|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 13:51:15   
Medi_87
Palachinken oplakah, malo se ti informisala jel'deuser posted image nego helem nejse bial sam i aj jedvo vrijeme čitač ali uglavnom o zatrudnjivanju, a sjećam se da je moja prva tema bila uzrokovana sexsomuser posted image user posted image i od tada više ne čitam samo pišemuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 13:56:57   
aazra
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: animagical

to citanje je valjda kao prisluskivanje tudjeg razgovora u javnom prevozu...


Da ali to nije privatan razgovor, na internetu je sve javno...privatni razgovori idu putem pp-a, ako neko zelim s nekim razgovarati u cetiri oka...a sad ako se neka "razmahala" o muzu, zaovi itd. na internetu koji je vise nego javan i svima dostupan, onda nema pravo da se zali sto joj drugi to čitaju user posted image

P.S. I ja zalim sto u nekim situacijama nisam bila opreznija, suzdrzanija recimo...ali Boze moj, nikoga ne mogu kriviti za to.

Hocu reci, razmisljajte malo o tome sta i gdje piset_e, kad u ovaj virtuelni svijet iznosite svoje privatne stvari same ste krive za posljedice user posted image



pa to sam i rekla, nije privatan, bas kao sto ne moze ostati privatno bilo sta izgovoreno u pola pet popodne u tramvaju, kad nemas ni privatan komad rukohvata... kao da uostalom svi nekad nismo dosli kuci i poceli razgovr sa-eee sta sam danas cula u tramvaju... ne zamjerim citacima u svakom slucaju, ali mi ej neobicno sto se neki bas nikad ne ulkjuce u razgovor...u tramvaju ne mozes uskociti u tudju pricu,a na forumu mozes, trebas, pozeljno je...


Nije uvijek...da me se pogresno ne shvati, ne idem ne chat, nikad ga nisam otvorila, niti me zanima da citam, ali teme poput "intimne anoreksije" svakako da jer su kako da kazem "skakljive" i zanimljive...user posted image Da palamudim, nemam sta, sve vec receno, ali ne vjerujem da ima ijedna koja nije u toku user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 11.3.2013 13:58:23 >


_____________________________








(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 14:04:23   
palachinken

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja sam dugo bila čitač na Sa-xu.
Tačno sam neke ljude upoznala tako. A tamo se ni blizu ne otvara duša kao ovdje.

samo se nemoj zaljubiti takouser posted image a i ja sam citala sa-xuser posted image i neke ljude i znam privatno...sto sam naravno skontala slucajno...

Izvinut ćeš me, ali moj se muž u mene zaljubičicio na osnovu piskaranja po jednom forumu. Na svu sreću, kad smo se našli "uživo", opravdala sam image. Valjda. user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 14:08:33   
animagical
vidis, znam ja sta pricamuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 14:14:25   
veeseelaa
pa šta sad s ovom temom?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 14:18:19   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa šta sad s ovom temom?

nista, sad je citaci citaju a mi pisaci pisemo i ovdje, jer se ne mozemo kontrolisatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 14:59:49   
canim
Napisala sam post ali ocito mi nije prosao.

Ja sam bila aktivna koliko toliko na razgovoru u iscekivanje bebe i chat temi 0-1, jer sam bila u mogucnosti da upratim desavanja i da komuniciram a na hanumi nisam nikad, niti sam se trudila da upratim.
Zaista je tesko upratiti RR chat teme gdje vecina komunicira, iako cesto otvorim da procitam sta se pise ali iskreno rijetko sta upratim user posted image dok ja odem skuhati rucak vi ste vec promijenili hiljadu tema, tako da nisam IN nikako user posted image

Javni prevoz sluzi za prevoz a forumi sluze za citanje i pisanje, ja licno ne smatram bilo koju temu na bilo kojem forumu privatnom, osim ako je pod kljucem a ovo sve ostalo je javno dostupno i registrovanim i ne registrovanim korisnicima.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 15:08:05   
ljubičica 28
Nešto slično kao i canim.

Čitač sam često, kad sam na RR pročitam teme koje su mi zanimljive i ako imam vremena uletjet ću.

Bila sam aktivna kao trudilica više, na bebama 0-1 sam ponekad chatala ali nisam bila tu svakodnevno.

Na ovom trenutnom RR chatu sam čitač ponekad, ali se eto nikad nisam javila iako bih i mogla. Možda se to promijeni ovih dana takmičenja user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Čitači na RR - Svi mi koji čitamo RR a ma...
11.3.2013 15:08:40   
rose 87
kad sam se tek uclanila pisala sam vise,neke zene cak i upoznala,kako je user posted image rastao tako sam ja imala manje vremena da pisem,a u zadnje vrijeme ima puno vise forumasica pa se brzo ispadne iz tog "fazona",i sad volim da procitam prije svega savjete a udjem i na chat teme ali dok procitam malo "uvoda" jer nemogu sad lupati tek tako prodje vremena,dali to nekom smeta ili ne i ne razmisljam o tome

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *