|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
9.7.2013 18:48:15   
koka i po
skeptik sam u vezi ovoga ali sve je moguce.
da je skupa skupa je bas...ali eto ako pomaze i vrijedi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
9.7.2013 18:56:36   
I love youu
Jel to apoteka na stupskoj petlji, pa pored one raskrsnice? Sta mislite jel mi rano da joj stavim tu ogrlicu ima 2, 5mj?

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
9.7.2013 19:22:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: I love youu

Jel to apoteka na stupskoj petlji, pa pored one raskrsnice? Sta mislite jel mi rano da joj stavim tu ogrlicu ima 2, 5mj?


Apoteka STUP ...blizu Dalasa...tu je i Unicredit banka...
može tek s 3 mjeseca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
9.7.2013 19:23:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

skeptik sam u vezi ovoga ali sve je moguce.
da je skupa skupa je bas...ali eto ako pomaze i vrijedi.



sad je mnogo jeftinija...nekad je bila oko 60 km



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
9.7.2013 19:24:42   
Visnja RR
pogledah na prvoj stranici svoj post ja sam za Asju platila 57 ...prije 5 g

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
9.7.2013 22:05:32   
Medić*
Ja sam uzimala na carsiji prije 4 godine, oko 40 km je bila. Iskreno nama to nista nije pomoglo, na kraju se zagubila negdje :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
10.7.2013 8:07:26   
M kao Mama
ja svojoj skidam jedino kad je upam, spava sa njom od trećeg mjeseca sve ok, znam prošle godine na moru njoj dva i po mjeseca ženturaće šta je to kakav je to đerdan, ko žene, platila je nisam sigurna ili 37 ili 42 km, jer su bile dvije u apoteci jedna od 30 cm i jedna od 33 cm, pa stvarno ne znam koju uzeh

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
26.7.2013 13:04:36   
M kao Mama
joj, moja pokvarila ogrlicu, nije je pukla u klasičnom smislu nego se izvukao konac koji je bio na kopčanju, i ponesem ja kod jednog srebrana u našoj mahali pitam može li popraviti kaže može prenizati 15 km, kažem hvala, pošaljem po bratu u grad ženi koja je meni nizala komplet od bisera baš lijepo odradila, i eto kao 10 km, hajd rekoh ok, sad mi donio, došlo mi da plačem šta je žena uradila, prenizano kafastrofa, a baška što na kraju od zadnjeg zrna do kopće konac tačno 4 cm praznine, sad mjerila lenijarom,

jel mislite da nije ofirno da sutra joj ovo vratim, i ružno izgleda brate preružno, a i nije mi sigurno da opet neće pući na tom jestu gdje je konac

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
14.8.2013 0:27:23   
MiaMa
Kako znati da je ćilibar prirodni a ne sintetički? Ja bila neki dan na Čaršiji u jednoj zlatari, pitam tetu je li ovo prirodni ćilibar a ona kaže da jeste a na ogrlici nema ništa osim obične papirne etikete. Što znači da bih joj trebala vjerovati na osnovu ničega. Vidjela sam da ima u Dm-u ista kao u apoteci samo je razlika u cijeni. Da li je neko kupovao ovu iz Dm-a? navodno ima neki štembilj kao certifikat

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
14.8.2013 7:00:35   
Lulu_08
U mom slučaju dva totalno različita iskustva. Sa starijom sam primjećivala olakšanje simptoma sa malom samo malo i to u početku kasnije ništa tako da hmm.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu MiaMa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
14.8.2013 7:30:30   
mum82
mi imali s obojicom,i to B kupili ovdje u gradu u apoteci ,oko 35Km platili, nosio je non stop.onako malo je palkao al nije imao temperature,,,malo nervoza i placa, al smo to rjesavali paracetamolom...
kad se S rodio njemu smo stavljali tu staru B,a onda dobijemo iz njemacke drugu,i tu mu koristili,ma nidje veze,dijete noci preplakalo,i dan danas place kad mu nice zubic,,,e da ogrlicu smo davno skinuli jer mislim da apsolutno nisu imale nikakvog efekta,al opet to je moje misljenjeuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *