|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 15:54:25   
Dinkica
lady naravno da nema mjesta panici, mi smo imali brdo tih udaraca od ćošak ali tvrda bosanska glava, ne fali ništa user posted image . Opasni su oni padovi sa visine zbog potresa i sl. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 15:55:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Lana je maloprije udarila glavom od cosak kompjutrskog stola user posted image user posted image , hB nije u sljepoocnicu nego visocije, u kost, jedva sam je smirila toliko je plakala, umila sam je i stavljala joj oblogu na udareno mjesto, i smirila se.
Posto smo gledale njen omiljeni klip na racunaru bila je mirna ali mi je u vise navrata ustala iz krila i pljeskala rukama...i tati se obradovala kad ga je ugledala na vratima, smijala se. Popila flasicu mlijeka i sad spava... (spava jer joj je vrijeme za spavanje)
Sve ovo pisem jer se nadam da cete mi reci da nema potrebe za panikom i odvedjenjem kod dr ili u hitnu... user posted image

Dusica mila..user posted image
Mozda joj nisi trebala dati da odmah zaspe...Ali nemoj paniciti. Nije povratila? Prati situaciju i ako primjetis nesto neuobicajeo tek onda je odvedi dr., ovako ja ne bih.
Ma njih Meleci cuvaju...Da se mi tako udarimo, zaglavili bi, a njima, hB, nista ne bude.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 15:57:28   
Anoniman
lady mislim da nema mjesta panici,samo trebala si joj odmah namazati margarinom da nebi bilo cvorugeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 16:03:15   
Meri29
Slicno nam se desilo prije par mjeseci, Majda je cak imala malu posjekotinu na glavi pa sam je odvela u hitnu. Hb nije joj nista bilo, a tamo su mi rekli da bi bilo mjesta za zabrinutost ako bi povracala ili ako bi joj se spavalo. I ona je meni zaspala 2 sata nakon pada zato sto joj je bilo vrijeme, u meduvremenu smo bili u hitnoj. Tako da ako se nasoj Lanici nisu javili kakvi takvi simptomi mama smiri se, nije nistauser posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 16:03:57   
Lady26
Pa nije odmah zaspala, proslo je mozda 20-30 min....ponavljam jer joj je svakako bilo vrijeme spavanju ali sam je drzala malo duze budnom
Nije povracala, bila je mirna jer sam joj pustila gummy bear (obozava to) i cuvala joj oblogu. Tatu kad je ugledala standardno se obradovala, tj cika vriska i mahanje rukama (mene udarila u oko pa sam i ja plakala user posted image ) i poslije se opet smirila, i zaspala...
Nisam vidjela user posted image kako se udarila, pravila sam joj flasicu da popije, samo sam je vidjela kako kleci pored stola i zakocenula se, jedva dosla do daha kad sam je uzela...boze...ostace gadna cvoruga, to za margarin nisam znala.
Hvala Bogu nije se nize udarila, direktno bi u sljepoocnicu...

< Poruku je uredio Lady26 -- 20.10.2010 16:05:52 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 16:10:14   
Anoniman
Ako je bilo vrijeme za spavanje nemoj da brineš, sve će to biti u redu, baš mi je žao ali tako je to u sekundi se desi

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 16:16:52   
Lady26
Hvala vam punooo puno user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 16:43:46   
juni
Da te utjesim vjeruj mi da to nije nista. Moj Emil je sa godinu dana progutao malu bateriju od sata user posted image Isli i na slikanje na CUM, kad se sjetim place mi se. Sreca sutra dan ju je pokakio. Nista ne brini i cuvaj malo mace user posted image od raznih predmeta.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 17:36:59   
Lady26
Jos uvijek spava, skoro 2,5h (juce i prekjuce je spavala po 1,5h jer se ucimo da spavamo u kreveticu, bez ljuljanja pa krace spava nego inace ali danas evo skoro 2,5h user posted image )...inace bih bila jako sretna ali sad se pojedoh ziva...najradije bih je probudila...
Mirno spava, sad sam ulazila u sobu i virila je. Doduse danas nije fino odspavala jutarnju turu, tjesim se i s tim...



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 17:50:26   
R&T@
To je uvijek tako. spavaju kad mi strahujemo...

Vjerovatno se uspavala jer se isplakala i uplasila.
Iz njihove perspektive udarac je sigurno strasna stvar...

Ustat ce ona brzo i sve ce biti u redu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 17:57:50   
Meri29
pusti je da spava, da je, ne dao Bog sta lose, pokazalo bi se do sada, nema veze sto spava.

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 20:25:59   
ziki
Znam kroz sta prolazis, mi smo ljetos na moru imali dramu. Nemirko je potiljkom udario u betonski zidic, izsao kao mali hematom. Plakao je, jedva se smirio, mi smo trcali u hitnu, a doktora nema- imao je neku hitnocu- to su nam rekli, cekali smo 30 min ko 30 god dok nije dosao, ni usli nismo unutra, ispred zgrade je pregledo dijete, postavio standardna pitanja je li povracao, spavao.. i poslao nas kuci da pratimo stanje. Da nije bilo mm da me smiri ja bih nekog istuklauser posted image  Hvala Bogu nije bilo nista ali ja sam premrla, nama mamama sve izgleda strasno. Kad se malena probudi pogledaj joj lampom zenice da li su prosirene kad pogleda u svjetlo. Ako nisu, kao sto predpostavljam,  smiri se i odmori.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 21:03:01   
Lady26
Pustila sam je da spava skoro 3h a onda sam joj malo "pomogla" da se probudi...sve ok hB, vesela i nasmijana...
Hvala vam puno user posted image na postovima

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 21:30:28   
Honey3
hej kako nam je Lanica sad,ljubimo malu glavu,draga Lady nemoj se toliko prepadati pa koje dijete prodje bez nekoliko udaraca u glavu dok ne naraste,ljubimo vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 21:33:59   
Lady26
Dobro je hB, spava...legla je standardno u 21h, nije se bunila mada je odspavala danas poslije udarca skoro 3h...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 22:09:25   
Candy
Moja malena se maloprije udarila u celo i u obraz, i to jako se udarila. Plakala je i opet hoce na noge da hoda. Ja sam jednu sobu skroz raspremila, da moze hodati po njoj, ali joj vise ni ona nije dovoljna, cim vidi hodnik trci da dodje do njega, ako joj zatvorim vrata, place,a ne da da je se vodi za ruke, jer moze sama. Stavila sam joj margarina na celo i obraz da ne bude otekline... Sad spava

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Udarci u glavu...
20.10.2010 22:13:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Candy

Moja malena se maloprije udarila u celo i u obraz, i to jako se udarila. Plakala je i opet hoce na noge da hoda. Ja sam jednu sobu skroz raspremila, da moze hodati po njoj, ali joj vise ni ona nije dovoljna, cim vidi hodnik trci da dodje do njega, ako joj zatvorim vrata, place,a ne da da je se vodi za ruke, jer moze sama. Stavila sam joj margarina na celo i obraz da ne bude otekline... Sad spava




moja odkad je prohodala stalno nam je tako,rukicu neda i trci ko blesavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stalno je margarin u upotrebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sreca nista opasno do sadauser posted image

(odgovor članu Candy)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Udarci u glavu...
21.10.2010 15:33:49   
ziki
IZVORNA PORUKA: Candy

Moja malena se maloprije udarila u celo i u obraz, i to jako se udarila. Plakala je i opet hoce na noge da hoda. Ja sam jednu sobu skroz raspremila, da moze hodati po njoj, ali joj vise ni ona nije dovoljna, cim vidi hodnik trci da dodje do njega, ako joj zatvorim vrata, place,a ne da da je se vodi za ruke, jer moze sama. Stavila sam joj margarina na celo i obraz da ne bude otekline... Sad spava

Nemirko više i ne plače kad se udari , samo ide dalje. Ako se baš dobro lupi druga stvar. U subotu je pao sa stolice koju je doguro u kuhinju da mi pomaže da pravimo doručak. Lupio je galvom o pločice. Premrla sam, namazala maslacom, malo plako, opet doguro stolicu i hoće da mi opere sudoveuser posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Udarci u glavu...
29.10.2010 23:05:05   
enna
Da se prijavimo Ena je veceras imala pad sa dvosjeda direkt na sto ali se nije uspjela docekati rukama vec bradomuser posted image  i onda je narevno potekao potok krvi iz usta i sada dok ovo pisem nisam dobro vjerujte mi da se jos uvijke tresem.ispirala sam krv da vidim da jos nesto osim usne nije povrijedeno u ustima nos je ok hB i vidim da je gornju usnu rasjekla na 3 mjesta i odatle tolika krv i naravno usna joj je natekla i vjerovatno je i boli.tako sam tuzna jos me vise proganja sto sam bila tu u dnevnom sa njom i vidjela sam taj uazasni pad.user posted image user posted image user posted image Plakala je zaustavili smo krv stavljali hladne obloge otok je i dalje prisautan i zaspala je malo prije bez svoje cuce i bez mlijeka sva ujecana bas sam tuzna i place mi se ali nadam se da ce sve biti ok aBd i da ce usna brzo da prodeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Udarci u glavu...
29.10.2010 23:22:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enna

Da se prijavimo Ena je veceras imala pad sa dvosjeda direkt na sto ali se nije uspjela docekati rukama vec bradomuser posted image  i onda je narevno potekao potok krvi iz usta i sada dok ovo pisem nisam dobro vjerujte mi da se jos uvijke tresem.ispirala sam krv da vidim da jos nesto osim usne nije povrijedeno u ustima nos je ok hB i vidim da je gornju usnu rasjekla na 3 mjesta i odatle tolika krv i naravno usna joj je natekla i vjerovatno je i boli.tako sam tuzna jos me vise proganja sto sam bila tu u dnevnom sa njom i vidjela sam taj uazasni pad.user posted image user posted image user posted image Plakala je zaustavili smo krv stavljali hladne obloge otok je i dalje prisautan i zaspala je malo prije bez svoje cuce i bez mlijeka sva ujecana bas sam tuzna i place mi se ali nadam se da ce sve biti ok aBd i da ce usna brzo da prodeuser posted image user posted image user posted image





uh kako nas prepadajuuser posted image user posted image user posted image user posted image al sve ce biti ok..user posted image

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Udarci u glavu...
29.10.2010 23:34:01   
Anoniman
I moj je jutros na sabahu u  nogu od fotelje, tj onuostru ivicu....Malo plakao ali ima sljivu . prisjela mi je i kafa i dorucak, on se uplasio, user posted image user posted image Sve se desilo u sekundi nisam ni uspjela reagovati, al hb nista ozbiljno ...Mazala sam margarinom nista nije pomoglo

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Udarci u glavu...
29.10.2010 23:39:06   
sporty mamaa
Kako mene prepadnu ti udarci... Meni je malena sa 9 mj. ispala iz kolica, otkopcala se ona vezica ni sama ne znam kako... Pala je na zeljezni saht, direkt na leda, uzas.... ja sam se tresla ko prut, odvela je odmah kod svekrve, nisam sebi mogla doci.... Hvala Bogu dragom nije joj nista bilo, samo je malo plakala... Meni se cini oni su cvrsci nego sto mi mislimo, a o u udarcima u glavu necu ni da pricam, neda ruku, trci, srlja, sreca pa se sad skoro uvijek doceka na ruke...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Udarci u glavu...
30.10.2010 9:07:54   
enna
I Ena je jako ziva skace i bilo je tih udaraca ali sinocc sam mislila da cemo na hitnu kud se ona uplasila krvi boji se kada je vidio mm se zbunio nezna sta da radi samo hoda po kuci a o sebi da ne pricam kako sam se osjecala uzasno nemam vam sta reciuser posted image Ona je plakala smirila se krv je stala ali nije htjela da ispere usta da nebude vise krvi u njima ali eto,spavala je tako i tako budila se par puta jer prva noc je bila bez cuce(nadam se da cemo je ostaviti sada).Jutros je vesela kao i obicno ja sam joj gazicom i mlakom vodom malo oprala usta i oko usta posto se par dlaka kose zalijepilo i ima otok bas je grozno je vidjeli nadam se da ce i to proci.Neznma jesam li trebala ici doktoru trebali cim mazati taj otok ili sta ja znam ako imate kakav savjet kazite mi user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Udarci u glavu...
16.11.2010 18:27:13   
škorpija
ajdin je prekjučer pao sa tobogana u pionirskoj,nije mu ništa bilo osim što su mu čelo i nos kao šahovnica (sve ostali otisci od šljunka), ali jedna mama mi reče u parkiću da je curica od njenih rođaka pala, udarila glavom i da joj od toga skočila dioptrija (ustvari dobila dioptriju, jer kao nije je imala) e sad mi se to stalno po glavi mota, da li je tako nešto mogućeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Udarci u glavu...
16.11.2010 23:12:58   
Anoniman
škorpija moguće je, i šta je sve još moguće kod udaraca u glavu bolje da ne nabrajam, hB pa više djece prođe bez posljedica...
Sportašima se savjetuje da vrše češće oftalmološke preglede baš zbog tih udaraca u glavu.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *