enića
|
-Palma, čestitam, da ste živi izdravi Ostalim želim sve najbolje a novim trudnicama dobrodošlicu te da izguraju uz Boziju pomoc do kraja :) Mi smo hvala Bogu dobro, četiri mjeseca imat cemo sad 10., dečki napreduju, idemo na razvojnu gimnastiku svako jutro, imaju povisen mišićni tonus..., u ponedjeljak ću u Zagreb s njima na uzv mozga i kod neuropedijatra, jer svaka blizanačka trudnoca je i rizična trudnoća..., malko me prpa, ali znam da će biti dobro, ako Bog da, jer oni su zbilja divni momci, guču, smiju se, a sad su počeli i naglas da se smiju, ma ovo je najveće bogatstvo. Uživajte u svojoj trudnoći i svojim malim slatkišima, pusa od nas troje
_____________________________
10. januar 2012. "Pazi šta želiš, možda ti se ostvari" 10. 9. 2012., 9:25- Afan 10. 9. 2012., 9:26- Alim
|