|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 8:51:17   
Hannica
Juce oko 6 sat je moja Hana pala,udarila glavom u radijator i rasjekla obrvu  na dva dijela,ali bukvalno na dva dijela.Dusa draga bas je krenulo,nije jos ni ozdravila a vec je ovo snaslo.user posted image user posted image user posted image user posted image
Odveli je u hitni i usili su joj ranu sa 4 konca,izgleda prestrasno,bas sam se prepala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bojim se da ce joj ostati veliki oziljak,bas sam nasekirana,od sinoc placem,ne mogu da dodjem sebi.Najgore mi je sto sam stajala pored nje a nista nisam mogla uraditi.user posted image user posted image user posted image Ne znam kako se ovo desilo,djete je stajalo i odjednom pade,da je skakala,trcala ili nesto shvatila bi ali ovako...user posted image ,kao da je neko gurnuo.user posted image
Da li znate neku kremu,mast ili nesto cime je dobro mazati da se oziljak manje primjeti.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 9:07:15   
babi
e baš mi je žao malecke, u apoteci ima losion ili krema za ožiljke u bijeloj tubi poput bosanskog mehlema pa probaj kod mog rođaka koji je iznad usne tako rasjekao u 14 godini je pomoglo, iskreno nije ožiljak skroz nestao ali je vidno smanjen nije mu više izražena dubina reza

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 9:09:33   
maja78 RR
ma neka je ona samo dobro
a ima neka kreme za oziljke ali ko zna mozda joj i ne ostane

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 9:31:06   
Anoniman
Baš mi žao Haneuser posted image


(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 9:34:21   
Nedi
Dušica malena medenauser posted image user posted image user posted image

Ljubimo je puno da što prije prođeuser posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 9:39:32   
Hanady RR
Joj baš mi je žaouser posted image

žao mi i što ste s eudarile i prepale...uh mrzim radijatoreuser posted image

Možda neće ni biti ožiljka al ima u apotekama nekih krema za ožiljke pa pitaj neka ti preporuče za vski slučaj

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 9:46:21   
new mama
Zao mi je malene curiceuser posted image ,nadam se da ce biti ok,probaj joj mazati i sa nevenovom kremom ako imas ona je dobrauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 10:22:49   
Apotekarka
contratubex je dobar za oziljke

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 10:31:12   
hatepsut
Dusica mila,zao mi je sto se udarila :( imaju razni mehlemi koji se mazu,ali ona je mala mislim da joj nece nista ostati.ljubi nam je puuunooo :*

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 22:07:36   
Hannica
Hvala svima,utjesile ste me malo. user posted image Sta bih ja bez vas.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Udarci u glavu...
24.6.2011 22:26:12   
mala86

IZVORNA PORUKA: Hannica

Juce oko 6 sat je moja Hana pala,udarila glavom u radijator i rasjekla obrvu  na dva dijela,ali bukvalno na dva dijela.Dusa draga bas je krenulo,nije jos ni ozdravila a vec je ovo snaslo.user posted image user posted image user posted image user posted image
Odveli je u hitni i usili su joj ranu sa 4 konca,izgleda prestrasno,bas sam se prepala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bojim se da ce joj ostati veliki oziljak,bas sam nasekirana,od sinoc placem,ne mogu da dodjem sebi.Najgore mi je sto sam stajala pored nje a nista nisam mogla uraditi.user posted image user posted image user posted image Ne znam kako se ovo desilo,djete je stajalo i odjednom pade,da je skakala,trcala ili nesto shvatila bi ali ovako...user posted image ,kao da je neko gurnuo.user posted image
Da li znate neku kremu,mast ili nesto cime je dobro mazati da se oziljak manje primjeti.user posted image



tek ovo vidim user posted image

brzo ozdravljenje drugarici zelimo user posted image user posted image user posted image

i mami da se ne sikira


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Udarci u glavu...
25.6.2011 10:38:45   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Juce oko 6 sat je moja Hana pala,udarila glavom u radijator i rasjekla obrvu  na dva dijela,ali bukvalno na dva dijela.Dusa draga bas je krenulo,nije jos ni ozdravila a vec je ovo snaslo.user posted image user posted image user posted image user posted image
Odveli je u hitni i usili su joj ranu sa 4 konca,izgleda prestrasno,bas sam se prepala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bojim se da ce joj ostati veliki oziljak,bas sam nasekirana,od sinoc placem,ne mogu da dodjem sebi.Najgore mi je sto sam stajala pored nje a nista nisam mogla uraditi.user posted image user posted image user posted image Ne znam kako se ovo desilo,djete je stajalo i odjednom pade,da je skakala,trcala ili nesto shvatila bi ali ovako...user posted image ,kao da je neko gurnuo.user posted image
Da li znate neku kremu,mast ili nesto cime je dobro mazati da se oziljak manje primjeti.user posted image



Jopelop G ...provjereno za sve moguce ranice i oziljke.
Moja S je slomila kljucnu kost prije mjesec...nosila je povez od "grubih" zavoja 21 dan koji su joj napravili zive rane...nakon skidanja po preporuci doktora mazemo samo sa Jomelopom G i sve je nestalo za par dana. Usput mi je rekao da svaka mama mora imati taj melem u kuci jer je odlican za udarce, ranice, ogrebotine i sl.

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 18:37:43   
Nunichi
Moja draga mirna kcerkica je sinoc i nakon puc puc po guzi skocila OPET sa stolice!
Udarila je glavom od sto...sreca pa je okrugli.
Modrica ispod oka kao da je neko udrario bokserom...strasno izgleda. Kad god je pogledam zeludac me iznova zaboli.
Nakom minute placa, nastavila je vileniti kao da nista nije bilo.
Ali zato izgleda jezivo stvarno... user posted image user posted image user posted image

Nesto sam u dilemi da li da je odvedem da je snime...strah me da nije slomila ili napukla zigomaticnu kost...ovu ispod oka. Modrica je tacno po njoj. A opet zao mi da je zracim, jer ona kaze da je ne boli. user posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 18:41:31   
dinaa
A jojuser posted image neznam sta bih ti rekla,a jel joj puno oteklo to gdje se udarila?

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 18:44:43   
Anoniman
Dusa mala, joj vjeruj mi da se najvise bojim tih udaraca oko oka, ali jake su oni, nadam se da nije nista osim modrice, pusa maloj vragolanki, a iskreno mozda da je nekom ljekaru da joj prstima prepipa skelet, oni ce ti reci da li misle da treba snimati

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 18:47:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Moja draga mirna kcerkica je sinoc i nakon puc puc po guzi skocila OPET sa stolice!
Udarila je glavom od sto...sreca pa je okrugli.
Modrica ispod oka kao da je neko udrario bokserom...strasno izgleda. Kad god je pogledam zeludac me iznova zaboli.
Nakom minute placa, nastavila je vileniti kao da nista nije bilo.
Ali zato izgleda jezivo stvarno... user posted image user posted image user posted image

Nesto sam u dilemi da li da je odvedem da je snime...strah me da nije slomila ili napukla zigomaticnu kost...ovu ispod oka. Modrica je tacno po njoj. A opet zao mi da je zracim, jer ona kaze da je ne boli. user posted image

a misa muuser posted image
a i da joj je, ne daj boze, napukla sumnjam da se tu ista moze...zarasce...mislim da bi je samo bezze zracli

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 18:55:07   
Nunichi
Nema otoka sad...i sinoc je bilo malo. Stavila sam joj malo oblogu hladnu i puter, pa mozda zato.
Iskreno ja sam ocekivala da ce joj se oko zatvoriti. Ali srecom nije.
Sad je samo ljubicasta, ma šljiva ko da se u kakvoj kafani potukla.
A da je napukla ili pukla radi se na maksilofacijalnoj hirurgiji op. Nekim kukama to dizu i namjestaju. Samo ja nesto mislim da mozda i ne bi njoj ovako maloj radili...ono u stilu srast ce samo. user posted image
I tjesim samu sebe da to boli vise u tom slucaju...ja pojma nemam nisam nikad nista slomila, pa veze nemam oko tog bola.
Vidjecu na sta ce sutra liciti, pa mozda i odem da neko pogleda.

Boga mi pocet cu je vezati po kuci!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 19:03:51   
hatepsut
Pa jel' se zali da boli ?Zao mi je user posted image Moj je ljetos nosao sljivu ispod oka,djecak ga udario a to podrucje je bas osjetljivo...

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 19:04:29   
Anoniman
da joj se ne daj boze smrskala jagodicna kost mislim da bi je i te kako bolilo...i da bi bas bio veeeeliki podliv i oteceno...sto i sama kazes...modrica joj je ko iz kafanske tuce...pa tako...po nekoj logici...mislim da joj je malo utucena...u najgorem slucaju...malo napukla...a to ce ti sigurno smo od sebe zarasti...i ovo je sve u najgorem slucaju...a najvjerovatnije joj nije apsolutno nista...nego samo taj podliv...a te op. rade vjerovatno samo na smrskanim kostima...bjaz nunici...gora si od meneuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 19:04:32   
Anoniman
Ma da joj je ne daj Boze pukla ne bi ti dala daje pipnes, sljivica malauser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Udarci u glavu...
13.11.2011 19:10:35   
Nunichi
user posted image nisam ba panicar dadada ...vidis da sam smirena. user posted image
hatesput ne zali se ona nista. Sinoc se trzala dok joj mazem, dok danas vec ne.
sahara ovo je sljiva velika, ali je izgleda glava na taju...on je cudo kakvu tvrdu glavu ima. user posted image
Fino i spava na toj strani, pratila sam. Ma nista vidjecu ujutro, malo cu pipkati pa ako bude glasna idemo put bolnice.
Hvala vam drage moje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Udarci u glavu...
26.1.2012 2:36:51   
canim
Ne znam gdje postaviti pitanje, pa cu postaviti ovdje.

Moja cura se negdje od 8og mjeseca lupa rukicama po glavi, ne stalno i ne zbog ljutnje, vec npr ujutro kad je tisina i slicno, imam osjecaj da to radi jer voli zvukove kad nesto lupa, tapse i nogicama i rukicama i eto rukom tapse i glavu user posted image

To je pocela raditi kad joj je jedan rodjak pokazao kako da lupa usta tj da izvodi nesto kao tarzan i od tad je taj fol skontala i ne popusta, ja sizim. Na pocetku sam ignorisala, pa sam pokusavala fino da je odviknem, pa sam skontala da me sad nekad stvarno iznervira pa burno reagujem a ne zelim to jer ce i ona poslije burno reagovati na nesto drugo.

Kako da je odviknem ? Njoj je 12 mjeseci. Jeli to samo faza ili imam razlog za zabrinutost ? Mene tjesi da su geni u pitanju jer ja kad sam bila mala stalno sam lupala glavom kad nesto nije po mom user posted image ali ja sam lupala od ljutnje.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Udarci u glavu...
6.2.2013 10:14:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sunasce mamino

danas mi se dogodilo nesto strasno,mozda malo previse histeriziram al se bojim psljedica... sjedila sam sa djetetom u narucju na krevetu ispod spustenog stropa da ga nahranim,nije htio papati pa sam ga primila ispod pazuha i tako malo podigla,to ga veseli,i tako ustala i podosta snaznim udarcem udarila u strop s njegovom glavicom...odmah je jako zaplakao ja sam se pocela jako tresti od straha da mu nebi sto lose bilo i pomalo panicno sto sad...nazvala sam na hitnu irekli su mi da obavezno odem njegovoj pedijatrici ako radi a ako ne da dodjem na hitnu jer beba ima tek 3mj...plakao je 2,3min i poceo malo cendrati,a posto sam ja sva drhtala svekrva ga je umirila,zaspao je i tako u snu ga nahranila a potom smo otisli pedijatrici...ona je pomalo sa smjeskom rekla da previse panicarim da mu nije nista i da mu nista nemoze biti jer nije imao nikakve znakove nit kvrgu ni nista na glavici,nije pobljedio nit povracao... molim vas ako ima koja mama sa slicnom situacijom,mislim ako je cije djete kad udarilo gavicom,molim za savjet il ako ste imali kakvih posljedica nako udarca glavom..jako se bojim da nebi sto bilo nakon nekog vremena,nekoliko mj il cak godine... isto tako muci me i to sto mi sad cijelo vrijeme bruji u glavi da sam losa mama sto sam nepaznjom povrjedila svoje djete...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2014 11:40:30   
Lavić
Jutros djecak pao sa kreveta na ledja user posted image
Plakao oko 2 min, umili ga, napio se vode, i cini mi se da je ok.
Nismo ga vodili dr, eno odose sad napolje, izgleda mi sasvim ok, ali kontam trebamo li ga voditi za svaki slucaj, posto su u pitanju ledja, kicma i to...
Nije nikad do sada ovako pao pa bas ne znam sta raditi...

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Udarci u glavu...
27.4.2014 11:56:05   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Lavić

Jutros djecak pao sa kreveta na ledja user posted image
Plakao oko 2 min, umili ga, napio se vode, i cini mi se da je ok.
Nismo ga vodili dr, eno odose sad napolje, izgleda mi sasvim ok, ali kontam trebamo li ga voditi za svaki slucaj, posto su u pitanju ledja, kicma i to...
Nije nikad do sada ovako pao pa bas ne znam sta raditi...


nemoj panciiti da nije u redu do sada bi se primijetilo, ako je potres mozda povratio bi, spavalo mu se, bitno je da si ga i da ga pratis

i glavnom nemoj razmisljati kako vam se to moglo desiti, to je normalno da djeca padaju i svakom se desilo makar jednom to, tako ne brini, samo prati, ali do sada bi se vec primijetilo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *