|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 19:44:57   
ljubičica 28
Je li vam pikovanje znači presađivanje tj. razrjeđivanje biljčica ili otkidanje prva dva listića da se biljčice bolje razviju?


_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 19:54:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannan

JA sa danas bas odmorila u plasteniku, plijevila luk, i malo razrijedila spinat...s obzirom da smo prilicno kasno posijali, nije jos za branje, ali mi ne mozemo odoliti pa izvucemo po koji lukic pa sa kupusom pomijesamo da nam zamiruha:). Ja smao ponavljam jedno 10-ak dana lijepog vremena i bilo bi bas za branja.
JA cu ove god. kupiti rasadu, jer nam je ovo prva godina pa idemo na sigurno.

Sad mi naumpade, naisla sam na par pera luka na zemlji, isto koda je neko makazama odrezao, nikako da skontam sta bi moglo biti u pitanju?

puževi user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 20:25:09   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannan

JA sa danas bas odmorila u plasteniku, plijevila luk, i malo razrijedila spinat...s obzirom da smo prilicno kasno posijali, nije jos za branje, ali mi ne mozemo odoliti pa izvucemo po koji lukic pa sa kupusom pomijesamo da nam zamiruha:). Ja smao ponavljam jedno 10-ak dana lijepog vremena i bilo bi bas za branja.
JA cu ove god. kupiti rasadu, jer nam je ovo prva godina pa idemo na sigurno.

Sad mi naumpade, naisla sam na par pera luka na zemlji, isto koda je neko makazama odrezao, nikako da skontam sta bi moglo biti u pitanju?

puževi user posted image



Ne bih rekla, puz kad jede on ostavi iza sebe po zemlji sitno isjeckano, a ovdje nista nema, nego tako ravno, precizno bas ko makazama d aje neko stricnuo, i nije to nisko osjeceno sigurno 10cm od zemlje mozda i malo vise..isao muz do komsije i kod njega isto, pa tu bila i majka od komsije ni ona ne zna, a zena bastu sije:)
Mi smo za svaki slucaj posuli malo nekog sresdtva za puzeve, pa bum videli.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 20:42:41   
Nedi
I mi cemo jos malo pa u poljoprivrene pohode. mm i ja danima dogovaramo sta cemo posaditi na izvad plastenika na jedno 30 kvadrata mozda malo vise.
A u plastenik cemo opet paradajz kao i prosle godine evo sad mi mirise kako je dobar bio.

Jeste li posadili kadifice na ulazu u plastenik sa obe strane? One cuvaju od bajauser posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 22:31:34   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannan

JA sa danas bas odmorila u plasteniku, plijevila luk, i malo razrijedila spinat...s obzirom da smo prilicno kasno posijali, nije jos za branje, ali mi ne mozemo odoliti pa izvucemo po koji lukic pa sa kupusom pomijesamo da nam zamiruha:). Ja smao ponavljam jedno 10-ak dana lijepog vremena i bilo bi bas za branja.
JA cu ove god. kupiti rasadu, jer nam je ovo prva godina pa idemo na sigurno.

Sad mi naumpade, naisla sam na par pera luka na zemlji, isto koda je neko makazama odrezao, nikako da skontam sta bi moglo biti u pitanju?

puževi user posted image



Ne bih rekla, puz kad jede on ostavi iza sebe po zemlji sitno isjeckano, a ovdje nista nema, nego tako ravno, precizno bas ko makazama d aje neko stricnuo, i nije to nisko osjeceno sigurno 10cm od zemlje mozda i malo vise..isao muz do komsije i kod njega isto, pa tu bila i majka od komsije ni ona ne zna, a zena bastu sije:)
Mi smo za svaki slucaj posuli malo nekog sresdtva za puzeve, pa bum videli.



Probaj sa soli oko lijehe posuti sve baje bjeze od nje

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 22:33:23   
Dida79

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Je li vam pikovanje znači presađivanje tj. razrjeđivanje biljčica ili otkidanje prva dva listića da se biljčice bolje razviju?



Pikovanje ti je kad rasad koji sama uzgojis sadis u male casice... jer tako biljka ne zastajkuje u razvoju kad je posadis

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uzgoj u plasteniku
19.3.2013 22:49:33   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Je li vam pikovanje znači presađivanje tj. razrjeđivanje biljčica ili otkidanje prva dva listića da se biljčice bolje razviju?



Pikovanje ti je kad rasad koji sama uzgojis sadis u male casice... jer tako biljka ne zastajkuje u razvoju kad je posadis



Ok, to sam i pretpostavljala user posted image

A ne znam otkud meni ova druga informacija, dokrajčila bih ja biljkice tako user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *