|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:09:25   
ElmaB
Ne znam gdje bih stavila ovu temu, pa evo ovdje cu! Ja ovih dana imam pravi foto session u kuci. Pokusavam uraditi dobru fotografiju svoje djece koju cu kasnije odnijeti kod prijatelja da mi napravi kalendar. To bi bio onaj zidni veliki na kojem je slika moje djece, a mjeseci poredani dole na dnu. To mi je on predlozio i ideja mi se pravo svidjela. Ne znam koliko kosta po komadu, ali jedva cekam da to uradim! Fotografija mora biti velika, tj. najveci format koji vam naprave u foto radnji i naravno extra rezolucije. Eto, pa ako neka od vas to bude htjela, neka se javi, a prvo cu vam ja pokazati svoj, cim bude gotovo!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:12:35   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super ideja,kad uradis to stavi sliku da vidimo kako izgleda,i koliko kosta,opcenito malo o detaljima josuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:15:20   
ElmaB
Hocu, naravno. Ono sto znam jeste da taj prijatelj fotografiju odstampa na papiru namijenjenom za kalendar, a onda moj muz to uveze (jer se on inace bavi tim i slicnim poslovima). Cijenu zaista ne znam, ali cim mi kaze, javim vam. Ne vjerujem da je preskupo!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:16:27   
mamyca
Ok,valjda cu ja naci nekoga u Mostaru ko isto to radiuser posted image ,samo ti je ideja orginalna.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:21:48   
M kao Mama
Elma, svaka čast za ideju, mi smo proše godine to gledali da uradimo i išli smokod Hadžića na Baščaršiji i bilo je vatra, što se tiče cijena, on radi u nekoliko formata, od onog malog na slou do zidnog i baš je nešto bilo skupo, tako da sam odustala, jer npr. ovako ide, 15 km taj zidni, a meni treba 10 najmanje,

tako ako je taj tvoj povoljniji javljaj i brate reci mu da napravi akciju ili popust za bebe sa RR,

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:34:15   
bebano
Elma super ideja user posted image . Ja bih i taj stoni, da ga imam u kancelariji user posted image  . Cim neko sazna koliko to kosta javite zenice..
Suzi imas li nam ti sta javiti na ovu temu user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:35:43   
bebano
A ja bih recimo za taj stoni da je na svakom mjesecu druga slika user posted image . Nadam se da i tako moze...

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:39:52   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image Super ideja, ja bih 2x stoni i 4x zidni, minimum. Javikte kolko kosta i moze li se to kako porucit pa spremit

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:43:50   
ElmaB
Moze Bebano, to sam i ja htjela, medjutim to ti je poprilicno komplikovano za uraditi i mislim da bi bilo skupo!
Ziki, ako to nije puno skupo, mozes ti to i naruciti i moze se poslati. Samo cemo malo sacekati da vidimo koliko kosta!

Eh, evo sada sam zvala i pitala: klasicni uobicajeni format zidnog kalendara A3 na kojem je velika slika vaseg djeteta, kosta 10 KM. Za deset i vise komada ima popust!


< Poruku je uredio ElmaB -- 12.11.2008 12:50:48 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:52:01   
Suzana
Cao zenice,
 
Sto bebano mene 'proziva'?
Evo zasto - MM se profesionalno bavi fotografijom, i izmedju mnogo usluga koje pruza, ima i ove kalendare! (bacite pogled na www.izradislike.ba)
Uradio je naravno cijeloj familiji kalendare nasih djecaka, i generalno su vrlo trazeni (pojma nemam za cijenu user posted image ). Mogu vam postaviti da vidite, samo mi objasnite kako se kace fotke. user posted image
 
Ako vam nije do kalendara, imate vrlo atraktivnu uslugu, a to je da mozete uraditi online narudzbu izrade fotografija i u roku od 24 h izradjene slike vam "kucaju na vrata", a po mnogo povoljnijoj cijeni.
 
Eto, iskoristih ovaj post da malo reklamiram posao MM. user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 12:57:13   
nesanica
Mamyce, ovo imas da uradis kod Foto- Hadzic na Carini, ali ne znam koliko kosta!!!!!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 13:16:59   
bebacha
to sa kalendarima radi svi fotografi,prijatelj od mog muza je fotograf i bas cu mu reci da ga pita kako to ide i koliko kosta.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 13:18:28   
ElmaB
Znam i ja to, ali ovo ne radi fotograf. Ovo se na osnovu fotografije isprinta na papiru koji se inace koristi za kalendar i zaista izgleda kao pravi. Cim moj bude gotov postavit cu sliku!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 13:51:38   
M kao Mama
hvala na informacijama

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 15:14:21   
akica b
I mi imamo kalendar i zidni i dzepni :),napravili na Skenderiji

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 15:17:53   
mynxlee
to je bas lijepo i bas sad pred Novu godinu i ove praznike moze se pokloniti najblizima. 

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
12.11.2008 17:05:42   
Visnja RR
moj prijatelj radi nesto slicno u "fotodigital" na Dobrinji...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
13.11.2008 9:13:23   
travnicanka
Ja svake godine napravim kalendar sa 12 slika,znaci za svaki mjesec po jedna slika.Obicno prilagodim sliku odredjenom mjesecu npr.u maju Ajla ima rodjendan tu je slika sa tortom,u augustu slika s mora,decembar djeda mraz i tako....jako simpaticno izgleda....i fina uspomena.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
13.11.2008 14:28:24   
RAJA
Sanda ja sam to radila u Hađiča na Carini i pravo sam zadovoljna a za cijenu ti neznam-zaboravila mm plaćao ali extra odradi


_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
14.11.2008 17:01:14   
mamyca
user posted image user posted image Hvala cure,bas sam danas MM-u govorila za to,i oticemo ovih dana da vidimo kako to izgledauser posted image .Cim se uradi stavljam slike.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kalendar sa likom Vase bebe!
15.11.2008 23:58:25   
Mrka
I mi smo ovdje porucili kalendar. Samo sto smo se mi odlucili za 12 slika. Svaka slika za jedan mjesec, tako da dodje velika slika za svaki mjesec. Ovdje nije skupo. Mozes birati kakve hoces.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *