|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Serklaz
21.5.2014 17:15:19   
marina 1234
Pozdrav zanimaju me iskustva o serklazu ko je radio i kako je proslo
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Serklaz
21.5.2014 17:38:13   
vilmica
http://www.ringeraja.ba/forum/m_20389/mpage_5/key_/tm.htm

imas ovdje tu temu, pa procitaj... na zadnjoj str. imas i moje iskustvo, uglavnom nije nista strasno user posted image ako imas dodatnih pitanja, tu sam user posted image

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Serklaz
21.5.2014 17:51:38   
marina 1234
Ja sam 28 tj tr serklaz samradila u petak bilo mi je smanjeno 25 26 mm zanima me kako ste se pnasali jeste morali mirvati meni je doktor rekao da mogu po kuci polako da radim al e eto mene zanimaa sve jel popustalo konci jeste izdrzali do ktaja bas me sve zanima bila bi jako zahvalna kad bi mi rekli ja se bas bojim

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Serklaz
21.5.2014 21:04:44   
vilmica
Radila sam serklaz u 25 sedmici,a sad sam 35 sedmica.. i ne mirujem uopste, sto i nije bas za pohvalu, ali hvala Bogu serklaz stoji, doduse i bebica se malo podigla nakon serklaza pa nema vise opasnosti od prijevremenog poroda..
Nemoj se previse brinuti, nemas razloga, samo nemoj ni previse da se umaras.
Meni su po otpustanju iz bolnice rekli da ne smijem usisavati,ni saginjati se, i da mirujem bar 7 dana, ali eto, ja sam serklaz radila u srijedu a u petak putovala za Beograd, sve radim, bas sam aktivna. Opet govorim da nije za pohvalu, i nemoj da slijedis moj primjer, ali cisto ti ovo govorim da se ne brines i da ce sve biti dobro ako Bog da.

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Serklaz
22.5.2014 9:30:10   
marina 1234
Hvala ti ja po kuci napravim jesti pa odmorim operem sudje pa odmorim ostalo neradim nista pazim se doktor mi je rekao da mogu kuhati i malo setati a vidjecemo svremenom kako ce serklaz da drzi ja se nadam da ce izdrzati do krAJA

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Serklaz
30.5.2014 1:01:51   
Nur!
Ja sam radila serklaz u 17 nedjelji, tako da sam citavu trudnocu morala mirovati. Nemoj se brinuti, sve ce biti ok.
Poslusaj doktora, nemoj usisavati niti se saginjati, a sve ostalo ja sam radila i bilo je ok. Nemoj dizati nista tesko.
Meni su ga skinuli u 38 nedjelji porodila sam se na carski :(
Samo se opusti i uzivaj u trudnoci i puuunoo punooo spavaj :) to je savjet koji treba poslusati :)
Pozz

< Poruku je uredio Nur! -- 30.5.2014 1:02:55 >

(odgovor članu marina 1234)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *