|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Punice
14.9.2007 15:04:12   
Elizabeta
Da li se slažete sa svojom punicom??


user posted image  ili user posted image



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Punice
15.9.2007 20:35:51   
vojakinja0
Da razumjem šta znači punica bi odgovorila.user posted image

_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu Elizabeta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Punice
18.9.2007 13:47:25   
mojamura







punica je svekrva user posted image user posted image


ali ja se s njom ne razumjem zato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Punice
5.10.2007 15:32:03   
Blue rose RR
HMMMMM kako kad. Većinom user posted image , ali kada je u pitanju moja porodica, i njen odnos prema njojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Punice
13.10.2007 19:06:45   
blue sky
IZVORNA PORUKA: maryam amina

HMMMMM kako kad. Većinom user posted image , ali kada je u pitanju moja porodica, i njen odnos prema njojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Isto je i kod nas. Moja punica nije baš loša, ali mi se ipak ne sviđa puno kad je stvar o mojoj obitelji.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Punice
25.12.2007 1:40:07   
goldina
Zivjela sam sa svekrom i svekrvom 4mj i od prvog dana smo se lijepo slagali.I oni sami kazu da me vole jer sam pricalica i drago im je da nisam puno stidljiva, (znate kako je kad se dodze u drugu kucu) ali naravno sve ima svoje granice, kakav je covijek koji nije stidljiv? Sve u svemu nasli smo dosta tog zajednickog i nekad mi je lakse sa njom pricati o necemu nego sa mojom mamom.Naravno svoju mamu volim najvise na svijetu,jedna je mama.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Punice
25.12.2007 9:40:06   
Suncica*
Da ne bi bilo zabune, punica je tasta. To je mladina mama, a muzeva punica..E da svako ima punicu kao sto je ima moj Dragan to bi bio posao. Ali uvek je tako, majke su u stanju dupeta da lizu samo da bi njihovim kcerima bilo dobro, dok svekrva..

(odgovor članu goldina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Punice
25.12.2007 10:26:59   
Hamos
Ma naravski da su punice najblaza bica na planetu, ( u prevodu: zenske nahvalite svoje mame ) paze zetove, i pune su ljubavi za sve....
Ma ni svekrve nisu lose, samo uvijek strahuju da ne daj Boze njihov sine ne zavoli nekog vise od njih.user posted image  Uvijek su na oprezu spremne za boj...user posted image  user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Punice
25.12.2007 10:30:41   
Suncica*
A ja sam uvek tu da se borim i izborim..user posted image

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Punice
25.12.2007 10:35:01   
issa
Moja svekrva je prekrasna žena i odlično se s njom slažem. Prepuna je razumijevanja, uvijek spremna pomoći, razgovarati...Nije šupljak vjerujte mi, ali zaista je obožavam.
Znam da će ovo nekima zvučati nevjerovatno, ali tako je

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Punice
25.12.2007 10:38:40   
kiša
Moja je kako kad,zavisno od raspolozenja,al et pocela se popravljati user posted image ,treba svakom vremena da se navikne na nekog,a nedavno sam se udala pa nemogu ocekivati da me ljubi na svakom koraku heheheuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdrav...

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Punice
25.12.2007 10:52:46   
BUBU
mene moja svekrva očima ne može vidjeti, krivo joj je šta mi ne može zapovijedati, a ja nju moram trpit da mi dolazi svaki dan jer smo u njihovoj kući.Uglavnom, ne slažemo se baš nikako

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Punice
25.12.2007 11:05:33   
makana
tačno tako, naše mame su u stanju svašta nešta da progutaju i preguraju samo da nama bude ok
m. amina je otvorila divnu temu moja mama, ali sada je tema njihov odnos spram zetova - eh opet ne mogu ništa drugo da kažem, sve bi uradile da nama bude ok pa kakav god zet da je
hvala bogu da nema problema između mog muž puža i moje mame, ne znam kako bih to izdržala
ovo je ujedno i pitanje za naše drage koje se ne mogu sa svekrvama - pitate li se ikad kako je vašim muževima zbog toga?
protiv sam svakog maltretiranja, ali sam i za toleranciju i ako se ne može bolje se izmaknuti nego svađati, svako se kad tad pokaže kakav je, ko je i šta je, ma šta pričao o sebi da je ovakav ili onakav

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu BUBU)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Punice
25.12.2007 11:12:13   
kiša
M aja ponekad neke stvari presutim,jer mi nekad bude zao mog dragog dodje s posla umoran i jos da mu nabijam na nos sve sitnice koje mi zasmetaju ipak je to njegova mama i on bude u teskoj situacciji,al ima stvari koje se nemogu tolerisati koje ja i bez njega rijesim al na lijep nacin, ako moze ....

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Punice
25.12.2007 12:19:52   
Blue rose RR
Evo kako je kod mene...mrzim se što ponovo pričam o ovome, a svaki put kažem da neću više:

Bajram je bio u četvrtak...moje punice ( čitaj svekrve) još nema??????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????
????????????????????????????'????'???????????


Neka je živa i zdrava, a jeste i te kako.

A punica (tj. moja mama) je zajedno sa puncem došla u subotu kod zeta i kćerke...

A sada neka budem BABAROGA PO 100 PUTA.user posted image

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Punice
25.12.2007 13:01:16   
kiša
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Punice
8.1.2008 21:01:43   
Vedica
moja svekrva je dobra žena i imamo jako dobar odnos, mada se u nekim stvarima razilazimo ali je sve ok. naravno nikad ne bih radi neke sitnice pravila veliku frku i dovodila u neugodnu situaciju svog muža. 
ona je na početku našeg braka rekla : ''bitno je da se vas dvoje slažete a nas dvije ne moramo čak ni pričati''.
ipak, zasad je user posted image user posted image user posted image



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Punice
8.1.2008 21:34:17   
enisa27
Punice ili svekrve???
Mi bi trebale o svekrvama,a muzevi o punicama,,,,,user posted image user posted image
Jadne svekrve ,eh kad mi budemo ,tesko li nama,user posted image

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Punice
8.1.2008 21:50:21   
lejlašh
Mislim da je puno ljepše ali teže biti punica nego svekrva. Moj mužić se sa punanom super slaže, ona nam je puno pomogla i kada se rodila beba, bila je 3 sedmice kod nas, poslije je red došao na svekrvu da bude sa mnom, ali zbrisala je nakon 2 dana. Toliko od njene pomoći user posted image . Inače se ipak dobro slažemo, ali što je dalje sve je više volim user posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Punice
8.1.2008 21:55:40   
enisa27
user posted image user posted image user posted image na kineskom  jeziku svekrva[punica ]:cim cim dalje,tim tim bolje!!!!!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Punice
8.1.2008 22:42:47   
almai
Kakva je razlika izmedu vegete i svekrve???
nikakva obe se u sve mjesajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Punice
8.1.2008 22:58:43   
Alex
Kako-kad,nekad je da je na hljeb namažeš,a nekad da prokopaš kroz zid da pobjegneš.Valjda kao i svi mi.Draga vic na kineskom je haos!user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *