|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
15.7.2012 22:49:50   
veeseelaa
igraonica u Sara centru je presmiješna user posted image
jednom sam tu bila na nekoj podjeli paketića, koji cirkus i ciganija
nije to za mene i moju curicu, ja volim konfor user posted image user posted image
nešto kao Zanzibar, a ne da me guraju i gaze hahahhah

mada kad vidim da u Zanzibaru otvore ona vrata staklena nije mi dobro

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.7.2012 22:50:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Djecije igraonice
15.7.2012 23:03:51   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni su sve te igraonice manje više nidje veze
mom djetetu to zaista i ne treba, ne kažem da nekad neću zalutati al nismo nešto oduševljeni

mom djetetu te loptice i topogani nisi zabermedet, da ima neki programčić i da se tete uključe s djecom u neku igru to je već nešto a inače ostalo truba



programcic imas u crticu u hrasnom, bude bas lijepo. i u bbi u one2play kad je rodjendan organizuju nesto, namjeravamo ovaj rodjendan tamo proslaviti, valjda ce biti finouser posted image


< Poruku je uredio teacher75 -- 15.7.2012 23:04:37 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Djecije igraonice
16.7.2012 10:52:21   
škorpija
a vesela šta fali što otvore vrata u zanzibaruuser posted image , pa zar nije bolje to nego da se djeca guše u smradu dkao recimo u coco-loco, koju moj malac jako voli, ali brate smrdiiiiii, a još roditelji puše u igraonici fuj

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Djecije igraonice
16.7.2012 10:55:05   
veeseelaa
ma fali što dijete ne mogu ispustiti iz vidokruga jer se bojim da ne izleti van 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Djecije igraonice
16.7.2012 10:57:25   
škorpija
pa ja koliko sam skontala do sad otvaraju samo ona klizna vrata što vode na terasu, mi sjedemo na terasu, on se malo igra dođe kod nas, popije nešto, čak i jede i opet razguli u igraonicu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Djecije igraonice
24.10.2012 15:20:05   
neki x
Moze li mi iko reci koja je cijena jednog sata za jedno dijete u igraoni na poslednjem spratu u BBI centru,please???

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Djecije igraonice
24.10.2012 16:52:07   
maja78 RR
igraona je besplatna kako sam ja shvatila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Djecije igraonice
24.10.2012 16:55:36   
namkic

IZVORNA PORUKA: neki x

Moze li mi iko reci koja je cijena jednog sata za jedno dijete u igraoni na poslednjem spratu u BBI centru,please???



radi od 13 ,besplatno je stim što dijete koje je starije od 3 godine može ostati najviše 2 sata

_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Djecije igraonice
25.10.2012 10:41:13   
gagach
cao user posted image
trebala bi mi informacija o vrticima i igraonicama na Breki ili Bjelavama. Nedavno sam se preselila na Breku pa me zanima da li neko zna gdje sta i kakouser posted image
Moj sin ima 19 mjeseci i polako cackam i trezim vrtice ali i igraonice da mozemo da se druzimo sa ostalom djecicom u ovim zimskim danimauser posted image

hvaaaaaala

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Djecije igraonice
25.10.2012 11:08:00   
Medić*
IZVORNA PORUKA: namkic


IZVORNA PORUKA: neki x

Moze li mi iko reci koja je cijena jednog sata za jedno dijete u igraoni na poslednjem spratu u BBI centru,please???



radi od 13 ,besplatno je stim što dijete koje je starije od 3 godine može ostati najviše 2 sata


Ja za ovo nisam znala :) Mada moj nekako ne voli igraonice, valjda ih prerastao, brzo mu dosadi sve.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Djecije igraonice
11.12.2012 17:02:54   
abh
Je li neko organizovao rodjendan u BBI igraonici? Molim iskustva. Meni se cini super koncept.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Djecije igraonice
21.12.2012 19:49:22   
amra_sa
Ima li neko da dolazi u Pčelicu na A.P. ?




_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Djecije igraonice
21.12.2012 21:26:24   
veeseelaa
znate li da igraonica Džungla čuva djecu cjelodnevno u svom prostoru?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Djecije igraonice
21.12.2012 22:00:56   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znate li da igraonica Džungla čuva djecu cjelodnevno u svom prostoru?





je li to ona u sari??

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Djecije igraonice
21.12.2012 23:57:02   
veeseelaa
ma ja ba
svašta čuh



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Djecije igraonice
21.12.2012 23:59:39   
bananica
svastauser posted image za uslove nije ni vazno

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 0:21:24   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Ima li neko da dolazi u Pčelicu na A.P. ?




dolazili, ali nisam bas zadovoljna, ponekad jer nam je blizu tu zivimo pa hajd kad nemas izbora,inace izbegavam nekad kad je nuzno moram nesto recimo da obavim hitno a nemam gdje djete 1h da, ga ne vodam sa sobom dam, dok su one cure radile na pocetku pa i vise sam isla sad ne...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 12:20:39   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Ima li neko da dolazi u Pčelicu na A.P. ?




dolazili, ali nisam bas zadovoljna, ponekad jer nam je blizu tu zivimo pa hajd kad nemas izbora,inace izbegavam nekad kad je nuzno moram nesto recimo da obavim hitno a nemam gdje djete 1h da, ga ne vodam sa sobom dam, dok su one cure radile na pocetku pa i vise sam isla sad ne...


Ma meni je igraonica ok. Bitno mi je da mi je malena zadovoljna, tu ima drugarice i drugove, jednostavno se uklopila u društvo. Meni je jedino zbog prostora, prizemlje, onaj beton ... Imali smo divnu tetu R koja je radila tamo, međutim od neki dan više ne radi pa smo tužne user posted image Baš se bila navikla na nju, a i ja ne volim te česte promjene.Taman se dijete navikne na jednu, dođe druga itd. To često mijenjanje radnica mi se takođe ne sviđa.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 12:30:03   
mamine oci
i mi smo zbog Renate isli inace mi je i kucni prijatelj,ali cini mi se onom Igoru niko ne pas,moje misljenje:)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 12:37:04   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

i mi smo zbog Renate isli inace mi je i kucni prijatelj,ali cini mi se onom Igoru niko ne pas,moje misljenje:)


Da, na nju mislim user posted image Žena vazda nasmijana, vidi se da voli djecu, nekako meni se svidjela pravo. I ostale su mi bile manje više ok, ali ja ne volim promjene. Mah , ne znam kakva mu je to fora, stalno mijenjati, niko mu ne valja ???

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 12:53:54   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

i mi smo zbog Renate isli inace mi je i kucni prijatelj,ali cini mi se onom Igoru niko ne pas,moje misljenje:)


Da, na nju mislim user posted image Žena vazda nasmijana, vidi se da voli djecu, nekako meni se svidjela pravo. I ostale su mi bile manje više ok, ali ja ne volim promjene. Mah , ne znam kakva mu je to fora, stalno mijenjati, niko mu ne valja ???

nemam pojma djeca se naviknu ali eto ima i roditelji sto zbog nuzde nemaju gdje blizu pa nije ni skupo, mada je digao cjene bilo je 4 sata 80KM sad je 120 km jer je otvorena jos jedna igraona ispod Zdravljaka konkurenija user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 13:14:05   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

i mi smo zbog Renate isli inace mi je i kucni prijatelj,ali cini mi se onom Igoru niko ne pas,moje misljenje:)


Da, na nju mislim user posted image Žena vazda nasmijana, vidi se da voli djecu, nekako meni se svidjela pravo. I ostale su mi bile manje više ok, ali ja ne volim promjene. Mah , ne znam kakva mu je to fora, stalno mijenjati, niko mu ne valja ???

nemam pojma djeca se naviknu ali eto ima i roditelji sto zbog nuzde nemaju gdje blizu pa nije ni skupo, mada je digao cjene bilo je 4 sata 80KM sad je 120 km jer je otvorena jos jedna igraona ispod Zdravljaka konkurenija user posted image



Non stop visim tamo, nikad nisam upratila tu novu igraonicu user posted image - zapažanje mi je 0 , iako sam čula za nju. Valjda bi trebao da spušta cijene zbog konkurencije ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 13:20:26   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

i mi smo zbog Renate isli inace mi je i kucni prijatelj,ali cini mi se onom Igoru niko ne pas,moje misljenje:)


Da, na nju mislim user posted image Žena vazda nasmijana, vidi se da voli djecu, nekako meni se svidjela pravo. I ostale su mi bile manje više ok, ali ja ne volim promjene. Mah , ne znam kakva mu je to fora, stalno mijenjati, niko mu ne valja ???

nemam pojma djeca se naviknu ali eto ima i roditelji sto zbog nuzde nemaju gdje blizu pa nije ni skupo, mada je digao cjene bilo je 4 sata 80KM sad je 120 km jer je otvorena jos jedna igraona ispod Zdravljaka konkurenija user posted image



Non stop visim tamo, nikad nisam upratila tu novu igraonicu user posted image - zapažanje mi je 0 , iako sam čula za nju. Valjda bi trebao da spušta cijene zbog konkurencije ?

odma do zdravljaka pise "mala raja" rade mladi par momak i cura,momak uci djecu engleski probali su kao vrtic pa im nije uspijelo te su sad i kako igraona sve u dogovoru, imaju ja mislim i domacu hranu mama od ove cure pravi domace obroke ,ne radim pa ne idem cesto ali kad zatreba odem prosetaj mozda ti se svidi :)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 13:35:04   
amra_sa
Baš ću pogledati i tu igraonicu.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Djecije igraonice
22.12.2012 16:06:08   
Srculence
Nama je Bambi u Importane centru i u Merkuru broj 1 user posted image Malac voli strašnouser posted image Čak mu je mm uplatio ono 130 km za godinu dana i sad može svaki dan po 2 h biti...ali ne idemo tako često.user posted image ,nemamo vremena ponekad ga odvedemo i sjednemo s mirom kafu popijemo on se igra.Tete što ih čuvaju po mom mišljenju su ok ,al kad nema puno gužve.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pertle
HAHA

Da li vašadjeca znaju sama zavezati pertle,ako da,kadasu naučili?

da (39%)

ne (61%)


Broj svih glasova: 67

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *