|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
7.9.2012 16:16:24   
grejp
Meni je trudnocu vodila dr Kulenovic i moram priznat da je odlicna, ja sam prezadovoljna...u 33 sedmici je otkrilia manjak plodne vode, odmah reagovala, poslala me na GAK kod dr Lejle za koju imam samo rijeci hvale. Obje su super....

(odgovor članu NISAMMAMA)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Ginekolozi?
7.9.2012 16:34:50   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja trudnocu vodim privatno u poliklinici Sunce doktroka Aida Ajanovic Zujovic jel ima neko iskustva,kakva je doktorka, inace nemam nikavog iskustva vezano za Sarajevo i Sarajevske ljekare jer do sad sam se poradjala u Sandzaku a namjeravam ako Bogda ovdje se poroditi samo ne znam u kojoj bolnici Kosevo ili Vojna ?


Meni trudnocu vodi privatno dr. Divanovic i za njega mogu reci sve najljepse, da ga dragi Bog pozivi da sto duze bude s nama, jer je zaista strucnjak.
Sto se tice bolnice, ja sam se odlucila za Jezero, ako Bog da, kad dodje vrijeme poroda, jer klinika je klinika, a cak mi je i prijateljica koja radi u Vojnoj savjetovala da idem na Jezero, naravno konacni izbor je tvoj.

Pozdrav

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Ginekolozi?
9.9.2012 13:27:36   
indy 89
zna li iko kakva je doktorica begic na otoci hvala unaprijed

_____________________________

Da kojim slučajem nade nema, čovjek se ne bi trudio, stoga je nada jedna od najvećih blagodati, koja se ne vidi.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Ginekolozi?
19.9.2012 15:19:53   
kokouli
Zene ,drugarica mi je bila kod izvjesnog dr.Muminbasica i zamislite te budaletine ,kad je trebala na folikulometriju lik se nije na poslu pojavio 3 dana ,zeni propao ciklus ,bukvalno je ostavio na cjedilu ,a baska sto je bacila pare za lijekove .Boze sacuvaj ,ja bih ga ubila da se to meni desilo .Ali eto kod nas moze sve .

(odgovor članu indy 89)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Ginekolozi?
20.9.2012 13:28:48   
sarisari

Ne mogu da vjerujem da je to uradio dr. Muminbašić vjerovatno ima neki dobar razloga, ja ga poznajem kao skroz drugacijeg - odgovornog u svom poslu, predpostavljam da je imao njen br. da bi joj javio da je sprijecen da dodje jer svi smo mi ljudi i svima se moze desiti nesto, mozda je covjek bolestan ili nesto slicno

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Ginekolozi?
20.9.2012 14:53:36   
kokouli
Ne,nije joj se javio ,zena je dobila nervni slom skoro ,na 2 folikulometrije nije dosao ,i svi su joj rekli da se on stalno tako ponasa ,mislim da je to uzasno neodgovorno od jednog ljekara ,i da bi ga trebao neko opaliti po usima zbog takvog ponasanja.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Ginekolozi?
20.9.2012 16:01:39   
vjestica
ja, kao i većina trudilica sa ovog foruma takođe nije imala dobro iskustvo sa muminbašićem,tako da me to ništa ne čudi

< Poruku je uredio vjestica -- 20.9.2012 16:06:15 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Ginekolozi?
21.9.2012 11:26:54   
sarisari

izgleda da sam ja onda izuzetakuser posted image mada znam jos neke koji ga hvale

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Ginekolozi?
21.9.2012 12:00:19   
kokouli
Ma ja sam cula da je vrlo sarlatan i da samo pljuje po prof.Godinjaku ,i sam sebe hvali .

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Ginekolozi?
21.9.2012 15:02:06   
sarisari

ma meni ne smeta njihov odnos, to je između njih, a meni je skroz ok

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Ginekolozi?
21.9.2012 20:30:37   
kokouli
Lijepo sto ti je lijepo s njim se druziti ,ali ja licno ne znam ko je taj dr.a drugarici vjerujem da je to tako .

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Ginekolozi?
24.9.2012 9:06:50   
sarisari

ok i ja vjerujem da je na nju ostavio takav dojam, svi smo različiti i ja ne idem dr. da se družim nego što moram

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Ginekolozi?
24.9.2012 15:13:30   
kokouli
Pa i ona je otisla od nevolje ,pa je dobila eto to da je ostavi ljekar na cjedilu ,mislim ja znam sta bih ja u toj situaciji napravila ,al se samo pitam jedno ,a to je da li bi je taj isti ljekar ostavio ,a vjerovatno bi ,da joj je i zivot bio u pitanju,to su eticke stvari ,a od ljekara prije svega ocekujemo to i da ako nas zakaze onda bude tu na kontroli .

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Ginekolozi?
1.11.2012 15:48:48   
Anoniman
Dugo vremena tragam za ginekologom koji ce mi se posvetit kako treba, i konacno to je dr. NERMIN MUMINBASIC, za mene nema boljeg :) user posted image

(odgovor članu ray)
  Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Ginekolozi?
2.11.2012 7:53:20   
sarisari

potpisujem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Ginekolozi?
6.12.2012 15:39:08   
Maja1309
Molim nekoga da me prebaci na forum ginekolozi u mostaru ako postoji otvoren

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Ginekolozi?
6.12.2012 15:41:15   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Molim nekoga da me prebaci na forum ginekolozi u mostaru ako postoji otvoren

https://www.google.com/url?q=http://www.ringeraja.ba/forum/re-ginekolozi-u-mostaru_911675.html&sa=U&ei=aq7AUKT8J5G6hAf4iICADg&ved=0CAcQFjAA&client=internal-uds-cse&usg=AFQjCNHMq0oGkI3u_ZHgd7XtoWhbMrOl8g evo link

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Ginekolozi?
7.12.2012 9:56:30   
Maja1309
hvala ti puno

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Ginekolozi?
18.12.2012 19:10:42   
idana_85
Drage moje, i ja sam bila kod dr Muminbasica i ne znam sta da mislim. Onako je otakcen, po mom ukusu i previse. Bio je fer, konkretno odgovara, bio je bogami i detaljan i susretljiv. Osim hormonalnih problema, ja imam jos neke i sa krvi, ponudio se da nazove kolegu na II internoj i ubaci me da ne idem po uputnicu pa cekam jer zivim na drugom kraju grada. Ali nekako mi se ucinio....Prica samnom kao da smo ovce cuali, stipka me za obraze,govori da sam mu simpaticna....Ne znam. Zove apoteku, neku svoju jaranicu da bas tu kupim tablete za terapiju. Nudi mi papa test da on uradi (a ne ovi na kolposkopiji) ima nekog jarana koji ce mi to srediti za sedam dana, ubacimo mu samo u dzep...Cimi mi se da voli suske...sta misle ove koje su isle, jeste ga "castile.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu NISAMMAMA)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Ginekolozi?
18.12.2012 22:08:22   
sabas
idana_85, ja sam samo jednom imala susret sa dr Mumin. nemam bas neki pozitivan stav . Ali ako ce nesto konkretno da radi sto da ne, jer ako budes isla regularno raditi pocetnu dijagnostiku to moze da potraje i do godinu dana. A to za davanje para nekome da uradi svoj posao hahah bruka i sramota, ali ako ce te doci povoljnije nego da radis privatno .... Zato se regulano papa test na klinici cega i do tri mjeseca -brat brata zaboravi
Ali ti si sama sebi najpreca -nije vakat za moralisanje i etiku.

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Ginekolozi?
21.12.2012 17:05:02   
kokouli
Ama ne bih mu ja placala vala da puni dzepove sebi i nekom kolegi kod kojeg radi i privatno ,to je bar informacija sa Gaka ,a posto on gore prima platu nek odjebe s voljenjem soskica .Volim i ja pa ne kamcem kod naroda ,mislim ,zna mi se desiti da cekam prof .Godinjaka po cijeli dan ,taj Mumin.bude gore vjerujte mi od 20 zena nece ni 1 kod njega ,jer je oduran .A prije sam pisala o prijateljici koju je ostavio na cjedilu ,znaci ja bih tog lika zaobisla .I mislim da je na forumu pod nekim imenom lijevim ,mozda anoniman ili sl.i da nanosi vodu protiv profesora ,a njegovog sefa ,a sebe smatra najboljim ,sto je uistinu daleko od stvarnosti.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Ginekolozi?
21.12.2012 23:03:16   
Zelimo_bebu
Zenicanke ajde mi preporucite kojeg dobrog ginica.....bila sam kod jedne i eto razocarala se ne zelim je ni u putu srest....sad mi treba netko normalan, dobar, pa ako neka ima dobro iskustvo sa svojim ginicem????? Hvalaaaa

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Ginekolozi?
17.1.2013 15:47:47   
Anoniman
lijep pozdrav svima, da vam se i mi pridruzimo.....user posted image 7 mjesec, trudnocu vodimo kod dr Gorana S tojkanovica, za njega imam samo rijeci hvale i svakom bi preporucila da se vodi kod njega... samo ima malih lapusauser posted image user posted image nikako da se odluci kojeg nam je user posted image pola. jedna kontrolauser posted image jedna user posted image user posted image ...ali kao ljekar je stvarno detaljan i prijatan sto je nama najbitnijeuser posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
  Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Ginekolozi?
17.1.2013 23:54:15   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Zenicanke ajde mi preporucite kojeg dobrog ginica.....bila sam kod jedne i eto razocarala se ne zelim je ni u putu srest....sad mi treba netko normalan, dobar, pa ako neka ima dobro iskustvo sa svojim ginicem????? Hvalaaaa

i meni treba ista preporuka, za kojeg god dr sam cula jedni ga hvale drugi ga kude user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 0:24:30   
narin3
Imam i ja potrebu da iznesem svoje mišljenje o Nerminu Muminbašiću...Susretljiv jeste, ali ja više volim doktore koji šute i znaju šta rade, već takve kao što je on...previše priča, baš kao da sam s njim ovce čuvala, a time prekriva svoje nedostatke u struci...i to sam milion puta zaključila, bar kod doktora, da oni koji više šute, bolje i odrade svoj posao...izuzetci naravno postoje...pa možete mislit kako je mene taj Muminbašić ubio...nakon urađenih mojih najosnovnijih pretraga, a to su: hormoni, uz, HSG i urađenog spermiograma i moje dg pcos, on je meni rekao da meni nema pomoći...da ja nikako ne mogu ostat u drugom stanju i da se to samo može desiti, ako Bog dragi da...naravno da ja mislim da se bez Božije volje to ne dešava, ali on s tim meni kaže da ja ispadam iz svih mogućih postupaka koji se mogu uradit da bi se desila trudnoća...eh, sad mi je lakšeeee......svima želim sreću i da nađu odgovarajuće dr...
IZVORNA PORUKA: idana_85

Drage moje, i ja sam bila kod dr Muminbasica i ne znam sta da mislim. Onako je otakcen, po mom ukusu i previse. Bio je fer, konkretno odgovara, bio je bogami i detaljan i susretljiv. Osim hormonalnih problema, ja imam jos neke i sa krvi, ponudio se da nazove kolegu na II internoj i ubaci me da ne idem po uputnicu pa cekam jer zivim na drugom kraju grada. Ali nekako mi se ucinio....Prica samnom kao da smo ovce cuali, stipka me za obraze,govori da sam mu simpaticna....Ne znam. Zove apoteku, neku svoju jaranicu da bas tu kupim tablete za terapiju. Nudi mi papa test da on uradi (a ne ovi na kolposkopiji) ima nekog jarana koji ce mi to srediti za sedam dana, ubacimo mu samo u dzep...Cimi mi se da voli suske...sta misle ove koje su isle, jeste ga "castile.


_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *