|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kad se posvađate
12.9.2007 23:02:39   
natasa
ko prvi počinje razgovor? uvijek jauser posted image  jer ne mogu šutjeti dugouser posted image !dali se svađate kad ste sami ili je svejedno ko čuje vrištanje?da vas ćitam odmah user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kad se posvađate
12.9.2007 23:24:44   
STUHA
ma novodno je on mišljenja da sam ja glavni krivac za sve pa kao taj krivac moram i da počnem razgovor!user posted image user posted image

Ma mislim da ima više ženski što nemogu dugo da šute i ja se pridružujem u tvoj klub, jer sam velika pričalica  amoj kaže da mi je inače dug jezik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 7:09:36   
Dado RR
IZVORNA PORUKA: STUHA

Ma mislim da ima više ženski što nemogu dugo da šute


   user posted image user posted image user posted image  Svjetska istina  user posted image user posted image user posted image
No jeste tako i kod nas, samo s tom razlikom, da kod nas moja supruga vrišti samo kod orgazma, a ja samo od veselja kad mi koji kolega naiđe na pivo  user posted image

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 7:12:44   
Mimoza
user posted image  Ja sam u stanju dugo da ćutim, ali moj me stalno nešto zadirkuje, tako, da nema šanse, da dugo držim usta zatvorena.Ako ništa drugo, poćinjem se smijati.user posted image

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 10:44:11   
sanjalica
Ja sam velika svađalicauser posted image ,ali ne svađamo se često jer mi je muž tolerantan i pozna me već tako da kad vidi da sam spremna za rat drži se podalje ili je sve po mom, user posted image . Ali kad se zaratimo  i kad znam da sam ja kriva (večina slučajeva) nakon sat vremena počinjem sa strategijom mirenja. Nekad upali odmah, a nekad kad zaista pređem sve granice treba i cijeli dan. Uglavnom se porijećkamo oko gluposti. Još nismo došli do neke svađe oko važne stvari.

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 11:05:26   
vojakinja0
I ja ne mogu,da šutim posle svađanja.Pa zna se,da sam žensko.user posted image user posted image

_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 12:54:00   
natasa
uvjek si mislim-e sad ću ja šutjeti-ali nikad mi to ne uspije.moj user posted image  može šutjeti i po nekoliko dana.ali za svađu ja niiiiiiiikaaaaaaad nisam kriva!!!!! NE PRIZNAJEMuser posted image

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 15:16:01   
ćevap
eda imam s kojom ljepom mladom pa da vidim dokle joj mogu vuči živce i kolika je njena granica tolerancije!

Jesam znam da sam lopov al takav sam se rodio! Kriva mi je mamauser posted image

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 15:24:16   
Aida
Nije ti mama kriva, nego TTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!
user posted image

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 20:57:57   
natasa
razmaženo derišteuser posted image !uvjek su krive mame..

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kad se posvađate
13.9.2007 21:29:48   
sebila
Ma ja u sekundi planem i svasta kazem ali nakon pet minuta sve zaboravim ...nebi ja al zaboravim i opet prva pricam al sta cu kad sam takva...
  tipicno zensko...

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kad se posvađate
2.10.2007 15:13:04   
Blue rose RR
Previše tražim granicu savršenstva u svemu, ali sam užasno strpljiva, kod nas u braku slabo ima tih razmirica. Kada neko od nas zatrubi nešto, ono drugo popusti, i dokaže drugom nakon sati i dana pripremanja onog drugog da nije ili jeste bio u pravu. Dogovorili smo se da ćemo sve u razgovoru i kahvi rješavati, i priznati, i izvinuti se ako nismo bili u pravu, i tako je i dan danas.
A što se tiče popuštanja mogu krmati godinama, da prva ne progovorim, ako znam da sam u pravu. Znam da nisam oličenje žena brbljivica, ali ne mogu si pomoći.user posted image

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kad se posvađate
2.10.2007 15:24:14   
Suncica*
Ja sa svojim muzem ne mogu da se svadjam, jer me stavi na ignore, a ja odskacem od zemlje u besu..onda kada se dobro izderem nekome ko me uopste ne slusa, demonstrativno odem na spavanje..i onda tako besnim u sebi i prevrcem se i sve molim Boga da udej u sobu..i onda on dodje i pocne da se smeje, ja se pridruzim i to je to..
Nikada se nismo posvadjali zbog neke ozbiljne stvarni, uvek zbog neke nebitne stvari, ali ja sam poznata po tome da od buve pravim medveda..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kad se posvađate
5.10.2007 16:11:03   
LekiMOM
Ja sam uvijek kriva- kaze ON a ja IGNORE jer sam ograjala i vise me ne interesuje ko je kriv i zaboli me briga, zdravo je svadjati se u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kad se posvađate
13.11.2007 22:03:46   
almai
blago vama pa odmah podete pricati. ja nakon svade mogu s muzem da nepricam i po nekoliko dana da na kraju zaboravim sto smo se ustvari i posvadali.

(odgovor članu LekiMOM)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 10:07:55   
Okarica
Kod mene je to uvijek dramaticno. Ja sam u stanju da ne pricamo koliko god je potrebno, a on je osoba koja ne voli da se svadja pa uvijek prvi ponudi primirje. Znam da pametniji popusta, ali sta cu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 10:45:01   
travnicanka
e takve su ribe!!!!I moj je isti ja se naljutim,ali on to ne uzima ozbiljno.I sta cu moram pricati.Uvijek prvi prica bez obzira ko je kriv ili ljut za nesto!!E to mu je vrlina zaista!!!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 11:06:34   
makana
uh uh
kod nas to sve oscilira
ranije sam ga znala iz kreveta izvući da dovršimo svađu
znalo se desiti da on prvi progovori, umiri i utješi
u zadnje vrijeme sam to uvijek ja, prva progovorim jer ne mogu da ćutim dok u meni kuha sve,
nekada želim i odlučim da ćutim pa makar do besvijesti, ali ne potraje dugo
iako hvala bogu do sada nije bilo većih svađa

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 12:48:52   
Alijeva mama
ma ima ne slaganja uvijek naravno al uvijek je on u pravu a ja nisam pa sad kad sam to i ja shvatilauser posted image ....onda mi svaka prepirka ide na zivce nekad popustim ja nekad on...mozemo da budemo sluzbeni danma ali mojom voljom jer on je spreman odmah na pricu al ja se moram ispuhati i onda se dovucem kao macka......e tad je najljepse

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 12:59:16   
Okarica
IZVORNA PORUKA: travnicanka

e takve su ribe!!!!I moj je isti ja se naljutim,ali on to ne uzima ozbiljno.I sta cu moram pricati.Uvijek prvi prica bez obzira ko je kriv ili ljut za nesto!!E to mu je vrlina zaista!!!!!


Tako je. Sretne smo mi sa nasim ribicama. Volim ga najvise na svijetu sto je takav! Pozdravuser posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 13:16:35   
makana
heheheh
drage moje sjetih se jednog razgovora sa prijateljicama kada je jedna zapitala pa zašto uvijek muškarci za sve krive nas, a ova druga je mrtva hladna odgovorila - pa koga će drugoga
heheh user posted image
i zaista ja primjećujem da sve češće krivica ostaje na meni i od mene se očekuje da odljutim oboje, ali me u suštini najviše nervira to što moj muž puž radije ne bi razgovarao i raspravljao o povodu, uzroku ili posljedici prepirke
ispade da uvijek ja započinjem i prepirku i pomirenjauser posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 13:43:59   
ismihana
Suprug i ja smo totalne suprotnosti - on moze da se iznervira i naljuti zbog sitnice (ne na mene, nego inače), a onda i da ne razgovara s nekim danima! Ja to ne bih mogla podnijeti jer uvijek ponavljam kako je ovaj život prekratak da bih i jedan sat, a ne dan, izgubila nepričajući s nekim! U proteklih 2god smo se sporječkali nekoliko puta, ali zaista uvijek oko sitnica, i priznajem da sam ja ta koja napravi prvi korak (po ovoj mojoj devizi da nemam vremena da se ljutim), ali i on jedva dočeka da prihvati tu 'ruku pomirenja' user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 14:25:56   
makana
opet ja ovdje, ali baš me zanima ova temauser posted image
da, upravo tako, ne mogu sakriti koliko im je drago kad im se pruži ruka pomirenja
interesantno da će prvi prije da učine neki fizički kontakt, zagrljaj recimo, nego što će da progovore
bar je kod mene tako
ili mi jednostavno stavi ruku na rame, ali progovorit nipoštouser posted image



_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kad se posvađate
14.11.2007 17:28:43   
frajer_zoki
user posted image   SASVIM JE NORMALNO DA ZENE POCINJU PRVE RAZGOVOR,,   TO JE  OPCE POZNATO,  ali  svadju i raspravu  bilo kakvog tipa je puno bolje ostaviti po  strani ,  to jest svoje  probleme ostaviti samo za sebe i u svoja  4 zida, prije svega ako se svadjate ili prepirete i povisujete ton jedno na drugo , ostavljate ruznu sliku  kod svojih prijatelja, a priznaj  prijateljima  odnosno drugima koji cuju  tu svadju nece biti ugodno slusati vas.. -- pozzzzuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *