|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa Idana1812 rodila princezu
2.3.2014 22:30:45   
toncica
idana neka ti j sa srecom malena princeza. Drago mi je da je sve proslo kako treba . Princezi dug i sretan zivot , a mamici brz oporavak. Uzivajte jedna u drugoj . user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nasa Idana1812 rodila princezu
3.3.2014 9:11:26   
elmaL
sve najljepše bebici i mami user posted image user posted image drago mi je da je prošlo tako brzo sve user posted image i da sad uživate user posted image

veliki poljubac za malu Almasu user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nasa Idana1812 rodila princezu
3.3.2014 12:02:28   
Leptiri
user posted image cestitke i od mene. Ljubac za moju kumicu i njene princezice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nasa Idana1812 rodila princezu
3.3.2014 21:44:25   
bamblbi
Čestitke na bebici mami brz oporavakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2008 T
20.01.2014 H

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nasa Idana1812 rodila princezu
4.3.2014 18:23:33   
idana1812
Drage moje, hvala na lijepim zeljama i cestitkama. Porod je bio iz snova, ali umalo ne rodih kod kuce da sam cekala "prave" trudove. Isti smo dan dosle kuci, obje se osjecamo super i polako navikavamo svi jedni na druge...Ljubim vas puno i hvala za podrsku!!!

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu bamblbi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nasa Idana1812 rodila princezu
4.3.2014 18:53:01   
sara123
cestitam dragauser posted image
isla do mame i nisam imala neta, bas kontam koja li ce se poroditi dok mene nema online user posted image

da vam bude zdrava i ziva dugo aBduser posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *