|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračna tolerancija
23.2.2014 13:18:45   
veeseelaa
ej a mm ima kafić, stalno mu rade žene kao konobarice, ima gošće ovakve i i onakve, sa svima se druži, mahom čuje i meni to nikad nije bio problem
mm kaže da sam jedinstvena u tom pogledu, kaže da nema jarana koji mu dolazi u radnji al da ga žena nije vizavi druženja u istioj maltretirala

nisam smatrala da je to neka tolerancija moja, nego normala, al vremenom spoznah da mnoge žene bi šiznule da su u mojoj poziciji

i da kad sam Esmu rodila njegovih desetak jaranica , od kojih neke i ne poznajem lično su poslale poklone za Esmu i Ajšu , mene
neke su došle na babine a neke samo poslale poklone

meni to sve ok

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bračna tolerancija
23.2.2014 13:26:43   
besana11

IZVORNA PORUKA: jasmin
Vidiš besana šta žena toleriše.

To je simbol tolerisanja.Svaka castuser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bračna tolerancija
24.2.2014 22:17:52   
Amra Saray
Kada skontam sta on sve tolerise ispadne da ja njega jos terorisem a ne tolerisem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bračna tolerancija
25.2.2014 8:59:06   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ej a mm ima kafić, stalno mu rade žene kao konobarice, ima gošće ovakve i i onakve, sa svima se druži, mahom čuje i meni to nikad nije bio problem
mm kaže da sam jedinstvena u tom pogledu, kaže da nema jarana koji mu dolazi u radnji al da ga žena nije vizavi druženja u istioj maltretirala

nisam smatrala da je to neka tolerancija moja, nego normala, al vremenom spoznah da mnoge žene bi šiznule da su u mojoj poziciji

i da kad sam Esmu rodila njegovih desetak jaranica , od kojih neke i ne poznajem lično su poslale poklone za Esmu i Ajšu , mene
neke su došle na babine a neke samo poslale poklone

meni to sve ok


i meni je ovo ok. znam da neke zene idu u krajnost kad muzu zabranjuju normalnu pricu sa pripadnicama drugog spola. kad vidim da ima muskaraca koji ne smiju pozdraviti kad su sa zenom.... jednom smo mi zajednicke poznanice bas primjetile to kod jednog i prokomentarisale... mislim u sebi: ako me neces pozdraviti kad si sa zenom, ne moras nikako.
e sad, ne mora se sa svakom cuti telefonom al moze sa drugaricom koju zna npr., duze i od mene.

ja tolerisem sto mu nekad ko djetetu moram 100 puta reci dok ne skonta da ne treba ostavljati carape na podu, otvorena vrata od plakatra i tako. nekad i ne skonta pa i to tolerisem jos uvijek... dok ne pocnem bacati te carape u smece user posted image ni moj ne zna vise od zavrtanja sijalice i popravke kompjutera pa sta fali?
ima toga jos samo da se sjetim user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bračna tolerancija
25.2.2014 9:04:41   
Zelimo_bebu
Potpisujem user posted image
IZVORNA PORUKA: Amra Saray

Kada skontam sta on sve tolerise ispadne da ja njega jos terorisem a ne tolerisem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Amra Saray)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *