|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:33:53   
harun
07.09.u 19:05 rodila sam prvu bebu koju su odmah po porodu tj.u 19:10 odveli u operacionu salu jer su mu crijeva,želudac i desni testis bili vani. 12 dana bio je u na intezivnoj i nisam mogla biti s njim....prvi susret je bio nakon 15 dana kad sam došla u bolnicu radi dojenja....kakav osjećaj!
nakon 20 dana,došli smo kući i počeli novi život sa prvom bebom i nepoznanicom zvanom gastrošiza..........
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:36:55   
M kao Mama
Od, draga mama Harunova, ne znam tiime, ali to nije ni bitno, zaista mi je žao zbog svega što se desilo bebaču koji se zove predpostavljam Haruh, kako je on sada, kako Vaš život izgleda, da li ima neku terapiju ili slično, da li su dr. na ultrazvuku kazali da nešto nije uredu, daj molim te malo više detalja kako je došlo do toga, gdje su ga operisali, jel sada dobro i sve ostalo,

puno te pozdravljam i želim Vam puno sabura

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:39:00   
proud mom
draga harun.... ne znam šta da kažem na sve ovo... zvuči veooooma tužno.... kako je bebana sada? kako si ti poslije svega toga? pričaj nam, otvori se... podijeli svoje iskustvo, bol, kao i radost sa nama... tako će ti sigurno biti bar malo lakše...
u svakom slučaju strašno mi je žao da si sve to morala proći, ali važno je da ste sve to izdržali i da ste krenuli dalje... svi mi ponekad padnemo, ali poraženi smo tek onda kada se više ne ustanemo...

dobro došla na forum!!!

ljubi malog junaka!!!


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:42:58   
M kao Mama
Duša draga, tek sada sam vidjela njegovu fotku, boram mali- veliki, neka Vam Bog da snage, sabura i zdravlja da preobordite sve i akobogda nadam se da je ta bolest izlječiva, te da neće biti posljedica, toliko me potresla priča da sam zaboravila da ti poželim dobrodošlicu u našu RR zajednicu

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:48:11   
harun
na ultrazvuku moja doktorica nije nista rekla,tako da nismo znali za to dok ga nisam rodila....kada je rodjen spremljen je odmah u Sarajevo,tako da ga ja nisam ni vidjela dok nisam dosla u Sarajevo.meni rekli debela curica a rodio se djecak! :) sta je bilo,Bog dragi zna....
sad je dobro i borimo se s grcevima, kod njega je to malo izrazenije ali sabur..kazu bit ce bolje. hvala!

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:51:43   
M kao Mama
Izvini, ako pitam previše, i ako je to bolno za tebe, ali zaista me zanima, da li je to završeno sa operativnim zahvatom ili će kroz život imati neke posljedice, da li smije jesti svu hranu ili neku posebnu, kako je on to podnio, o Bože moj, kako mi je žao male bebe,

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:51:45   
lamka
Draga Harun jako mi je zao sto se to desilo malom bebacu. Ali kao sto i sama kazes bit ce aBd sve u redu .samo polako. I ujedno ti zelil dobrodoslicu na forum iako bih voljela da je bila u sretnijim okolnostima.Puno sreće u oporavku malog sunca

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 16:57:56   
haida
Draga Harunova mama prvo da ti zaželim dobrodošlicu na ovaj forumuser posted image
Mali je hB veliki borac što si i sama mogla da zaključiš....
Kao što kažeš samo dragi Bog zna šta se sve desilo ali hB ide na bolje.
Nisam se susretala sa ovakvim slučajem ranije ali želim ti svu sreću i snagu ovoga svijeta i da sve bude kako treba.
Ljubni malenog medića

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 17:07:14   
Romali
Draga Harun, dobro došla. Ne znam ništa o toj bolesti,ali želim vam svu sreću svijeta i da beba polako počne živjeti normalan život, i vi s njim naravno. Nađite snage u sebi i borite se da mala mrva bude što bolje.
Vidim da si iz Mostara. Ako ti nešto treba, makar samo razgovor, javi se meni, a vjerujem da isto misle sve cure iz Mostara.user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 17:14:32   
mamy Sabina
Draga moja sugrađanko,i ja ti želim
dobrodošlicu u našu ringeraja porodicu!
Harun je mali borac,već je
dobio jednu bitku!user posted image
Želim vam od sveg srca da sve ružno
ostane iza vas,da Harun ozdravi aBd!
Ako ti ikako mogu pomoći,
na bilo kakav način,samo reci!
Tu smo za tebe!
Harunu i njegovoj mami veliki zagrljaj od mene!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 20:37:35   
Ladida
Velika dobrodoslica i od mene,zao mi je sto sad to prozivljavas.Ponesto znam o toj bolesti jos iz skole i mogu ti reci veliki je uppjeh sto je operacija protekla dobro i sto su te zvali da dojis jer inace ti nebi to dozvolili da on sad nije dobro.takvu djecu duugo hrane na infuziju zbog disfunkcije crijeva,sto znaci da je on vec prosao ono kriticno
Imam ti samo reci budi jaka i strpljiva i s Bozijom pomoci sve ce biti dobro.
Puno ti srece zelim i pusica za Haruna


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 22:05:20   
tweety
Evo jos jedna sugradjanka se javlja ako bilo sta treba.Zelim ti dobrodoslicu na forum,nadam se da ce ti sa nama biti koliko toliko lakse.
Zao mi je sto vam se desilo sto se desilo,ali hB pa je bebac dobro i da je sve dobro proslo.Glavu gore i hrabro naprijed,tu smo za tebe.

Jos jednom dobrodosla i veliki user posted image  za tebe i Haruna

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Ladida)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bebe sa gastrošizom...
24.10.2008 22:27:46   
Visnja RR
Draga harun dobro dosla na RR... od srca zelim da tvoja beba prebrodi sve te probleme koje su je zadesile...i da vam na licu bude samo osmjeh... ljubni bebca  i satipni za guzu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bebe sa gastrošizom...
25.10.2008 16:01:11   
žana o8
Draga Harun,samo da ti kažem da sam ja iz Zenice i  da  sam poznavala bebicu sa gastrošizom , a danas je to velika djevojčica od 7 godina, stanje joj je sasvim normalno i ide u školu. Dakle, sve je izlječivo, i operabilno.Zato, samo hrabro i da znaš da tvoj slučaj nije jedini i da se uspješno liječi user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bebe sa gastrošizom...
26.10.2008 8:25:42   
mamyca
Draga Harununova mama,prvo da ti pozelim dobrodoslicu.Zao mi je zbog svega sto ste prosli,nadam se da je sad stanje bolje.Puno pozdrava od tvoje sugradjanke,i kao sto su ti druge rekle slobodno se javi ako ti zatreba pomoc.Sretno

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 13:42:09   
harun
hvala za dobrodoslicu,ja i harun se jos navikavamo jedno na drugo haha malo ga muce grcevi pa smo 24 sata uz njega :)
pozz svima i hvala :)

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 13:49:11   
žana o8
Zaboravila sam ti reći da je presladak, a ima i frizuruuser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 13:51:38   
Okarica
Dobrodošlica i od mene, a malom bebanu želim da se što prije oporavi. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 13:57:42   
harun
hvala za frisku haha ovo je slika iz bolnice al dobar je hahah

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 13:59:08   
žana o8
vidi moje ćela-ćela.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 14:02:07   
harun
baš je slatka prava bebka a jel ovo i ona ima na ćelu onu crvenu ooooooooo plaće opet grčevi

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 14:14:37   
žana o8
jest ima rodin ugriz na mamu. Ja sam to imala kad sam bila mala. I samo to je na mene ,ostalo je na tatu, al se mama nada da će se to promijenitiuser posted image .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 14:57:52   
harun
ja sam mislila da je to mom harunu od igle(vadili mu krv iz vene na ćelu) i sve mislim proći će al slabošta me briga baš je ovako super user posted image mi ga zovemo hari poter user posted image  

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: bebe sa gastrošizom...
29.10.2008 15:01:11   
žana o8
rodin ugriz nestane oko prve godine tj.skroz izblijedi, a i meni se ovako sviđa, ko indijanka. user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *