|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
17.12.2010 10:04:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marny

ja ne pravim skoro ništauser posted image , na badnjak smo kod mame na ručku, a za Božić kod svekrve. odnosno napravit ću orahnjaču, ko uspije.
na badnjak  kod nas u Dalmaciji na meniu je obavezan bakalar i frituleuser posted image , iako ima dosta onih šta taj dan baš zaposte, a ja vooolim bakalar.
na Božić isto; pečena tuka (purica) ili sarme, a budući da ja ne volim pečenu tuku mi imamo sarme il pečenu janjetinu/teletinu , a od slatkog obavezno orahnjača.

i ja vooooooooooolim bakalar...na zalost...samo ja u ovoj kuci pa tako sumnjam da cemo praviti ove godine jer svake skoro bacimo

a fritule, obaveznouser posted image ...to svi voleuser posted image

a imas li recept za hrstule?


< Poruku je uredio dadada -- 17.12.2010 10:06:34 >

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
17.12.2010 10:35:19   
maja78 RR
ja licno vise volim hrstule

dadada poslat cu ti link sa coolinarike


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
17.12.2010 11:01:46   
ivanam28
Dok se nisam udala kod nas je Badnja vece bila posna,riba (lignje,bakalar,oslic,pastrmka-svi razlicito volimo),krompir salata,grah salata,jelka se kitila,cekali da idemo na ponocku..Bozic- dorucak,domaca pogaca,narezaka raznoraznih..rucak-pecenje,peceni krompirici,sarma,salate,ruska salata,supa,strudla sa orasima i grozdjicama,reform torta,sitni kolacici koji se peku od pocetka decembra..
e kako sam se udala Badnje vece kod svekra i svekrve,rucak kod mojih,navece nama drustvo dolazi..
ove godine kod mojih nema nicega,tata mi nedavno umro,a nije ni meni do pecenja kolacica nisam jos ni pocela ali moram zbog malenog neka osjeti draz Bozica,pogotovo sto mu je prviuser posted image


_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
17.12.2010 22:55:54   
ivanak
Ja ove godine namjeravam praviti ako stignem brdo sarma.... zalediti šta ostane za kasnije. Sli svakako imam namjeru nešto peči, svakako zarolati teleća prsa pa na hladno rezati.
Kolača: meni božić nije bez orahnjače pa tako da ću ja napraviti to obavezno, zatim sitne kolače, mali mi obožava moj rolat pa ću posebno za njega napraviti mali dio, breskvice, tortu po nekom svom guštu - obavezno sa orasima, šubarice... ma šta mi god padne na pamet.
Imam praviti neke kolače gospođama, pa ću odasvud pokupiti po komadićke...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
22.12.2010 15:47:43   
Mya_81 RR
Mi obavezno imamo sarmu. I to se toliko napravi da se jede još danima poslije user posted image I naravno, mama uvijek sama kiseli kupus i bude fenomenalan.

Uz to ide francuska salata, sezonska salata, neko pečenje i krompir user posted image

Ove godine sam ja zadužena za kolače i pravim: cimetlice i milijun komada (to su kekcići), zatim rum-lješnjak kuglice, čoko-kokos kuglice, salamicu, ferrero rocher, klastere, rolat s keksom, oblatnice i još jednu vrstu salame.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
22.12.2010 17:00:35   
Anoniman
ferrero rocher,
kako pravis ovo???

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
22.12.2010 17:43:01   
sporty mamaa
Ja cu na Badnjak praviti posni grah ( ja ga obozavam), kupus kiseli malo poprzen na ulju, luk crveni takoder malo poprezen na ulju, girice sa limunom, pogaca.... user posted image user posted image I casa crnog vina obveznouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
22.12.2010 22:04:59   
anidla
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja cu na Badnjak praviti posni grah ( ja ga obozavam), kupus kiseli malo poprzen na ulju, luk crveni takoder malo poprezen na ulju, girice sa limunom, pogaca.... user posted image user posted image I casa crnog vina obveznouser posted image user posted image


ja bi sve ovo sad jela user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
23.12.2010 9:00:54   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: felix

ferrero rocher,
kako pravis ovo???


Ma, jednostavno da ne može biti jednostavnije user posted image

I sad ti nema isprike da nećeš znati već ćeš morati praviti svom dragom user posted image user posted image


recept


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
23.12.2010 15:29:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: felix

ferrero rocher,
kako pravis ovo???


Ma, jednostavno da ne može biti jednostavnije user posted image

I sad ti nema isprike da nećeš znati već ćeš morati praviti svom dragom user posted image user posted image


recept

obecavam,ako je lagan i "zahmetli da nije zasto nebi napravila" da i od mene sta otpaneuser posted image user posted image user posted image
hvala

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
24.12.2011 16:10:22   
Anoniman
Sretan Badnjak, zelim vam svima mnogo zdravlja, smijeha i prijatelja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
24.12.2011 18:04:57   
Lulu_08
Sretan badnjak drage forumasice koje slavite!

Ja da sam u Holandiji kod mojih, bila bih kod ujne i njene mame tj. bake, gdje smo tradicionalno cekali Bozic uz divnu Badnju veceru.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
24.12.2011 19:11:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: sahara

Sretan Badnjak, zelim vam svima mnogo zdravlja, smijeha i prijatelja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
24.12.2011 20:06:37   
Hanady RR
Neka vam badnjeg dana sve na bolje krene ,
da imate za sve snage i sreće,
da ljubav vam bude ko najlepši san.
Želimo vam sve najljepše za Badnji dan user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
25.12.2011 10:34:55   
ElmaB
Kod nas je danas za Božićni ručak: pogača cvijet sa susamom i božićnom svijećom u sredini, burek, punjena ćurka, restovani krompir, ruska salata, krompir juha, i mnoštvo sitnih kolačića, ali i salnjaci, makovnjača, čupavci. user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Badnja večera i Božićni ručak
25.12.2011 11:02:15   
vila_7
Ja kao prava domaćica - na Badnjak odemo kod mojih pa veceramo, a za 1.dan Božića-na ručak kod MM-ovih,tako da ja osim kolača nista ne pravim! user posted image
Naravno za goste koji ce doci uvijek pripremljena meza! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *