|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
16.1.2009 10:00:04   
HanaBana
Ja sam jedna od onih koje se bas i ne svadjaju i uvjek pokusavam na miran nacin to rijesiti. Pridjem tiho i kazem mislim da sam ja na redu, nije bas lijepo da cekam sa djeteom i nekako uvjek upali, a nekada sam i spremna svasta slagati samo da me prime kada sam zakazana ili cak mozda i preko reda. Zato je moj MM taj koji se uvjek svadja sa sestrama i dr. Zadnji put kada nam je Hana dobila temperaturu, odvedemo je u DZ Ilidza i kazu dr da je hitan slucaj ali samo da sacekamo 1 min. To se oduzilo na pola sata. Ja pogledam gdje je dr kada ona pije kafu i mm se zaleti do nje i kaze sta vi tu radite, kaze ona pa pijem kafu, nisam od jutros (a bilo je 7 sati navece). Kaze on jel Hana hitan slucaj, kaze ona jeste, a jel kafa hitan slucaj, kaze nije. Kaze on njoj: E kada kafa nije hitan slucaj, dizi se sa te stolice i odmah da si dijete pregledala. Sve je nakon toga obavljeno brzinom svjetlosti valjda zbog kafe, a mi smo opet Hanu sutra privatniku vodili jer njena dijagnoza je bila nije joj nista, mala viroza. Sutradan je privatnik rekao da ima jaku upalu uha i grla, koja samo sto nije presla u gnojnu anginuuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
16.1.2009 12:37:43   
Anoniman
Kad dođem u dom zdravlja predam knjižicu i pogledam koliko ih ima ispred mene  ako vidim da je neko prozvan preko reda ja odmah reagujem,jednostavno uđem i kažem ja sam na redu....mada to me nervira užasno....nikada se nije desilo da prešutim inače sam jako impulsivna i muž me opominje neka polako al ne podnosim nepravdu i jednostavno naglas uvijek kažem ako nešto nije u redu....al to se dešava i tužno je..kada sam ležala sa Asjom na pedijatriji dr. uđe i pregleda bebu koja je ležala sa nama u sobi a moju i ne pogleda l ja sam tu visnula na nju svi pacijenti i sestre su izašli da vide šta se dešava tako sam se izgalamila, nju je poznavala a mene nije pa sam bila manje važna al ja sam haos napravila i sljedeće jutro je prvo došla da vidi moje dijete,naglas sam je pitala koliko košta da pregleda moje dijete. Sramota šta rade...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
16.1.2009 13:06:43   
juni
Sreca jos mi se nije desila niti jedna neugodnost u Domu zdravlja sa Emilom (sto ne znaci da nece). Ali znam da bih sigurno reagovala, ne mogu ostati haldna na takve situacije. Uvijek prvo pokusam na fin nacin a ako vidim da ne pali postajem totalna suprotnost, drska i otresita. Moram priznati da ipak vise pali ova fina metoda user posted image U DZ Omer Maslic imam samo fino iskustvo sa pedijatrima i sestrama, svaka im cast! 

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
16.1.2009 14:50:30   
chuci
ima li išta gore
svaka čast mamama na borbi za svoju djecu
sestre i doktore treba da bude stid, a ponajviše treba da bude stid one žene sa štelom što gledaju u vas i pored vas prođu a vide da ste sa djetetom
neka Bog bude pravedan prema njima kad bude sudio

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
17.1.2009 23:04:25   
Anoniman
Vec sam se iznervirala citajuci naslov teme a dalje da ne komentarisem. A nervira me i stav medicinskog osoblja, kad ti uzme onu knjizicu i ono preko volje pita, sto ste dosli, ma hej...
Jos skoro kad sam bila, kaze jedna sestra, ali da napomenem da sjedi i rjesava ukrstenicu u ordinaciji i ne dize glavu, joj, cim dijete jednom se zakaslje trce doktoru.
Bas mi lijepo sjedit u cekaonici mislim se pa jedva cekam da dodjem

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
18.1.2009 11:26:57   
sabas
u DZ Kumrovec su uzasni Ginekologija Jednom sam ko fol po preporuci otisla na kartoteci me ovim rjecima uputala bez persiranja ko si nisam htjela da kazem da sam po preporuci dosla (citaj steli ) jer me bilo stid 1000 dusa koje su cekale i nije htjela da me primi nikako Onda je uzela knjzici i rekla aaa sto ne kazete da ste iz ???? banke (moja banka nam placa sistematski dole vjerujte kada je sistemtski i kafu nam naprave- svima) I ja cekam cekam ostala sam zadnja i dr pita ima li jos koga vec je 20 sati Ona nonsalanto kaze ima 'ova' i nema kartona Tu se ja upalim i kaze sve prvo kako me nije persirala drugo kako me nije htjela primiti a kako ja imam karton samo ga nije trazila i na kraju direktno dr kazem da me poslala njegova cerka .
Sestra je otvorila usta i samo rekla dr nisam znala 'Neka gospodja dodje sutra u 17 bice tu karton ...' ma med
Fuj su dole

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
20.1.2009 8:47:30   
Crvena
IZVORNA PORUKA: juni

U DZ Omer Maslic imam samo fino iskustvo sa pedijatrima i sestrama, svaka im cast! 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali citajuci vase postove bas sam se iznerviralauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
23.1.2009 7:55:38   
dana3
nakon duuuuuuugih godina vucaranja po nasim bolnicama od bihaca pa do sarajeva pa zamislite kad putujete 6 sati i dodjete na kosevo pa opet cekate,napokon sam se toga rijesila .ovde vam je za sve zakazano vrijeme pa i za laboratoriju a  ako se dodje u hitnu ima broj koji se uzme i cekate da se na monitoru vas pojavi.ama zene uzivancija.tako slicno se pokusalo uraditi kod nas dole i opet svadja - valjda poceli brojati unazaduser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dana3 -- 23.1.2009 7:56:17 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nerviranje u cekaonicama????
5.2.2009 4:57:05   
stella
Tete su se sjetile,pa smo ovaj put dosli po svom redu,nije bilo prekoredauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *