|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vam ide najviše na živce
27.9.2007 14:59:00   
Ona
I kod mene je računar velika konkurencije. Katastrofa! Ne znam kako da mu to ukinem! user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Šta vam ide najviše na živce
27.9.2007 15:13:35   
Malika
Kod mene je Tv velika konkurencija, uzas jedan, ali sam odustala da pricam na tu temuuser posted image

(odgovor članu Ona)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Šta vam ide najviše na živce
28.9.2007 12:50:04   
budućamama
Mene nervira što šuti kad mu nešto smeta, pa ja trebam nekim telepatskim metodama da saznam u čemu je problem. I to što je prečesto dobri mamin sin. To me strašno nervira, ali u principu i dalje ga beskrajno volim, jer nisam ni ja baš cvjećkauser posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Šta vam ide najviše na živce
3.11.2007 23:09:22   
AIDA P
Mene strasno nervira sto je toooooolika dobrica i ne bi se ni s kim posvadjao!Ima situacija kad ja pjenim od huje,a on-NISTA!Uh!Ali ga voooooolim!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Šta vam ide najviše na živce
3.11.2007 23:17:16   
Mama1
Mene nervira što šuti kad mu nešto smeta, pa ja trebam nekim telepatskim metodama da saznam u čemu je problem.
IZVORNA PORUKA: budućamama




_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Šta vam ide najviše na živce
4.11.2007 7:42:53   
SMIRI
Zvuci malo cudno...ali meni najvise smeta sto mi PREVISE pomaze oko kucnih stvari user posted image
Znam da je srce i da samo zeli da mi pomogne! Ali mi to toliko zna ici na zivce kad on pocne nesto radit (naprimjer ribati tus) i onda meni predlozi da ja uradim neki posao pa da tako za cas to zajedno obavimo!
Al eto kad nesto hoce  meni taj timing onda ne pase! pa si zamislim "Ma daj pusti to, ja cu!" Al mi se neda nista reci...jer moze se naljutit! user posted image

Kad uspavam ovo dvoje djece na kraju dana samo volim dignut noge (odmarat, a ne sta vi mislite user posted image )! A ne da mi neko predlaze jos vise posla ;-)

I najgore je kad pravi jesti...urnebes mi napravi po kuhinji! I onda ja 2 sata za njim cistim hehehe

Al nebi ga mjenjala... user posted image user posted image user posted image


A i priznam , kad bi on trebao da nabraja moje mane...lista bi bila dosa duza ;-)

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Šta vam ide najviše na živce
4.11.2007 9:12:19   
Suncica*
Moj muz je kalsicni Lala, jako vredan, ali dok nesto uradi meni dodje da cupam kosu sa glave. Jucer je sredjivao supu i od toga je napravljen ceo spektakl. Ali je sredio uglavnom. Druga stvar je kupatilo. Svaki put kada pere ruke isprska mi ogledalo, a ja bi onda najradije da se ubijem od muke. Ali dosta mi pomaze oko deteta. Ne mrzi ga niti da je uspavljuje(to radi svaku noc, tako smo se dogovorili), ni da je presvuce, ni da je stavi u kolica i ide sa njom da se seta. A takodje zna ukljuciti usisivac, pa ga provozati po kuci. Kao sto je Smiri rekla, to je nista naspram onoga sta bi on za mene mogao da napise.

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Šta vam ide najviše na živce
7.11.2007 16:56:25   
Okarica
IZVORNA PORUKA: SMIRI


I najgore je kad pravi jesti...urnebes mi napravi po kuhinji! I onda ja 2 sata za njim cistim hehehe

Al nebi ga mjenjala... user posted image user posted image user posted image


A i priznam , kad bi on trebao da nabraja moje mane...lista bi bila dosa duza ;-)


Kod mene ista stvar

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Šta vam ide najviše na živce
9.11.2007 12:00:12   
sexi sejo
Cao moje drugarice.
Mene najvise nervira sto je moja draga konstantno na nekom sluzbenom putu. Jako mi nedostaje. Inace ona nema nikakve druge mane. Volim je puno.
Sve i vas volim i pozdravljam
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Šta vam ide najviše na živce
11.11.2007 16:00:13   
frajer_zoki
Dragi Sejo, priej svega da te pozdravim,  mislim da se znamo sa faxa,,  uvjek si Bio frajer,, i sada si ..sta da ti kazem tvoje teme na forumu kao da su  birane posebnom namjerom,, vidi se  da pazljivo  biras teme, pa tako i ova tema,, sporost  itd,,
ja kod  svoje  hajre mrzim  RECEMO , kad  mi ono privodim kraju i kad ona   treba da odradi svoj dio posla, kazem joj    de pozuri  HAJRO  a ona  kentra li kentra, sve je  jeblooo,,  blesava je u tim stvarima, haj pozdrav ,,


(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 12:00:58   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Ne znam zoki, mozda te se malo sjecam kao kroz maglu. Davno sam na faksu bio ipak. Da nisi sjedio u prvoj klupi do prozora. Velike naocale, malo procelav, user posted image  koliko se sjecam slabo ti je nesto faks isao. Jesi li zavrsio?. Mislim nije u redu da ovako komuniciras sa damama. Ipak nije ovo takav site kakav izgleda ti mislis da jeste. Molim te da budes pristojniji ako mislis da se druzimo ovdje. Smiri se. Do sljedeceg javljanja sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image  

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 12:16:40   
travnicanka
 Ovdje meni nesto smrdi!!!!! Mislim da ti sejo opet pravis budale od nas!!!Da nisi ti slucajno dao adresu kojem svom jaranu-bolesniku!!!  Cuj sad vi se kao fol poznajete sa faxa!!! Ma daj majke ti prosipajte to nekom maloumnom kao sto ste i sami!!!!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 12:33:25   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Vidis da zoki nije u redu i sama. Otkud ce on mene znati sa faksa. Ja sam napisao kao da ga znam a u stvari ga ne poznajem niti bi ga zelio poznavati. Ja sam vec dao prijedlog da se on ukloni sa foruma ali ti to nisi vidjela. Cak sam i tebe podrzao kad si dala prijedlog da se on ukloni. Procitaj odgovore na svoje teme. Savjetujem ti to a ne da odmah mene napadas. Mislim ne znam sta ti imas protiv mene. Pa jesmo li se pomirili ili ne. Ja se ne ljutim na tebe ali vidim da se ti na mene ljutis. Samo smireno. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 12:42:36   
travnicanka
E neznas ti mene,ja sam ti ljuta po prirodi!!!!! Ma neznam vise sta da mislim!!!! Jedino znam da nije fer ma ko god da stoji iza ovoga svega!!!!Pomirili smo se naravno ali ja sam ti takva,samo sam iskrena i nemam dlake na jeziku!!!!!!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 18:12:06   
frajer_zoki
user posted image Travnicakna  , prije svega da se izvinem,, ja sam plaho pogrijesio, nje mi bila namjera da uvrijedim nikog  na ovom portalu, a sto se tice SEJE,,  cini mi se da sam sam ga  zamjenio.. nadam se da cete uvaziti moje  IZVINJENJE,,  pozzzuser posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 18:12:56   
frajer_zoki
user posted image Covjek je   gospodar svojih rijeci dok ih ne izgovori  , a kada ih izgovori postaje njihov rob..   pozzz user posted image user posted image  

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 21:22:02   
Okarica
IZVORNA PORUKA: travnicanka

Ovdje meni nesto smrdi!!!!! Mislim da ti sejo opet pravis budale od nas!!!Da nisi ti slucajno dao adresu kojem svom jaranu-bolesniku!!!  Cuj sad vi se kao fol poznajete sa faxa!!! Ma daj majke ti prosipajte to nekom maloumnom kao sto ste i sami!!!!


Meni se cini kao da su Zoki i Sejo ista osoba.user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Šta vam ide najviše na živce
12.11.2007 21:35:18   
Suncica*
Slazem se..Samo je sejo sposoban ovako nesto da izvede.."Sejooo, ajde oladiiiii"..

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Šta vam ide najviše na živce
13.11.2007 8:46:55   
travnicanka
Ma ja sam gotovo sigurna da je on!!!!!!Ne treba biti posebno nadaren da skuzis da je stil pisanja i razmisljanja nazalost isti. Ja ne razumijem takve ljude!!!O jadni oni,bas su nesretni,kad im je glavna zabava otvoriti ovaj forum i prosipati gluposti!!! Prestrasno!!!!!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Šta vam ide najviše na živce
27.11.2007 16:13:34   
merjem
Najvise mi je islo na zivce mokro kupatilo poslije kupanja u koje se nije moglo uci sto smo napokon rijesili tus kabinom.Ali mi naj vise ide na zivce kad navece napokon sjednem i nadjem neki film za svoju dusu a on me pocne pitati neke glupostiuser posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *