|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
18.12.2011 18:17:34   
škorpija
za veću djecu dobra je coco-loco na pofalićima

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Djecije igraonice
18.12.2011 18:33:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

za veću djecu dobra je coco-loco na pofalićima

al su im cijene proslave rodjendana nenormalne, posebno ako hoces zatvorenog tipa- mislim da u najskuplji u gradu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Djecije igraonice
18.12.2011 21:17:41   
bambi7
Zna li neko koliko su u Wogolandu ovi paketici?

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Djecije igraonice
26.12.2011 10:30:18   
lila25
Kakva ima igraona na C.Vili. i kako do nje doci zna li neko koja je ulica....

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Djecije igraonice
26.12.2011 10:42:19   
škorpija

IZVORNA PORUKA: lila25

Kakva ima igraona na C.Vili. i kako do nje doci zna li neko koja je ulica....

znam samo za onu u merkuru na otoci, bambi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Djecije igraonice
26.12.2011 10:56:36   
lila25
hvala Skorpija...Ima li ista na C.Vili za djecu gdje bi se mogli djeliti paketiciuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Djecije igraonice
26.12.2011 11:05:12   
R&T@
Nije igraonica, i nije C. Vila, ali bit ce u Interexu na Pofalicima docek Deda Mraza 31.12.user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Djecije igraonice
4.1.2012 12:26:28   
škorpija
igraonicu coco-loco majke mi treba prijaviti inspekciji iz više razloga, prvo, sve im neke špage vise sa onog trećeg sprata, neki dan se dijete zamalo udavi, omotalo sebi oko vrata, i skače po trambolini, a ima možda 4 godine, drugo, u igraonici je grozno zagušljivo, dozvoljeno je pušenje u onoj prvoj prostoriji između nema vrata i sav dim ide direktno u igraonicu, hajde ljeti kad su vrata otvorena ok, ali sada je stvaro užas, smrdimo i mali i ja ko da smo u kafani bili a ne u igraonici.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Djecije igraonice
4.1.2012 12:45:49   
gvendolina
po meni ni jedna igraonica u sarajevu ne ispunjava standarde,otvaraju ih na svakom cosku i u interesu im je samo pare da uzmu a uopste ne brinu o sigurnostiuser posted image polomljene igracke,one vezice strse sa svih strana,neosigurani ulazi,nedovoljno teta i tduser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Djecije igraonice
10.1.2012 15:20:06   
škorpija
evo sad mi kolega reče da igraonice nisu ni u čijoj nadležnost, niko ih ne kontrolira, i ako vlasnik želi bilo šta staviti u njih to je njegovo pravo, a roditelj može da vodi svoju djecu, a ako mu se nešto desi može samo da tuži igraonicu.

zna li neko kako je drugim zemljama

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Djecije igraonice
10.1.2012 15:22:41   
škorpija
a da i ne postoje nikakavi standardi koje bi igraona trebala ispunjavati, to je samo lična stvar ukusa vlasnike igraonica

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Djecije igraonice
10.1.2012 15:24:31   
Visnja RR
zalosno... a toliko ima propusta u nekim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Djecije igraonice
18.1.2012 20:49:06   
Hanady RR
ima zaista propusta...
ja sma nedavno zvala Bambi na grbavici pitajući ih dal su napravili taj tobogan u sredini igraonice koji s eizlizao, prebrz je i bazen sa loptaman već se isparznio...još lijepo kažem bilop je povreda...kaže kakvih povreda to je laž...a ja počnem nabrajati: slomljena ruka, rasječena usna, udarac glavom o pod itd otd...ušuti teta...

Mislim žalosno da ne postoji niko ko bi ipak nadgledao igraonice...user posted image


A posbeno sam šokirana da ima igraonica gdje regularno uplatoš za rođkas a dođeš tamo ne uključe grijanje...trebala bih ja da ih ko zamolim za to...da ih molim za grijanje u prostoru namjenjenom djeci u februaruuser posted image user posted image

Niču igraonice ko gljive nakon kiše...a sve manje i manje toga djeci pružaju...i jednom kad je naprave rijetko ko je renovira, popravlja kvarive ili inovira nakon togauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Djecije igraonice
18.1.2012 20:56:26   
Blue rose RR
Mislim i vjerujem da roditelji u velikoj mjeri mogu da definišu rad igraonica.
Ukoliko majka ili otac primijete da nešto nije u redu, više tu neću voditi svoje dijete, i to otvoreno reći vlasniku igraonice.
Na kraju krajeva, zašto da ja svjesno vodim dijete u igraonicu gdje može slomiti ruku (pu,pu,pu) .  

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Djecije igraonice
18.1.2012 20:59:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mislim i vjerujem da roditelji u velikoj mjeri mogu da definišu rad igraonica.
Ukoliko majka ili otac primijete da nešto nije u redu, više tu neću voditi svoje dijete, i to otvoreno reći vlasniku igraonice.
Na kraju krajeva, zašto da ja svjesno vodim dijete u igraonicu gdje može slomiti ruku (pu,pu,pu) .  

To istina...
ja sam i rekla i donijel odluku d au te dvije igraone nećemo ni drugima na poziv na rođkas ići...jer sam šokirana zaistauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Djecije igraonice
19.1.2012 15:43:08   
škorpija
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/75635-u-kakvim-se-uvjetima-zabavljaju-djeca-igraonice-niko-ne-nadzire.html

Teško se može utjecati, ja sma u dosta slučejav reoagovala, slala mailove, ali niakd osgovora nisam dobila. u jednoj su čka i bezobrazno rekli, pa ako vams e ne sviđa nemojte dovoditi dijete, i na kraju sam tako i moralauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Djecije igraonice
19.1.2012 16:23:40   
gvendolina
groznouser posted image
najbolje bi bilo javno ih prozvati i nabrojati sve nedostatke koje imaju,ako ih vec ne zanima sta roditelji misle o njihovom radu...mozda ce ih negativna javna kritika natjerati da nesto ucine

Odsavno nisam dijete vodial nigdej u igraonicu,prosto vise ne znam gdje bi otisla ni jedna koju smo do sad posjetili ne zadovoljava sigurnosen uslove

U zanzibaru ima dosta sitnih polomljenih igracaka,nije mi jasno ni zasto su ih ubaciliuser posted image a one vezice u mrezi sa toboganom strse...pozitivno je jer imaju dvije tete i sto ulazna vrata djeca ne mogu otvoriti

u tvornici radosti onaj stepenik je bas nepraktican i dijete u igri lako moze pasti,a i uzasno je hladno.Pozitivno je sto su tete dosta aktiven u igri sa djecom i sto se ruke dezinficiraju prije ulaska

U skafi Bongo najveci nedostatak po meni je sto ulaz nije osiguran i dijete moze samo izaci a jedan teta nije dovoljna da uprati sve u onolikom prostoru,,,takodje onaj itison nije praktican za odrzavanej higijene i moze se zapeti za njega na sastavima..pozitivno je sto imaju dobar izbor igracaka i u dobrom su stanju
coco -loco smo jednom posjetili i nije mi nikako za djecu ispod 4 godine,mozda i vise

bambi (importane i otoka smo posjetili)preskupi su s obzirom na ono sto nude




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Djecije igraonice
19.1.2012 16:40:20   
leona81
mi M nikad ne vodimo u igraonice osim kad ide na rodjendan i kad slavi rodjendan...bas zato je su odron. da su bolji uslovi vodili bi je.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Djecije igraonice
13.4.2012 13:44:07   
ena23
igraonica u sara centru, bolje reci teta koja radi u njoj user posted image user posted image

skoro sam isla na frizuru u sara centar i povela svoiju sestru i djecu da budu u igraoni dok ja zavrsim. kad smo stigli gore prvo nas doceka apsolutno prazna igraona i nigdje ni djece ni tete. kad se teta dogegala iz kafica objasni nam da samo emir (2 godine 8 mjeseci) ima pravo uci u igraonu a beba i tetka ne mogu, ona ce njega paziti. sestra sjela pored sa bebom i gledala u emira dok se teta fino vratila svojoj kafi u kaficu. naravno, emiru dosadilo za 5 minuta. kad je poceo plakati (jer nigdje ni djece ni tete a tetka i brat ne smiju uci), teta u igraoni se nije udostojkila ni dodati njegove patike mojoj sestri, kad je ona nekako uspila pored bebe u rukama (lift nije radio pa su kolica za bebu ostala u prizemlju centrA) obuci emiru patike ova je komentarisala nesto kao hos da ti JOS dodam i jakne.

prvi i zadnji put da smo bili tu. nikom nikom ne bih preporucila, cisti bezobrazluk.

a da tih pet minuta je naravno naplatila. user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Djecije igraonice
13.4.2012 17:54:51   
škorpija
IZVORNA PORUKA: ena23

igraonica u sara centru, bolje reci teta koja radi u njoj user posted image user posted image

skoro sam isla na frizuru u sara centar i povela svoiju sestru i djecu da budu u igraoni dok ja zavrsim. kad smo stigli gore prvo nas doceka apsolutno prazna igraona i nigdje ni djece ni tete. kad se teta dogegala iz kafica objasni nam da samo emir (2 godine 8 mjeseci) ima pravo uci u igraonu a beba i tetka ne mogu, ona ce njega paziti. sestra sjela pored sa bebom i gledala u emira dok se teta fino vratila svojoj kafi u kaficu. naravno, emiru dosadilo za 5 minuta. kad je poceo plakati (jer nigdje ni djece ni tete a tetka i brat ne smiju uci), teta u igraoni se nije udostojkila ni dodati njegove patike mojoj sestri, kad je ona nekako uspila pored bebe u rukama (lift nije radio pa su kolica za bebu ostala u prizemlju centrA) obuci emiru patike ova je komentarisala nesto kao hos da ti JOS dodam i jakne.

prvi i zadnji put da smo bili tu. nikom nikom ne bih preporucila, cisti bezobrazluk.

a da tih pet minuta je naravno naplatila. user posted image


jooooj čula sam za tu igraonu i tetu, bezobrazluk krajnjiuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 13.4.2012 17:55:25 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Djecije igraonice
2.7.2012 12:20:17   
jenny_z
Moja djevojcica ima 18 mjeseci i voljela bih je odvesti par sati u igraonicu negdje jer je jako drustvena, ali nisam sigurna da ijedna igranica prima tako malu djecu. Znate li vi neku koja je izuzetak? Hvala.

_____________________________

01.01.2011. I gave her life, she gave me a reason to live. ♥

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Djecije igraonice
2.7.2012 17:45:58   
nur al ayna
Kockica? Bila je negdje tema

(odgovor članu jenny_z)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Djecije igraonice
4.7.2012 22:06:06   
škorpija
jenny za vas je čarobni svijet na grbavici

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nur al ayna)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Djecije igraonice
15.7.2012 22:36:38   
Skvo RR
Zabranjena je reklama na RR portalu, osim one u dogovoru sa administratorom portala.
LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Djecije igraonice
15.7.2012 22:45:43   
veeseelaa
meni su sve te igraonice manje više nidje veze
mom djetetu to zaista i ne treba, ne kažem da nekad neću zalutati al nismo nešto oduševljeni

mom djetetu te loptice i topogani nisi zabermedet, da ima neki programčić i da se tete uključe s djecom u neku igru to je već nešto a inače ostalo truba



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *