|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 20:23:03   
andji
Emy mi ti nismo gubili vrijeme,nit ga sad gubimo,tačno smo se moglli razumjeti u 15 dana i vidjeti imamo li iste ciljeve i hoće li ići to?Sad dok Sergej malo poraste vraćamo se u dane zabavljanja(putovanja,večere,izlasci)sad je to manje jer se malenom posvećujemo...a još malo,i ima da bude kao u dane zabavljanja.....nije ni sada loše,naprotiv,ovo je mnogo kvalitetnije i stabilnije nego obično zabavljanje na početku,ali fali nekad i ono da dodjemo sa večerice kakve ili izgrada onako malo pod 'gasom' i da se 'prihvatimo' jedno drugog baš kao nekad kad nije bilo ni brige ni pameti...a Sergeja ostavimo baki na vikend(kod moje mame u Zavidov.)...vjerujem da ćemo uživatuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 20:26:01   
emy
npr. ja puno trošim

Lecky zato je moja mama mm prije braka rekla,
"moj sine, moja kcerka nezna sa parama i nikada nece znati" cesto se toga sjetimo i nasmijemo
Ko nas bolje poznaje od nasih mama

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 20:31:59   
mnn
ja sam sa mm živjela prije braka nekih 8mjeseci...a upoznali smo se prošle godine u krajem prvog mjeseca...beba je na putu...a vjenčanje je bilo tri dana prije 1 godine veze....ma mi smo se odmah skužili nakon 15 dana znali smo jesmo li jedno za drugo ili ne...kad se sjetim nosiča njegovog kad sam ga izljubila...odmah me osvojio...kao i mali lopov reica...ona nam je i pomogla da se spojima...malo nas je gurnula...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 20:59:43   
žana o8
Ja i mm smo se zabavljali 9 godina ( od moje 17-te godine)  i 4 smo u braku. Po meni to nije ni slično. Kad se zabavljaš, svako ide svojoj kući spavati, kad ti se ne izlazi , nećeš izaći, čujete se telefonom , kad se posvađate odem kući mami i sutra prošo voz. E a u braku  kad se posvađaš nemaš gdje otići osim u drugu sobu, kad ti se on ne gleda džaba ti moraš ga gledati,   pereš mu  gaće, sklanjaš čarape pospremaš za njim, provjetravaš wc iza njega..... Uglavnom imaš puno više obaveza.  I nije ni čudo što se odnosi promjene. Ja se nisam razočarala u brak , jer sve naprijed navedeno sam znala prije braka i ništa me nije iznenadilo, samo sam prihvatila da je to tako. Al fali mi zabavljanje, ubi me ova monotonija.
Moraću u eskort dameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , al mi valja vježbati, a i stara sam za tog posla.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 21:02:33   
andji
Žana dobro je Nunichi rekla,da te nema treba te izmisliti,ja i ti se potpuno razumijemouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 21:19:13   
žana o8
Mi komotno možemo zajedno pisati postove, il ti napiši pa mene potpiši.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Komparacija veze i braka
29.1.2009 22:16:33   
almai
Dobro si rekla zana,'fali mi zabavljanje'...eh kako bi lijepo bilo da dode sad mm po mene i mi onako bez pameti izademo provedemo se i svak svojoj kuci u slatke snove....a ovako cijeli dan se borim sa djecom pa onda dok ih stavimo na spavanje iscrpljni maximalno budemo...on za daljinski a ja za comuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Komparacija veze i braka
30.1.2009 8:03:14   
andji
Moraću u eskort dame , al mi valja vježbati, a i stara sam za tog posla.

Možda bi ja mogla sa 23,pa se vratim po tebe,da te naučim zanatuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Komparacija veze i braka
2.2.2009 9:56:13   
bebbe RR
Eto, Idana, puno zenica ti je odgovorilo. U tu neku apatiju covjek lako upadne, ima osjecaj da nema sjaja i slicno, pogotovo kada je dijete malo, kada si umoran i iscrpljen i navikavas se na novi nacin zivota, na novu sebe, a onda te jos neocekivano "napadne" pjesma... No, ako je to partner kojeg volis, koji ti odgovara kao ljudsko bice, prije svega, s kojim se razumijes i kojeg prihvataš. onda ce te krize proci. Ja samo mislim da nije pametno cekati da prodju same od sebe. U svakoj se vezi treba truditi, treba prije svega davati... Jedno mora zapoceti, i postelja se opet zagrije i vrati se stari sjaj. Moja prijateljica je, kada je dobila dijete, u prvoj godini mislila da ce se razvesti od covjeka s kojim je bila prije toga deset godina u ljubavi i sreci. Sace maloj 3 godine i opet su sve troje u ljubavi i sreci. Naravno da se veza i brak ne mogu porediti, ali ni ne treba ih porediti. To su posve razlicite institucije. Veza je zabavljanje. Brak je suzivot.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Komparacija veze i braka
2.2.2009 10:09:33   
alisa grabus
Ne znam je li to normalno u odredjenim godinama ali ako jeste onda ce izmedju mene i moga muza uvijek biti razlika od 13 godina. Meni je 28, njemu 41, ja bih se grlila non stop, a on vise voli ponekad sam odmoriti. I mi smo friski u ovom braku ali vidim da se i on izgleda vec privikava i vise se grlimo nego na pocetku. Valda ima utjecaja i bivsi brak i zivot na ovo sve nase danas pa nam treba vremena da se priviknemo jedno na drugo. Ucim ga da se grlimo i dobro mi ideuser posted image  

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Komparacija veze i braka
4.2.2009 8:17:24   
andji
bebbe baš si to lijepo rekla,realno ali skromno,i slažem se sa tobomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Komparacija veze i braka
6.2.2009 1:25:50   
adannn
IZVORNA PORUKA: medavi

Pa vratila bih se rado u one dane kad smo se zabavljali user posted image al sad je veza stabilnija i ima neke druge drazi naravno tu su i djecica pa nas to dodatno veze....spavamo pripijeni bar kolko ja znam ono dok ne odvalim u snu pa neam zive veze ni dje sam a kamoli grlim li kogauser posted image user posted image user posted image al malo su nam temperamenti drugaciji pa se tu bas i ne poklapamo, ja sam malo vise pokretac a on se cesto mora nagovarat ( sem kad je sex u pitanjuuser posted image user posted image )
ostalo sljaka super...



Isto je i kod meneuser posted image user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Komparacija veze i braka
9.2.2009 21:42:42   
Blue rose RR
Stari kažu da je veza odraz budućeg braka: Ako je u vezi bilo dobro, brak će biti još bolji, ali ako veze nije funkcionisala, nema toga što će brak izvesti na pravi kolosijek, i što će popraviti u budućnosti.
Svako od nas je kreator braka u onim početnim danima zabavljanja, jer koliko nas je stupio u tu fazu veze, a da nije imalo pojma da će ispasti na kraju zajednički život, ili brak. Jednostavno moramo imati tu obavezu - mislim na buduće djevojke (ako neke čitaju ova naša trabunjanja), da mnogo toga polažu u vezu, i da se ne zavaravaju da će nekada kasnije kada potpišu papir, ili pređu prag, ili dobiju bebu, da će se On, ili Ona promijeniti.
Zabavljanje je kao prijemni ispit, više odgovorenih pitanja, bolji završni rezultati.
Zato je važno da dobro upoznamo onoga koji će se buditi kraj nas, da ne bi sebi postavljale pitanje: Da li je ovo čovjek za kojeg sam se udala?

A kako je kod mene:
Haman sam imala dobru prolaznu ocjenu na prijemnom, ili sam znala dobro prepisatiuser posted image .

Reče neko gore, lijepo je u vezi, lijepo je u braku, samo što brak zahtijeva razmišljanje svojom glavom, a u vezi možemo uvijek eskivirati.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *