|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 14:56:51   
Rabi
Mama alma, salmy ja sam tu koliko danas da se ode, maloprije posah al mi ne prodje! Ja cu prevoz hajde da se organizujemo negdje da skupimo koliko mozemo! Negdje procitah da su skupili odjece da im je sad potrebna hrana voda hig. Potrepstine??? Pratim vas koliko mogu, sama sam sa djecom kuci pa mi mama alma ako mozes javni na fb ako budem stopala

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 15:43:27   
mimi_2in1
Hej cure, evo da se ukljucim. Pratim akcije negdje drugo pa da podjelim sa vama. U vogoacu jw otislo mnoogo pomoci zaista, vrlo brzo i nisu toliko kriticni kao ostala mjesta. Naravno svaka pomoc im je dobro dosla. Pratim ovo ako se okupite da donešem nesto odjece i hrane za ovu bebicu. Danas nikako ne mogu..ako vi odete vec danas nema veze odnjet ce mm naknadno.

Ono sto zelim da vas pitam imate li ikoga..ikoga u travniku da bi mogao biti kontakt za raspodjelu pomoci. Sredstva su skupljena, pomoc bi posla al nema kontakta...ako ikoga znate da bi oristao javnite mi da se uvezemo.

Hvala vam :)

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 17:05:54   
salmy
Sta smo odlucile?

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 17:39:15   
mayra
MM odvukao sve sto sam skupila kod Batka, to nam bilo najblize.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 20:36:06   
lila25
Ja poslala vrece po mm na C.Vilu bilo mu usput neke deke i garderobe imam jos spakovane djecije sutra nosimo..hranu sam spakoovala po rodjaku tako sta god ko moze nek se ukljuci sigurno ce pomoci ljudima...a kako mi je zao djece citav dan gledam tv bas uzas da vise prestane da se stabilizuje konacno...

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 21:02:14   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

Hej cure, evo da se ukljucim. Pratim akcije negdje drugo pa da podjelim sa vama. U vogoacu jw otislo mnoogo pomoci zaista, vrlo brzo i nisu toliko kriticni kao ostala mjesta. Naravno svaka pomoc im je dobro dosla. Pratim ovo ako se okupite da donešem nesto odjece i hrane za ovu bebicu. Danas nikako ne mogu..ako vi odete vec danas nema veze odnjet ce mm naknadno.

Ono sto zelim da vas pitam imate li ikoga..ikoga u travniku da bi mogao biti kontakt za raspodjelu pomoci. Sredstva su skupljena, pomoc bi posla al nema kontakta...ako ikoga znate da bi oristao javnite mi da se uvezemo.

Hvala vam :)


mimi saljem ti pp

< Poruku je uredio ananas_ze -- 16.5.2014 21:13:03 >


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 21:25:30   
Rabi
Ja sam bila veceras, nesto hrane, odjece, obuce smo ostavili u Vogoscanskom novoizgradjenom hotelu, a nesto novca smo urucili majci sa bebom od 10 mjeseci. Rodica posla pa i ja s njom! Kako sam mogla skontati da ima dovoljno odjece, pelena i hrane. Gdje god da odnesete nadam se da ce doci u prave ruke!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Poplava u BiH!
16.5.2014 21:26:09   
Rabi
Ja sam bila veceras, nesto hrane, odjece, obuce smo ostavili u Vogoscanskom novoizgradjenom hotelu, a nesto novca smo urucili majci sa bebom od 10 mjeseci. Rodica posla pa i ja s njom! Kako sam mogla skontati da ima dovoljno odjece, pelena i hrane. Gdje god da odnesete nadam se da ce doci u prave ruke!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Poplava u BiH!
17.5.2014 2:16:04   
mama75
Punktova za sakupljanje pomoci u Sarajevu ima stvarno puno. Moj savjet je da sada za ovu prvu i najhitniju pomoc ne cekate da se mi na rr organizujemo,nego svako neka odnese na najblizi punkt ono sto moze. Na zalost, trebace im jos duze vremena nasa pomoc, pa se mozemo organizovati za kasnije.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Poplava u BiH!
17.5.2014 11:37:08   
Visnja RR
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2198316/mpage_1/key_/tm.htm#2198316

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *