|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smedji iscjedak iz uha
27.12.2008 14:53:31   
simba
Znam da bi mogla dobit samo kritike.....
Bebacu je sada 10 mj. al odavno mu pomalo curi smedj iscjedak iz uha.
Htjela sam ga vodit pedijatru a u komsiluku mi je par zena potvrdilo da je i kod njihovih beba tako bilo jedno vrijeme.Kod njega to ne prestaje nije puno.
Nema temperaturu i neplace da bi pomislila da se radi o upali.
Inace je stvarno mirna beba i nema nikakve simptome da posumnjam da ga boli.Odlicno cuje poceo je masala i da govori.
Na internetu nisam nista nasla o tome kod beba pa me zanima dali je neko od vas imao slicno iskustvo.
Znam da sam trebala ranije otic kod doktora al svekrva me je non stop ubjedjivala da je to zdravo i da nema razloga za brigu.
user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.9.2010 20:00:07 >


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 15:32:07   
rozi
I mom Daamiru izlazi , posebno iz desnog uha, zuto smedjkasti. Negdje sam procitala da je zuti izcjedak ok, pa se puno i ne brinem, jer svaka upala uha ima simptome.  Kod njega djeluje smedji, a kada izvucem stapicem pa se to rasiri po njemu,onda vidim da je tamno zut.

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 15:35:25   
mamyca
Simba,pod hitno ga odvedi doktoru.Necu te kritikovati jer nemam pravo na to,ali nisam cula da je to normalno,mislim taj iscjedak iz uha,mogu biti neke gljivice u pitanju.Ti odvedi njega doktoru za svaki slucaj.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 15:37:26   
simba
pa i kod Riada izlazi pomalo iz oba uha posebno ujutro kad se probudi ja to obavezno izvucem stapicem....
neznam samo jel to normalno il treba nesto da znaci .
Vec sam navela da nema nikakve simptome upale.

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 15:40:08   
simba
Naravno da cu ga odvest cim prije sad je vikend pa cu zvat u ponedjeljak da se narucimo kod porodicnog nadam se samo da nije nista opasno.

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 15:52:16   
mamyca
Neznam stvarno da li je to normalno,znam samo da kod Hamze nikad nije bio nikakav iscjedak iz uhauser posted image .Normalno ocistim mu usi,i to je to.Ne sekiraj se,vjerovatno nije nikakva upala,jer bi bilo i drugih simptoma.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 15:54:42   
simba
Hvala i ja se tijesim stim da nije nikakva upala.
Citala sam o tome...user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: smedj iscjedak iz uha
27.12.2008 16:04:12   
mamyca
Vjerovatno je tako,ako njemu ne smeta to i nema nikakvih drugih problema,onda nije nista strasno.Vjeruj mi da ja stvarno nisam upoznata s tim,sad ispadam pravi laikuser posted image user posted image .Drzim fige da nije nista ozbiljno.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: smedj iscjedak iz uha
8.1.2009 14:05:07   
simba
Bila sam kod porodicnog i rekla mi je da je smedj iscjedak normalna boja samo sto je kod nekog jace pojacano lucenje a kod nekog slabija.Nevalja samo kad je boja kao sasusena krv ,bordo il tak.....
Ipak mali je dobio neke kapi i sirup jer ga je lijevo uho malo bolilo .sad je OK neplace po noci i bolje mu je hvalaBogu.Lucenje se smanjilo al je opet iste boje.

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: smedj iscjedak iz uha
8.1.2009 14:10:36   
Crvena
Bas mi je drago da je mali Rijad bolje. Pusa 

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: smedj iscjedak iz uha
1.7.2010 14:50:40   
delfin
mom bebaču (6 nedelja) se nedavno pojavio pojačan žućkasti isjedak iz lijevog uha, koji mu se  "skori" na ušnoj školjki, ap izgleda kao da seuho ljušti. Ima li ko iskustva s aovim. N eplaće nia kda mičistim to uho.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: smedj iscjedak iz uha
1.7.2010 14:56:32   
tajcika
delfin kako nam je veliki decko,a za ovo se nemoj sekirati samo redovno cisti  a to sto izade je visak lucenja i moze izaci i kao mali cep kao sto se meni neku noc desilo dok sam ga uspavljivala,ista stvar je i sa mojim bebacem, a tako mi je bilo i sa Lamijom,pedijatrica kaze da nije nista opasno jer da ga boli nebi prestajao plakati
ljubi bebu

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: smedj iscjedak iz uha
11.10.2010 9:26:35   
miracle
Ima i ja pitanje na ovu temu.

Kod mog sina već 2 dana primjetim nakon ustanjanja da mu je na lijevom uhu kao nešto skoreno (svijetla smola),i uho mu je vlažno.

Jutros vidim neki  gust bjelkasti iscjedak,izvukla sam to štapićem jer je već bilo vani.
Na dodir uha ne reaguje kao da ga boli ali se češe po tom uhu.

Kad sam ga kupala prije toga bio je nemiran,jel moguće da mu je veća količina vode ušla u uho i da sad to izlazi.user posted image



(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *