|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uznemiravanje telefonom
9.6.2014 16:05:50   
dojbinica
Molim vas da li je i jedna od forumasica imala uznemiravanja telefonom i kako je rjesila. Zvala sam telekom i jadno je to sto ne mogu rijesiti. Na mobu imam opciju da blok pozive, ali lik iznova i iznova mjenja brojeve, sada i mome muzu je poceo slati porukeuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uznemiravanje telefonom
9.6.2014 17:23:24   
Galicia
Sta hoce tip?
Neko ko vas poznaje licno ili?


Ima li opcija da promjenite broj i ti i muz?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uznemiravanje telefonom
9.6.2014 17:32:25   
dojbinica
Muz ne zeli mjenjati a ni ja. Zeli nas rastaviti. Zaljubljen je u mene. Pa muz salje poruke kako ga varam

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uznemiravanje telefonom
9.6.2014 17:34:32   
dojbinica
Ne muz nego mome muzu salje poruke kako ga varam. A predhodno je slao meni poruke da mene muz vara i da mu se trebam osvetiti

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uznemiravanje telefonom
9.6.2014 17:37:11   
Galicia
Promjenite broj, to je najsigurnije.

Jel tm pricao s njim. Onako kulturno mu zaprijetio? I odkud tom tipu vasi brojevi telefona?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uznemiravanje telefonom
9.6.2014 17:43:00   
dojbinica
Jeste i bio je prestao sada opet stizu poruke lik je opasno bolestan sto god kazes on kaze suprotno.ja ne znam sta raditi vise svaki put kada mi zazvoni mob prestravim se

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uznemiravanje telefonom
9.6.2014 20:22:24   
minja_
dogovori se sa muzem da se ne javljate na nepoznate brojeve. ne citaj poruke sa nepoznatih brojeva. ako se i slucajno javis, ne raspravljaj se, nemoj reci ni molim, ni halo ni ko je nego svo vrijeme samo suti - oprobano, sutnja vise zbuni pozivaca od bilo kakve rasprave.
a onda, postoji li mogucnost da napravite da se on malo pozabavi svojim zivotom, onako, elegantno, bez da iko sazna?

nikako se ne raspravljajte sa njim, nemojte da zna da vam komplikuje zivot.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uznemiravanje telefonom
10.6.2014 10:23:12   
M kao Mama
ja sam nedavno imala situaciju da mi lik puhće, i to je trajalo dan, i ja nazovem Telecom kaže zapišite zadnja tri poziva misleći na vrijeme i nazovite, ja nazovem kaže pa ne može to tako morate doći u najbližu poslovnicu i prijaviti i ja tu poludim, kažem hoću doći ću, ali da raskime ugovor sa vama, jer ste 0 od operatera, i spustim slušalicu, nakon toga više nije pilo puhkanja, jer oni imaju pravo da nazovu na taj broj i kažu imamo prijavu da uznemiravate našeg korisnika, i u većini slučajeva druga strana se ušuti, međutim ako se nastavi, onda se mora otići u nadležnu PU i prijaviti da bi onda ovi iz telekoma mogli da reaguju službeno, a i policija ako su neke prijetnje ozbiljnije

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uznemiravanje telefonom
10.6.2014 19:26:04   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: minja_

dogovori se sa muzem da se ne javljate na nepoznate brojeve. ne citaj poruke sa nepoznatih brojeva. ako se i slucajno javis, ne raspravljaj se, nemoj reci ni molim, ni halo ni ko je nego svo vrijeme samo suti - oprobano, sutnja vise zbuni pozivaca od bilo kakve rasprave.
a onda, postoji li mogucnost da napravite da se on malo pozabavi svojim zivotom, onako, elegantno, bez da iko sazna?

nikako se ne raspravljajte sa njim, nemojte da zna da vam komplikuje zivot.



Ja bi na tvom mjestu ugovorila sastanak i pozvala muza i policiju u tom trenutku i prijavila ga za zlostavljanje... A i cudno mi da ima i vase brojeve?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uznemiravanje telefonom
10.6.2014 23:42:02   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dojbinica

Molim vas da li je i jedna od forumasica imala uznemiravanja telefonom i kako je rjesila. Zvala sam telekom i jadno je to sto ne mogu rijesiti. Na mobu imam opciju da blok pozive, ali lik iznova i iznova mjenja brojeve, sada i mome muzu je poceo slati porukeuser posted image



samo ignorisanje može pomoći, sve drugo je zalud, policija ne može ništa, lociranje mobitela ne može bez odluke tužilaštva i to samo ako isto ocijeni da su poruke opasne po život primaoca

tako je bilo prije, sad ko zna, al ne vjerujem da se kod nas išta promijenilo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uznemiravanje telefonom
11.6.2014 10:04:22   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: minja_

dogovori se sa muzem da se ne javljate na nepoznate brojeve. ne citaj poruke sa nepoznatih brojeva. ako se i slucajno javis, ne raspravljaj se, nemoj reci ni molim, ni halo ni ko je nego svo vrijeme samo suti - oprobano, sutnja vise zbuni pozivaca od bilo kakve rasprave.
a onda, postoji li mogucnost da napravite da se on malo pozabavi svojim zivotom, onako, elegantno, bez da iko sazna?

nikako se ne raspravljajte sa njim, nemojte da zna da vam komplikuje zivot.



Ja bi na tvom mjestu ugovorila sastanak i pozvala muza i policiju u tom trenutku i prijavila ga za zlostavljanje... A i cudno mi da ima i vase brojeve?



to možda kod vas može tako, kod nas policija bi se samo nasmijala na ovaj zahtjev, tek kad se nešto desi onda imaju pravo da reaguju

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uznemiravanje telefonom
11.6.2014 15:51:26   
dojbinica
Poslusacu da samo sutim kada zove

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uznemiravanje telefonom
11.6.2014 17:04:26   
minja_
Ustvari, ja bih se namjerno javila i stavila telefon na mute, da on ne moze cuti da li govoris ili ne, a on neka prica. Ja bih otisla usisavati ili nesto a on neka placa racune kad je idiot. Neka ga klepi barem po dzepu:)

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uznemiravanje telefonom
13.6.2014 10:00:48   
ziki

IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja sam nedavno imala situaciju da mi lik puhće, i to je trajalo dan, i ja nazovem Telecom kaže zapišite zadnja tri poziva misleći na vrijeme i nazovite, ja nazovem kaže pa ne može to tako morate doći u najbližu poslovnicu i prijaviti i ja tu poludim, kažem hoću doći ću, ali da raskime ugovor sa vama, jer ste 0 od operatera, i spustim slušalicu, nakon toga više nije pilo puhkanja, jer oni imaju pravo da nazovu na taj broj i kažu imamo prijavu da uznemiravate našeg korisnika, i u većini slučajeva druga strana se ušuti, međutim ako se nastavi, onda se mora otići u nadležnu PU i prijaviti da bi onda ovi iz telekoma mogli da reaguju službeno, a i policija ako su neke prijetnje ozbiljnije

prije 5,5 godina slicno, samo je kod mene strajalo mjesecima, nema ga pa se opet javi i tako dok na kraju nije reko da mi je kidnapovao sestru. Zvao je tacno u vrijeme kad se ona vraca kuci.
BH telekom nista, nikakve reakcijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: uznemiravanje telefonom
13.6.2014 11:43:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja sam nedavno imala situaciju da mi lik puhće, i to je trajalo dan, i ja nazovem Telecom kaže zapišite zadnja tri poziva misleći na vrijeme i nazovite, ja nazovem kaže pa ne može to tako morate doći u najbližu poslovnicu i prijaviti i ja tu poludim, kažem hoću doći ću, ali da raskime ugovor sa vama, jer ste 0 od operatera, i spustim slušalicu, nakon toga više nije pilo puhkanja, jer oni imaju pravo da nazovu na taj broj i kažu imamo prijavu da uznemiravate našeg korisnika, i u većini slučajeva druga strana se ušuti, međutim ako se nastavi, onda se mora otići u nadležnu PU i prijaviti da bi onda ovi iz telekoma mogli da reaguju službeno, a i policija ako su neke prijetnje ozbiljnije

prije 5,5 godina slicno, samo je kod mene strajalo mjesecima, nema ga pa se opet javi i tako dok na kraju nije reko da mi je kidnapovao sestru. Zvao je tacno u vrijeme kad se ona vraca kuci.
BH telekom nista, nikakve reakcijeuser posted image user posted image user posted image



molim, daj ne mogu sebi da dođem, pa šta bi na kraju

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *