imal ovo moje razmišljanje mjesta? ha??user posted image

Nazalost, u realnom svijetu, kod mnogih...NE.



ko ih ond ašljivi, nek crknu, moja je parola "ništa na silu"

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.10.2013 23:55:05   
Anoniman
Anonimna sam zbog okoline i mnogi mi znaju nik na rr.Muz i ja imamo termin sada 20.11.za sporazumni razvod braka,a u NJem. mi je rodica naslo svabu koji bi za novac me ozenio:Muz mi ne radi( a i ne trudi se da nade posao) ,imamo djecu ja sam tamo skolu zavrsila i zaista na zalost tu vidim jedino rijesenje da djeci obezbijedim bolju buducnost-Taj covijek je dosta stariji i strah me da me ne uhvate posto nemao namjeru skupa d azivimo mada cemo se voditi da smo na istoj adresi.Trebali bi se vjencati u 12.mj. u NJem. i poslije bih ja djecu tamo dovela.Malo me panika hvata kako i sta ali nadam se da cu uspjeti :)

(odgovor članu chantal)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.10.2013 7:00:43   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Anonimna sam zbog okoline i mnogi mi znaju nik na rr.Muz i ja imamo termin sada 20.11.za sporazumni razvod braka,a u NJem. mi je rodica naslo svabu koji bi za novac me ozenio:Muz mi ne radi( a i ne trudi se da nade posao) ,imamo djecu ja sam tamo skolu zavrsila i zaista na zalost tu vidim jedino rijesenje da djeci obezbijedim bolju buducnost-Taj covijek je dosta stariji i strah me da me ne uhvate posto nemao namjeru skupa d azivimo mada cemo se voditi da smo na istoj adresi.Trebali bi se vjencati u 12.mj. u NJem. i poslije bih ja djecu tamo dovela.Malo me panika hvata kako i sta ali nadam se da cu uspjeti :)



nemoj se ti plasiti bitno je da je on pristao na sporazum , tj. taj covjek ako je spreman da suradjuje , a ja üpoznajem dosta takvih brakova koji su platili i sve je proslo dobro , samo mora tvojua rodica da zna jel covjek od povjerenja , SRETNOO, samo se ti bori za svoju djecu nek ti je BOg na pomoci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: fiktivni brak - da ili ne
14.3.2014 13:22:10   
Crnkica
Brak sa Austrijancem

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *