|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li zene dobacuju??? :)
28.1.2009 13:26:31   
batterfly
Balasgirluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To se i ja pitam!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: da li zene dobacuju??? :)
28.1.2009 13:46:10   
ziki
Nisam nikad dobacivala al mi nije bio problem ni prva pric - i mm tad drugar u kog sam bila zaljubljena je imo rok jos 2-3 sata inace bih ja u akciju user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: da li zene dobacuju??? :)
28.1.2009 18:40:12   
andji
A ovo sto je Andji rekla,citiram:
Zaista al zaista nisam nikada,nije to u mom nivou..

Iskreno me malo zbunilo.....Jer,molim te,nemoj se ljutiti sto cu te pitati ovo,nemam neku losu namjeru,ali...Kakav je to tvoj nivo???
(Ili kakav si to nivo imala sa 16god.????)

Mishkić moj nek si ti meni reklauser posted image user posted image user posted image user posted image šalim se,nisam mislila ništa loše time,ali vez obzira koliko sam god. imala majke mi,nisam dobacivala.....ne znam ja dok sam bila mladja do neke 19god. bila sam dosta onako povučenija i mirnija(uprkos ludim god.) mislim da je to zbog toga što sam imala dosta stroge roditelje,i bilo mi je nepojmljivo da ja pridjem liku prva,ili da dobacim...a tamo kad sam počela radit i biti svoj čovjek onda se dosta toga promijenilo,i postala sam slobodnija.....rekla sam da nisam dbacivala jer sam tada iamla stav žensko je žensko,a muško muško....a nisam osula paljbu na one koje to rade....čak naprotiv,neko reče da svirne iz auta dobrom liku,ma svaka čast...to mi je nekako premoćno skroz....eto pojašnjenje da ne bude zabune,ljubim ja tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: da li zene dobacuju??? :)
28.1.2009 18:49:20   
cojk
ma dobacuju jasta mora se priznat rijedje al zesceuser posted image

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: da li zene dobacuju??? :)
28.1.2009 19:58:30   
larina
iskreno receno ja sam malo otvoreni tip i volim da se salim,gotovo uvijek se smjekam i to dobacivanje mi je bilo ko neka sala,nista vulgarno ne zenstveno bas slatko gdje nisam nikog uvrijedila samo stvorila neku lijepu atmosferu.i sad sa mm cesto se salim,oraspolozim i to se isplati ha,ha...

(odgovor članu cojk)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *