|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
26.12.2012 18:57:17   
malenaa
Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Djecije igraonice
26.12.2012 19:00:33   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Djecije igraonice
26.12.2012 23:40:46   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 user posted image Malac voli strašnouser posted image Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.user posted image ,nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Djecije igraonice
26.12.2012 23:47:15   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))



naplaticu ti reklamu user posted image super djevojko draga user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 9:39:20   
malenaa
Eh ovdje cu da se i reklamiram abd :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 10:26:08   
leona81

IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))


heeeej superiska:)
da znam gdje cu slaviti sljedeci rodjendan:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 10:31:52   
Lady26

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 user posted image Malac voli strašnouser posted image Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.user posted image ,nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

Ne znam kad si posljednji put bila u igraonici u Mercuru, wc je pod kljucem, cisto i uredno....ja bila prije 15ak dana...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 10:32:18   
Lady26

IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))

Sretnooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 10:53:18   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 23:48:59   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 user posted image Malac voli strašnouser posted image Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.user posted image ,nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

Ne znam kad si posljednji put bila u igraonici u Mercuru, wc je pod kljucem, cisto i uredno....ja bila prije 15ak dana...



bila možda prije dva mjeseca na rođenadanu i djeca su išl au onaj javni wc koji je bio preprljav, ako je sad pod ključem svaka čast

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Djecije igraonice
27.12.2012 23:52:45   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: malenaa

Samo da provucem jednu informaciju :) najvjerovatnije otvaram igraonicu na dobrinji :) prostor nov, podno grijanje.. Uredjenje i igracke ce biti nesto spec :))


Hajde javi da znam gdje ću ostaviti dijete kad svrnem do Merkatora ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Djecije igraonice
28.12.2012 21:04:59   
malenaa
Jedno pitanje''treba mi pomoc :) sta najvise volite od igracaka u igraonici, ja sam zamislila da to budu interaktivne igre, didakticke igracke koje cak i nemaju igraone '' crtanje''razna takkmicenja,skolice i ucenja, karaoke, kutak sa kucicama, kuhinjama,frizerskim i baby born kutkom, s druge strane staze za autice, nitendo wii, golovi, alat, lego, i mnoge druge igracke za manju i vecu djecu a i kutak za roditelje. Ali me buni jedna stvar , naime vidjam u igraonama one sprave za skakanje,unutra tobogan,tuneli i sl.. ali ja sam nekako mislila bez toga probati jer prvi moj malac se zavuce tu skace preznoji i nista drugo nije zanimljivo..,e sad ,dali ubaciti te sprave ili ne?

< Poruku je uredio malenaa -- 28.12.2012 21:07:13 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Djecije igraonice
28.12.2012 21:09:49   
Lady26
Moja Lana samo to trazi u igraoni.... Trambolin, tobogan jh sl. user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Djecije igraonice
28.12.2012 21:10:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

Jedno pitanje''treba mi pomoc :) sta najvise volite od igracaka u igraonici, ja sam zamislila da to budu interaktivne igre, didakticke igracke koje cak i nemaju igraone '' crtanje''razna takkmicenja,skolice i ucenja, karaoke, kutak sa kucicama, kuhinjama,frizerskim i baby born kutkom, s druge strane staze za autice, nitendo wii, golovi, alat, lego, i mnoge druge igracke za manju i vecu djecu a i kutak za roditelje. Ali me buni jedna stvar , naime vidjam u igraonama one sprave za skakanje,unutra tobogan,tuneli i sl.. ali ja sam nekako mislila bez toga probati jer prvi moj malac se zavuce tu skace preznoji i nista drugo nije zanimljivo..,e sad ,dali ubaciti te sprave ili ne?


ono golemo neuser posted image
al jedan bazen sa lopricama za malu raju da...
i bar jedan tobogančić u koji slijeću u loptice...

ovo govorim za mlađe ...osim ako niste mislili ići na 3 +...

inače ovo ostalo nabrojano...meni se već sviđa...pa te lijepo molim da izađeš na Fb poslala sma ti poruku od ''životne važnosti''user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Djecije igraonice
28.12.2012 21:15:48   
malenaa
Ma bilo bi tobogan loptice i to.. nego bas ono sto zovu igraonica u mrezi , to ubace vecinom i zavrse pricu a ja nisam za pa sam razmisljam ??! Bas hocu misljena i ostalih roditelja.
P.s. hanady zar ti nisam odgovorila na fb??

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Djecije igraonice
28.12.2012 21:17:08   
AnLu

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Srculence

Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 user posted image Malac voli strašnouser posted image Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.user posted image ,nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.



jedina, mala, ali zaista velika mana Merkur igraonice je toalet, tamo je ono fuj, djeca koleru da dobiju,

Ne znam kad si posljednji put bila u igraonici u Mercuru, wc je pod kljucem, cisto i uredno....ja bila prije 15ak dana...



bila možda prije dva mjeseca na rođenadanu i djeca su išl au onaj javni wc koji je bio preprljav, ako je sad pod ključem svaka čast


Samo kazes teti u igraoni da hoce dijete u wc i ona ti da kljuc, preko puta onog javnog ima wc za bebe, cak je na vratima nacrtana cucla i pise baby. Uredan, cist.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Djecije igraonice
28.12.2012 21:20:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

Ma bilo bi tobogan loptice i to.. nego bas ono sto zovu igraonica u mrezi , to ubace vecinom i zavrse pricu a ja nisam za pa sam razmisljam ??! Bas hocu misljena i ostalih roditelja.
P.s. hanady zar ti nisam odgovorila na fb??

sad jesi
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Djecije igraonice
11.2.2013 11:51:39   
Lalena
Da li je neko bio u igraoni na Dobrinji Kids' corner? Kakvi su utisci?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Djecije igraonice
11.2.2013 13:44:38   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Lalena

Da li je neko bio u igraoni na Dobrinji Kids' corner? Kakvi su utisci?

nismo jos bili imamo namjeru vidjela sam na Fb da je fino, neki dan sam procitala da imaju casovi engleskog dva put nedeljno 45KMuser posted image ono sto vidim i citam djeluje mi finouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lalena)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Djecije igraonice
12.2.2013 9:30:11   
muzika_7
Postoji i muzička igraonica - radionica na Otoci kod Merkura, za djecu od 3 - 6 god. Program je prilagođen uzrastu, zanimljiv, koristan... Grupe nisu velike, a cijena je 25 KM mjesečno. Termini su ponedjeljkom u 17:30 i 18:30 h.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Djecije igraonice
12.2.2013 11:19:17   
škorpija

IZVORNA PORUKA: muzika_7

Postoji i muzička igraonica - radionica na Otoci kod Merkura, za djecu od 3 - 6 god. Program je prilagođen uzrastu, zanimljiv, koristan... Grupe nisu velike, a cijena je 25 KM mjesečno. Termini su ponedjeljkom u 17:30 i 18:30 h.

može na pp više informacija šta se konkretno radi na tim radinicama ili onaj link

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu muzika_7)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Djecije igraonice
12.2.2013 12:35:17   
aazra
I mene ovo zanima user posted image Mi smo jučer nakon duze vremena svratili u coco- loco i bas sam se iznenadila kako su sredili...mozda je sad manje prostora ali vise sadrzaja za vecu djecu...sve pohvale user posted image

_____________________________








(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Djecije igraonice
12.2.2013 13:09:17   
muzika_7
Postoji profil na facebooku, Mala muzička radionica Sarajevo

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Djecije igraonice
18.3.2013 11:08:49   
delfin
malenaa , vezano za onu veliku spravu - tobogan sa mrežom, to valjda zavisi od uzrasta i djeteta, mom A treba baš to da se izmori, a moja curica bi se vjerovatno igrala igračkama

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu muzika_7)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 15:08:11   
M kao Mama
malena, šta bi sa tvojom igraonom,

nego da li neko zna na Šipu je otvorena neka nova igraonica, zna li iko kako se zove

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *