|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
[Anketa]

Jednokratne ili platnene pelene?


Jednokratne
  81% (59)
Platnene
  18% (13)


Ukupno glasova: 72


(Posljednji glas : 12.8.2011 0:20:50)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 13:29:37   
Hannah
mama alma, nije mi jasno zašto si pod navodnike stavila "majke" pri čemu misliš na majke djece koja koriste platnene pelene?
Ja mislim da djecu trebamo štititi od čega možemo i hoćemo, ako mogu koristiti platnene i znam da je zdravije i koristim ih. Kad izlazim vani ne šetam dijete pored puta, nego parkovima. Bajdvej, platnenim štitiš i prirodu, koja ti je izgleda jako bitna, budući da te brine smog.
I prikači te navodnike sebi...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 14:02:57   
dina_89
ja sam cula da su platene pelene zdravije za bebe pa jos nisam sigurna mislila sam da bi bilo lijepo kad bi ih bar na pocetku malo koristila ali nisam sigurna dali cu imati vremena za to pranje, susenje, peglanje ali dobro je pa imamo 2 opcije user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 14:15:31   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: dina_89

ja sam cula da su platene pelene zdravije za bebe pa jos nisam sigurna mislila sam da bi bilo lijepo kad bi ih bar na pocetku malo koristila ali nisam sigurna dali cu imati vremena za to pranje, susenje, peglanje ali dobro je pa imamo 2 opcije user posted image


Zato su opasne dezinformacije. Draga buduca majko, moderne platnene pelene se ne peglaju i peru se na 60stepeni. Izgledaju kao jednokratne sa bitnom razlikom - napravljene su od pamuka. Dnevno se trosi do 6-8kom. Sigurno ces prati dosta bebine robice u pocetku pa sasvim je lagano da ubacis koju pelenu sa tim vesom i peru se sa jako malo deterdzenta i bez omeksivaca. Drze se u kanti u kupatilu i meni je najbolji suhi nacin. Proizvesces manje otpada u svijetu, ucinices zdravijom svoju bebu i sigurno neces pasti od umora. Pa to je ipak tvoja beba. Ma ja bih prala i drugim pelene samo da bebe uzivaju u pamuku. user posted image user posted image user posted image

Nikada ne bih napisala da je neka majka losa ili dobra, majka je ipak majka. Ja samo zelim da upoznam majke sa zdravijim nacinom premetanja beba pa ko zeli bolje svom djetetu a nije mu mrsko neka izvoli.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 14:43:59   
Anoniman
ja se divim majkama koje su se odlučile za platnene pelene...

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 15:07:28   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Shee

ja se divim majkama koje su se odlučile za platnene pelene...


 Ja takodje!!!!!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 18:54:30   
kristijan
oho mamina cura vidim nove uzorkeuser posted image user posted image user posted image user posted image samo tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 20:22:17   
mamina cura
Imam i dva nova pul-a. Jedan je kao pozadina foruma a drugi je blijedoljubicasta koja vuce na plavouser posted image
Uskoro sijem one size po CB kroju pa postavim slikeuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 20:38:14   
kristijan
Molim te ova nova pelena s kopčanjem sa strane kako unutra ide uložak jeli odvojen ili ušiven super su mi imam 2 kom i odlične su 

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 20:45:48   
Visnja RR
Drage samo o platnenim pelenama nastavljamo na temi koja vec postoji samo o njima...

pozdravcic user posted image

Platnene pelene

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.11.2008 20:46:56 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Jednokratne ili platnene pelene?
24.11.2008 20:46:28   
mamina cura
Svaka se pelena moze siti kao takva. Ulozak moze biti i odvojen i usiven. Samo reci sta ti treba. Super je kopcanje sa strane.
Ja licno volim pocket varijantu pelena jer imam gomilu umetaka. user posted image

Sorry Visnja, vjerovatno smo pisale u isto vrijemeuser posted image

< Poruku je uredio mamina cura -- 24.11.2008 20:58:16 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *