|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kino, pozoriste
10.6.2007 18:24:18   
nana
pozdrav
mene zanima jel neka od vas u posljednje vrijeme pogledala kakvu predstavu, da nam preporuci(ko zivi u sarajevu ima vece sanse za to). Sinoc vidjeh u gradu plakat za predstavu Helverova noc u Kemernom teatru, al je igrala preksinoc i sinoc u 20 sati, pa sam malo zakasnilauser posted image . Helverovu noc sam jednom gledala i sjaaaajna je, tako realisticna i u pojedinim dijelovima tragikomicna. Ako budete imale priliku pogledajte je obavezno.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.2.2010 10:20:09 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kino, pozoriste
12.6.2007 0:51:03   
AIDA RR
Draga Nana, ja i ti imamo puno zajedničkog, pošto očito voliš predstave, a i ja. user posted image

Ja nažalost ne budem u Sarajevu, ali obožavam pozorišta. Tako, da če na tvoju temu odgovoriti neka druga cura. Ali ako te nekad put odvede u London, odi u najpoznatije pozorište Royal Court. Zaista predivno! user posted image

Šta kažeš na to, da imamo na forumu prvog i jeding muškarca?
user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu nana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kino, pozoriste
19.2.2011 21:59:31   
la bomba
Ova je tema, vidim, baš popularna.

user posted image user posted image user posted image

Pa ide li iko u pozorište???

Meni baš muž predlaže da odemo ovih dana.

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kino, pozoriste
19.2.2011 22:24:12   
maja78 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

idem ja s vremena na vrijeme

jako volim pozoriste, ali jednostavno ne stizem kao prije kad sam svaku predstavu gledala

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kino, pozoriste
19.2.2011 22:26:58   
Anoniman
ja nisam bila...pa ima vec...sigurno 10 god.user posted image ...mislim u pozoristu...u kinu, jesamuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kino, pozoriste
19.2.2011 22:38:58   
shejla
imate sutra u Narodnom pozorisu Romea i Juliju, 26-og Hamlet u selu mrdusa Donja, a  5.3. Hasanaginica (opera)...
Pa eto, bujrum user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kino, pozoriste
20.2.2011 10:21:51   
la bomba
IZVORNA PORUKA: shejla

imate sutra u Narodnom pozorisu Romea i Juliju, 26-og Hamlet u selu mrdusa Donja, a  5.3. Hasanaginica (opera)...
Pa eto, bujrum user posted image


E, .. baš Hamleta je rekao da idemo gledat.
Super, hvala Shejla na info.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kino, pozoriste
20.2.2011 10:29:09   
juni
Pozoriste jako volim i idem kad mislim da ce predstava biti interesantna. Preporucila bih vam "Buducnost je u jajima" a jedva cekam da kao nas dodju Rene i Tarik sa svojom novom predstavom Spektakluk, cula sam da je jako dobra. Jedino u Narodno pozoriste ne idem jer vise volim savremenije predstave.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kino, pozoriste
20.2.2011 10:32:18   
juni
I da, sinoc smo gledali  film Kraljev govor, odlican film!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kino, pozoriste
20.2.2011 10:42:28   
Amrino
Kako meni nedostaje pozoriste user posted image user posted image user posted image .
Prije sam ista redovno, nijedan me Mess nije masio...a nisam nogom krocila otkako sam zatrudnila s Hamzom.
U kino nekad i odemo i to samo u Zenici kad odemo kod mojih (jer mogu cuvati djecicu) i to samo na "dnevne" varijante.
Doduse filmove gledamo kuci...ali nije to isto.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *