|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Shoping u Turskoj
26.10.2013 19:48:52   
Lejla Ka
Idem u Istambul, ako Bog da.
Znate li gdje se tamo kupuju stvari koje naši "dobavljači" donose ovamo. Ne bih ja švercala već da im uštedim transport :D

Svi prijedlozi dobrodošli. Hvala user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 19:51:24   
canim
A sta te konkretno zanima? Koji tip robe?

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 20:19:05   
Medić*
Ja bih predlozila Zeytinburna, to je dio grada, znam da tu vecinom nasi uzimaju na veliko.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 20:26:34   
canim
Ja bih sad rado otisla do foruma user posted image na bayrampashi.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 20:32:41   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

Ja bih sad rado otisla do foruma user posted image na bayrampashi.


A ko nebi user posted image user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 21:43:23   
Lejla Ka
Ma odjeća me interesuje, i za velike i za male :)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 21:50:41   
I love youu
Forum, Chevahir, Olivium user posted image

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 21:58:10   
henna ze
jell hoces za svoju djecu ili za biznis...


ako hoces za svoju djecu..one prodavnice oko kapali carsije na bejazitu ne gledaj...to je hamelj zesci... ..

duz ulice od kapalicarsi do laleli imas sa strana prodavnice..vidjeces..i kad udjes unutra..to su ti sve mini robne kuce..nema cega nema..po spratovima..zanesvijesti ti se...
e sad caka je u tome sto ao nesto oces kupiti moraš kupiti cijelu seriju..tj sve velicine..po jedan komad rjetko prodaju..ili ti ga zacjene ohoho..

ima zavucenih prodavnica...koje recimo ja bih znala pronaci al je tesko objasniti...

za svoju djecu imas u velikim trgovackim centrima ..imas zaru ali imas i neke njihove marke koje su kvalitetne a nisu svemirske cijene..

takav jedan centar je cevahir na sisliju..i ima jos par al sam im zaboravila imena...do cevahira mozes doci tramvajem..jeftin je..

e sad finu odjecu za sebe i djecu moze se kupiti u jos jednom dijelu grada..al mu zabpravih ime..ako se sjetim..napisem


a otkud ovo znam? moja mama je prodavala i nabavljala djeciju odjecu .i jednom sam ja sama isla i sve nabavila..sa 19 godinauser posted image

i bila sam prije dvije tri godine opet..sve je isto..cak su me i neki ljudi prepoznali...


ako ces kupovati zlato..ne kupuj nigjde zivo jer ce te zahebati...dam ti ja adresu jednog sandzaklije..na kapalicarsi

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 22:01:12   
henna ze
hajde povedi i mene..da ti pokazem gdje ces sta kupitiuser posted image

i sretno

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 22:08:20   
Medić*
Lejla ovaj Olivium outlet centar je u Zeytinburnu, ma ima svega stvarno, cijene su stvarno pristupacne, a garederoba poznatih proizvodjaca.

< Poruku je uredio medic slatki -- 26.10.2013 22:09:27 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 22:09:13   
Lejla Ka
Izgleda da bi fakat najpametnije bilo povesti te henna ze user posted image

Ma kakvog biznisa, idem sa MM-om i još jednim parom da oteferičimo desetogodišnjice brakova nam, bez djece. Pa reko da znam gdje da gledam. Bit ćemo smješteni oko Taksima, a ovo ostalo ćemo furat gradskim prevozima. Neću zlato, i nako ga ne nosim.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Shoping u Turskoj
26.10.2013 22:52:18   
canim
U Cevahiru nemas H&M user posted image ali zato imas u Forumu i mozes otici sa metroom user posted image imas i ogroman akvarijum, pa ako imas vremena obidji ga i plus ogromnu ikeinu zgradu odmah do foruma user posted image ja uglavnom izgubim 2 dana u forumu i ikei user posted image

Ako hoces bas iskljucivo tursku robu mozes ici u beyazit yeralti carsisi, to je u laleli, ima svega.

Srijedom na Fatihu blizu Fatih dzamije imas ogroman pazar, nesto kao pazarni dan i tu mozes naci svega i svacega Turskog, gaca, carapa, ovog, onog user posted image nema cega nema, raznih kvaliteta i raznih proizvodjaca i jako povoljno, ovo ti isto preporucujem da obidjes.

Ako ti trebaju odjela za supruga, cipele, kosulje i slicne stvarcice imas M-store, ogromna radnja sa ogromnom ponudom i cijene su super, nalazi se negdje izmedju Rami i Bajrampashe.



< Poruku je uredio canim -- 26.10.2013 22:55:41 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Shoping u Turskoj
28.10.2013 9:46:39   
Lejla Ka
Hvala vam, ja ovo sebi sad sve fino zapišem pa ponesem da znam. Javim utiske.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Shoping u Turskoj
28.10.2013 17:56:29   
anja anjica
nema sta nema zato se naosri draga lejla recimo kozne jakne 50 eura pravakoza za djecu svega jeftinog al idi van kapali carsije puno jeftinije.i da probaj tursku baklavu, ajran obavezno. uzivaj mila

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Shoping u Turskoj
28.10.2013 21:17:24   
canim
....baklava, burma kadayif, kunefe, tavuk gogsu, ayran, lahmacun, simit, sladoled user posted image svrati u neki supermarket i kupi cokoladica s zelenim pistacijima, kupi tavuk gogsu u prahu, nesto ko puding, to mozes kuci kad se vratis praviti, samo skuhas, u tepsihu i preko cimetom pospes....prste da polizes user posted image

Za baklavu i zalivene kolace najbolji i najpoznatiji su ti gulluoglu, pa ako naletis na njih obavezno svrati.

Eh sad mi se sve ovo jede user posted image

< Poruku je uredio canim -- 28.10.2013 21:18:43 >

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Shoping u Turskoj
28.10.2013 23:40:38   
calahoe
Obavezno kupite IETT kart,elektronske karte za sav javni prevoz u Istnabulu,dopunjavaju se i puno je jeftinije nego da svaki put kupujete zetone,zeton kosta 3 Tl,a kartom je prva voznja 1,95tl,sljedeca ako je u narednih sat vremena 1tl,a sljedeca nakon nje 0,7tl s istim uslovom.Puno jeftinije nego zetoni,a vrijedi za metro,autobuse,trmavaje,brod,ma sve sem dolmusa.Ja trenutno zivim u Istanbulu,ako ti trebaju jos kakve informacije,neka pomoc mozda javi se na pp,nikakv problem nije naci se zemljacima pri ruci.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Shoping u Turskoj
29.10.2013 11:34:37   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: canim

....baklava, burma kadayif, kunefe, tavuk gogsu, ayran, lahmacun, simit, sladoled user posted image svrati u neki supermarket i kupi cokoladica s zelenim pistacijima, kupi tavuk gogsu u prahu, nesto ko puding, to mozes kuci kad se vratis praviti, samo skuhas, u tepsihu i preko cimetom pospes....prste da polizes user posted image

Za baklavu i zalivene kolace najbolji i najpoznatiji su ti gulluoglu, pa ako naletis na njih obavezno svrati.

Eh sad mi se sve ovo jede user posted image


canim ti nisi možda primjetila, ali mene odavno nema na temi Mršajmo zajedno. Ovi savjeti mi nikako nisu trebali user posted image [de mi pobliže objasni šta je tavuk gogsu, to još nisam probavala user posted image

calahoe, veliko hvala ove su info od neprocjenjivog značaja :)]

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Shoping u Turskoj
29.10.2013 21:17:18   
canim
Ma vidim ja da te nema ali znam ja da ces ti tamo nekad pred proljece opet doci user posted image

Tavuk gogsu je nesto kao puding od pilecih prsa user posted image dvoumila sam se bili ti rekla od cega se pravi ali eto ipak ti rekoh user posted image probaj neces se pokajati, kad budes jela vidjet ces one niti piletine ali ko ne zna od cega je nebi nikad ni pretpostavio da je piletina, tako da ih mozes sve odvesti na tavuk gogsu i pitaj sta misle od cega se pravi, sigurno nece pogoditi user posted image a ukusno je samo tako, ukucaj na google.
Ovo sto ti govorim da kupis u marketu to je instant, ukus je isti ali naravno struktura nije user posted image

"Tavuk göğsü (Turkish: tavuk göğsü, [taˈvuk ɟøːˈsy], "chicken breast") is a Turkish dessert pudding made with chicken and milk. It became one of the most famous delicacies served to the sultans in the Ottoman Topkapı Palace. It is today considered a 'signature' dish of Turkey."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Shoping u Turskoj
30.10.2013 1:26:13   
Lejla Ka
AAaaaaaaaaaaaaaaa, čula sam ja za to. E baš ću probati. Ja ti volim svašta probati, zato me i nema na temi Mršajmo zajedno user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Shoping u Turskoj
30.10.2013 7:39:52   
canim
Hajde probaj pa nam javi utiske user posted image

Na aerodromu od aviona do passport controle imaju na svakom mjestu stalaze sa besplatnim kartama Istanbula, uzmi koji primjerak, moze ti zatrebati user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Shoping u Turskoj
30.10.2013 9:41:38   
M kao Mama
probaj i ovu vožnju kroz tunel koji je jučer otvoren od svega me najviše to zanima

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Shoping u Turskoj
30.10.2013 12:44:45   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mama_alma

probaj i ovu vožnju kroz tunel koji je jučer otvoren od svega me najviše to zanima

I nas je oduševila ta vijest.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Shoping u Turskoj
31.10.2013 22:29:27   
henna ze

IZVORNA PORUKA: canim

Ma vidim ja da te nema ali znam ja da ces ti tamo nekad pred proljece opet doci user posted image

Tavuk gogsu je nesto kao puding od pilecih prsa user posted image dvoumila sam se bili ti rekla od cega se pravi ali eto ipak ti rekoh user posted image probaj neces se pokajati, kad budes jela vidjet ces one niti piletine ali ko ne zna od cega je nebi nikad ni pretpostavio da je piletina, tako da ih mozes sve odvesti na tavuk gogsu i pitaj sta misle od cega se pravi, sigurno nece pogoditi user posted image a ukusno je samo tako, ukucaj na google.
Ovo sto ti govorim da kupis u marketu to je instant, ukus je isti ali naravno struktura nije user posted image

"Tavuk göğsü (Turkish: tavuk göğsü, [taˈvuk ɟøːˈsy], "chicken breast") is a Turkish dessert pudding made with chicken and milk. It became one of the most famous delicacies served to the sultans in the Ottoman Topkapı Palace. It is today considered a 'signature' dish of Turkey."



haha..mos izlevatit nekog ko ne zna ni rijec turskog...

tavuk je piletina..prvo sto sam tamo naucilauser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *