|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim vas sve za pomoc
26.4.2014 13:34:31   
veeseelaa
super!! odlična vijest! user posted image
a i osvojila si vidim rokovnik user posted image user posted image user posted image

ima unutar istog sto stvari koje trebam uraditi, počni lagano user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Molim vas sve za pomoc
26.4.2014 20:49:53   
elmaL

IZVORNA PORUKA: bebana27

drage moje forumasice
hvala svima koje ste mi pomogle u najgorim danima
evo odlucila sam da vam se javim i da vam kazem da iduci mjesec aBd idem potpisati ugovor za posao napokon nesto lijepo za mene i moju djecu
nisam odustala od borbe a sve je to zahvaljujuci vama
hvala vam jos jednom od srca


Super vijest, bas me obradovala user posted image user posted image user posted image

Draga ti si najvise sama sebi pomogla, jer si se borila, pokusavala svasta nesta, nisi se predavala i vjerovala si da ce doci bolje sutra...i eto hvaa Bogu i dolazi user posted image

Nadam se da neces nikada vise doci u slicnu situaciju user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Molim vas sve za pomoc
27.4.2014 9:01:08   
bebana27

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: bebana27

drage moje forumasice
hvala svima koje ste mi pomogle u najgorim danima
evo odlucila sam da vam se javim i da vam kazem da iduci mjesec aBd idem potpisati ugovor za posao napokon nesto lijepo za mene i moju djecu
nisam odustala od borbe a sve je to zahvaljujuci vama
hvala vam jos jednom od srca


Super vijest, bas me obradovala user posted image user posted image user posted image

Draga ti si najvise sama sebi pomogla, jer si se borila, pokusavala svasta nesta, nisi se predavala i vjerovala si da ce doci bolje sutra...i eto hvaa Bogu i dolazi user posted image

Nadam se da neces nikada vise doci u slicnu situaciju user posted image user posted image


borila sam se svim silama da nesto imam za djecu u maju aBd cu ugorovr u skoli potrpisati pa pecem kafe a u 6 mjesecu cu u maline pa nedam se ja ali uz vasu pomoc sam stala na svoje noge ipak nakon kise dodje sunce
ja sam sretna zbog svoje djece da im pruzim sve ono sto im je uskraceno


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Molim vas sve za pomoc
27.4.2014 9:02:49   
bebana27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

super!! odlična vijest! user posted image
a i osvojila si vidim rokovnik user posted image user posted image user posted image

ima unutar istog sto stvari koje trebam uraditi, počni lagano user posted image





hvala draga
jesam rokovnik dobila aBd i posao nema nista ljepse od toga nego gledati svoju djecu zadovoljnu i sretnu to je sve sto zelim


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *