|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 12:58:07   
Lenka
s tim sto se ja jos uvijek osjecam a Bogami i jesam jako mlada user posted image

elem od kako znam za sebe bila sam zaljubljena u Bajagu, a vala i danas... medjutim najdrazi pjevac Djordje Balasevic, ubjedljivo.
inace dosta slusam muziku, volim muziku, radim uz muziku i nije mi problem bilo sta slusati, a zadnji koncert na kojem sam bila prije skoro 2 godine bio je Laibach.
cekam dok se ovaj decko odvikne od cike pa da mogu negdje izaci normalno sem na posao user posted image , jer je navece ovisan o siki... pravo muskouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 12:59:02   
jasmina_mm
spice girls - luda sam bila za njima. Imala sam rokovnike izljepljene njihovim slicicama, postera more, majice, solje za kafu, sveske, olovke, trake za kosu ma nevjerovatno.
BSB isto tako samo mozda malo manje stvari sam imala od njih. A kasete i pjesme, svaka moguca i od Spice girls i od BSB. Najdraza spiceica mi je bila Mel C, a BSB Nick Carter user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 13:03:24   
Amelaa RR
Sting,RHCP,Metallica,Lanny K,uh kad se sjetim hehehe...a Riblja Corba..ma zakon je bila...i sad sve pjesme znam napamet.....




_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 13:08:40   
mamyca
Metallica,RHCP,Gunsiuser posted image user posted image ,2Pac,Wu tang,uhhh ma ima ih,ove i sad rado slusam,a od domacih Balasevica,Merlina,Azru itduser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 14:29:33   
batterfly
Joj Tweety, gdje me nadje sa BSB-ima!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma potpisujem tvoj prvi post od-do,s tim da nisam nikad imala priliku otici na njihov koncert....

Tad je bas bio posljeratni period,i moja rodica bila u Švicarskoj,i kad god bi se cule,pitala je za broj koji nosim da mi posalju i nakih "gluposti",ja sam samo govorila de ti meni bona onaj jedan poster njihov posalji u "gro-planu"!user posted image user posted image user posted image user posted image

A samo kad se sjetim,kad im je Brian(valjda se ovako pise)....bio bolestan i otisao na operaciju(napravili su i spot jedan koji tako pocinje,ali se ne sjecam kako se pjesma zvala)....E ja sam toooliko plakala i visila kod komsinke(ona imala kablovsku),danima ispred TV-a i cekala da jave nesto....Znam samo da se nikad u svom zivotu nisam toliko isplakala ko tad za njim.....O,Boze,kad se sjetim......


A cak se sjecam da je danas i Nicku rodjendan!!!!!user posted image

A svaku noc kada bih posla spavati,obavezno su poljupci padali po posterima...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......
Jao ,fakat,bilo zabrinjavajuce.....Sreca kad me "na vakat" proslo.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 14:51:21   
Pankica
Uh kad se sjetim! Ja sam imala žestoke prenose! Jedno vrijeme sam slušala Ramonse, Sepultura, Iron Maiden, Faith no more, Pearl Jame, Prodigy..., (uf svašta sam i ja slušalauser posted image )I danas volim ponekad preslušati koju pjesmicu Iron Maiden-a, istina, ali kad samo pomislim na neke, pitam se kako li sam samo mogla, ili su godine učinile svojeuser posted image ?Ma kakve godine, vadi me ovo da još uživam slušati eto taj Iron Maidenuser posted image ! Što se tiče ovih sa naših prostora, i ja sam kao i Romali bila zaljubljena u Žeru, sad je sav bljak, Slušala sam Crvenu Jabuku, Ekatarinu Veliku, Štulića, Oktobar 84, a onda se pojavila Regina i ja opet odlijepim na onog malog Davora! Dok ga nisam upoznala, nisam se okanila. I dan danas se pozdravimo kad se sretnemo!user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 14:54:31   
aammina
Ja sam isto bila luda za New Kids On The Block (Jordan mi se sviđao), a pored njih sam voljela i Queen (i danas ih rado slušam), Madonnu, Michael Jacksona, Paula Abdul (sjećate se pjesme Rush Rush), Public Enemy, MC Hammer, itd.

a od domaćih definitivno Prljavo Kazalište i to pjesma "Na badnje veče", pa onda Parni Valjak, Magazin, Plavi orkestar, Čola, Danijel Popović (on mi je bio presladak), Bijelo Dugme (bila sam jedno vrijeme zaljubljena u Alena Islamovića), a i Brena je bila neprevaziđena.

potpisujem,bilo je tu jos mnogo,mnogo njih.svaka cast za temu,vratilo nas daleko u proslostuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008 dosla je moja esmica pjesmica

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 15:02:41   
mamy Sabina
Ja vazda voljela Aerosmith i Whitesnake, dan danas isti muzički ukus
Gunse su mi dragi bili ,kasnije se pojavi Nirvana,Pearl Jam, slušala,dragi mi
Sad mi dijete skoro istu furku pičiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sluša stare stvari od Whitesnake,Gunsa,Nirvane,The Clash,
Voli Dubiozu,Letu Štuke,to zajedno slušamo



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 21:58:15   
tea lana
Ja sam bila luda za The Kelly Family bila sam i na njihovim koncertima i danas sebi znam pustiti njihove cd a cijeli zivot sa roditeljima slusam Balasevica i on mi je vrh svega.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 22:08:20   
Nunichi
Uz mamu i tatu odrasla sa Azrom,kasnije sam ja tu negdje ubacila BSB,Spice Girls jedan odredjeni period  i Zdravku Colica. user posted image
Azru i Colu slusam i danas uz jos puno toga novog,ali to nije tema. user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
29.1.2009 12:58:39   
juni
Moj tata je stari roker pa sa i odrastala uz tu muziku. Sjecam se da mi je isla na zivce jer sam ja htjela slusati Tajci user posted image Ali nakon sto sam saznala za sebe rock je postao i moj izbor a Azra mi je na vrhu piramide user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
29.1.2009 13:07:51   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: juni

Moj tata je stari roker pa sa i odrastala uz tu muziku. Sjecam se da mi je isla na zivce jer sam ja htjela slusati Tajci user posted image Ali nakon sto sam saznala za sebe rock je postao i moj izbor a Azra mi je na vrhu piramide user posted image


user posted image Meni su cak dali i ime Azra user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
29.1.2009 23:01:55   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: juni

Moj tata je stari roker pa sa i odrastala uz tu muziku.



Moj je od kad znam za sebe slušao Bijelo Dugme i Pink Floyd. Imao sve albume i čuvao ih kao oči u glavi. A da ne pričam kako je bio oduševljen perfekcijom koncerata Pink Floyda.user posted image
Tako da sam i ja od malena slušala to isto. Čak kao dijete od 3-4 godine nisam mogla zaspati dok mi ne puste Bijelo Dugme. Sa 10-11 godina sam slušala klasični rock:Pink Floyd, Deep Purple, Led Zepelin, Whitesnake..Kasnije sam prešla na malo žešće stvari, kao što su: Metallica, Iron Maiden, Guns'n'Roses, Pearl Jam, Nirvana,  ACDC, Aerosmith, što i danas slušam.user posted image
Volim od domaćih još Balaševića i Galiju od laganica, a i  EKV, Majke, Partibrejkerse, Haustor...

Ne slušam narodnjake, mada moj respekt imaju Halid Bešlić i Haris Džinović. Na ostalo mi se uglavnom povraća. A o turbofolku da ne govorim.
Zaboravila sam na sevdah, e to volim poslušati. Neki brkaju sevdalinke sa narodnom muzikom, a to su dvije totalno različite stvari.user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
30.1.2009 1:11:19   
juni
http://www.myspace.com/beruit

Ovu grupu vam preporucujem, odlicni su ako vec niste culi za njih.
Aquarius, mogla bih definitivno kopirati tvoj post i potpisati se user posted image
Ali samo bih podcrtala da narodnjake ne podnosim!
I evo sto sam starija sve mi se vise slusa klasicna muzika, najbolje me opusti user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *