|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 23:45:37   
SREĆNA
Andy žao mi je, šaljem ti veliki snažni zagrljaj.Nadam se da će ti Bog dati snage da prebrodiš ovo iskušenje. Žao mi je, sve ostalo što bih rekla suvišno je
Drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.4.2013 0:17:38   
Andy_Bec23
Kod nas ne preuzima bolnica vec grad Bec sahranu. tu se sahranjuje vise beba u istu rupu ali svaka dobije sanduk svoj. Svi sanduci budu otvoreni i svi roditelji se mogu oprostiti od svojih beba. Znaci sasvim normalno ko i obicna sahrana samo sto nije jedina u rupi vec sa ostalim malim andjelima. I tu je dobro sto oni sve rade ja moram samo da ju ispratim. A pored ove boli neznam kud bih sasobom. i onda ko grom iz vedra neba da ja sve moram a neznam sta,kako i gdje. imam rok 4 dana . Samo mi rane na dusi jos vise krvare sa ovim. Tako sam jadna user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.4.2013 8:17:54   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Kod nas ne preuzima bolnica vec grad Bec sahranu. tu se sahranjuje vise beba u istu rupu ali svaka dobije sanduk svoj. Svi sanduci budu otvoreni i svi roditelji se mogu oprostiti od svojih beba. Znaci sasvim normalno ko i obicna sahrana samo sto nije jedina u rupi vec sa ostalim malim andjelima. I tu je dobro sto oni sve rade ja moram samo da ju ispratim. A pored ove boli neznam kud bih sasobom. i onda ko grom iz vedra neba da ja sve moram a neznam sta,kako i gdje. imam rok 4 dana . Samo mi rane na dusi jos vise krvare sa ovim. Tako sam jadna user posted image



u Njemackoj je tako ako je beba teza od 1 kg da je moras sam sahraniti kao i nromalnog covjeka , manje bebe idu u rupu sa svim bebama .
Meni je bilo tesko sahraniti moju bebu jer smo mi muslimani a ovdje bas i nema muslimanskog groblja , tako da smo sahranili na katolickom groblju ali na jednom djelu gdje us samo djeca.
UFfff nedao BOG nikome tacno kako kazes .
Tako da ako mislis da je sahranis ti po svom odi kod pogrebne sluzbe i raspitaj se , sigurno i u Becu ima dio gdje su samo djeca :(((( ZAO MI JE ZAO MI JE punooo user posted image user posted image user posted image DA za nas je sve pogrebna sluzba sredila rekli smo sta hocemo i kako hocemo , jedino smo morali izabrat sanduk i doci .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.4.2013 8:19:42   
Mirkica
DA i moras otici i izvaditi smrtni list u opstinu oni ce ti dati na jednom listu i smrtni i rodni mislim ako se ne dobije u bolnici onda u bezirk u kojem zivis

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.4.2013 8:42:17   
patrizia
Andy dušo,ne smijem ni da zamislim koliko ti je teškouser posted image user posted image .Vjeruj da svaki dan mislim na tebe .Da ti Bog da snage da sve to preživiš.Mila moja ne znam više sta bi ti rekla osim da ti šaljem bezbroj zagrljaja i da izdržiš.

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
17.4.2013 8:44:03   
Andy_Bec23
mirkica draga bas je tako kako kazes. Evo ja sam na putu u opstinu da izvadim palire pa cu opet na patologiju. Hvala duso

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.4.2013 19:32:56   
vila_7
Andy i dalje si u mislima... user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.4.2013 23:22:38   
mala_sa
Andy mila cesto pomislim na tebe user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
20.4.2013 11:55:12   
otkucaji
Andy user posted image user posted image user posted image user posted image
noc u kojoj si donosila odluku sam mislila na tebe i molila Boga da ti olaksa sve kroz sta sada prolazis.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
23.4.2013 8:54:20   
Andy_Bec23
Hvala svima drage moje, puno vas ljubim

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu otkucaji)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
23.4.2013 17:23:58   
Andy_Bec23
Danas je tocno godina dana kako sam ugledala svoj 1 plusic nakon 7 mj ganjanja i tu sam bebu izgubila , tj. kiretaza mi je radjena 29.5.12 :-(

TAKO TUZNO; TUZNO I NEMOGU DA NEMISLIM I NEPLACEM......................................... ZASTO???????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
23.4.2013 18:30:28   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Danas je tocno godina dana kako sam ugledala svoj 1 plusic nakon 7 mj ganjanja i tu sam bebu izgubila , tj. kiretaza mi je radjena 29.5.12 :-(

TAKO TUZNO; TUZNO I NEMOGU DA NEMISLIM I NEPLACEM......................................... ZASTO???????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



dragaaa user posted image user posted image user posted image
ne pitaj zasto user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=911VrUmr7wI

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
4.5.2013 0:08:30   
Andy_Bec23
DRAGE MOJE SAD SAM SVE ISCITALA TUGA SE VRACA I PLACEM I PLACEM................ i tako cu dogo u noc jer boli, jako boli tek je 22 dana proslo a ja svoju curu neosjetim, nema je............
Sahrana jos nije bila oni imaju vremena, nemam posteno mjesto da joj kupim cvjet i da pricam s njom da joj upalim svijecu pa ovo me ubijaaaaaaaaaaa....................

Hvala vam drage moje tako ste divne, sve do jedne.... Tako ste mi drage sve redom, svaka koja je pisala, molila i brinula za mene .... Ovo samo dobri ljudi cine..... HVALA VAM OD SRCA

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
4.5.2013 0:31:41   
saritaa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

DRAGE MOJE SAD SAM SVE ISCITALA TUGA SE VRACA I PLACEM I PLACEM................ i tako cu dogo u noc jer boli, jako boli tek je 22 dana proslo a ja svoju curu neosjetim, nema je............
Sahrana jos nije bila oni imaju vremena, nemam posteno mjesto da joj kupim cvjet i da pricam s njom da joj upalim svijecu pa ovo me ubijaaaaaaaaaaa....................

Hvala vam drage moje tako ste divne, sve do jedne.... Tako ste mi drage sve redom, svaka koja je pisala, molila i brinula za mene .... Ovo samo dobri ljudi cine..... HVALA VAM OD SRCA



Andy neznam sta da ti kazem a da ti bar malo lakse bude...cuvaj se mila, sreca te ceka sigurna sam, samo polahko, budi hrabra, saljem ti 100 user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
4.5.2013 1:22:23   
srećicaa
Draga Andy nemam vremena da pišem zbog bebe, ali čim sam vidjela novosti na ovoj temi trnci mi prođoše kroz tijelo. Volimo i mi tebe i ja ti zaista najiskrenije želim svu sreću ovog svijeta i moliti ću dragog Boga da te obraduje kao što je mene. Čuvaj se i misli pozitivno koliko možeš, bitno je da ti možeš zatrudniti i iznijeti trudnoću, pa će uz Božiju pomoć i naše molbe slijedeći put sve biti bolje. user posted image

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
5.5.2013 21:27:55   
patrizia
Andy mila user posted image ,stalno mislim na tebe .Kao što su cure predhodno već rekle ,molit ćemo se sve Bogu da zastiti sve trudnice i bebice ,i da se nikad više nikom tako nešto ne desi.Od srca ti želim što prije najuredniju trudnoču i živu i zdravu bebicu. Ljubim te punooooo

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
10.5.2013 9:27:26   
Andy_Bec23
4 nedelje je proslo a tebe nema duso moja.... tezak je ovaj zivot.... Volim te uvjek i zauvjek....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
10.5.2013 9:30:00   
veeseelaa
Andy u mislima si mi
molim Boga da nadješ smiraj duši, ljubim te

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
10.5.2013 9:47:27   
Andy_Bec23
im vidim da ti pises odmah sam bolje... hvala duso

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
10.5.2013 20:08:43   
vila_7
Andy , prave rijeci utjehe ne postoje,ali mislimo na tebe user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.5.2013 17:54:06   
Apotekarka
Andyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
14.5.2013 18:24:55   
Andy_Bec23
Evo malo da vas obavjestim....

Dobila sam samo patoloski nalaz danas, i nasli su cak da je moja curica imala problema sa gusteracom i da je glavna spojnica izmedju 2 mozdane polovine uopce nije postojala.... Pa sad znam da sam dobro odlucila, da sam joj dala spokoj u dusi jer kazu da neznaju uopce dali bi bila ziva do poroda....

Histoloski nalaz od organa i posteljice jos cekamo ....

U cetvrtak 23.4 je sahrana u 8 sati ujutru ... Budite uz mene mislima... Ljubim vas i hvala

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 14.5.2013 18:25:33 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
14.5.2013 18:52:38   
Vinetu
Andy, uz tebe smo user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
14.5.2013 19:25:50   
vila_7
Andy uz tebe smo od pocetka a naravno bit cemo i 23-ceg bar u mislima user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
22.5.2013 22:23:58   
vila_7
Andy u mislima ste user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *