|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
18.7.2012 14:42:36   
veeseelaa
Kada bi mene obradovali tuđi komplimenti, u mom slučaju to bi značilo da mi "kod kuće" nešto nedostaje.


meni su komplimenti dosadni


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
23.7.2012 11:55:09   
Ombra
nisam imala takvih situacija u braku ali u vezi jesam... i nije mi tu nista cudno i nevjerovatno...
ali jednom mi se desilo da je muz bio ljubomoran na dugogodisnjeg priiatelja...u biti moji roditelji i roditelji od tog momka se znaju godinama i on i ja smo se druzili svako ljeto kad bi dosao u nas grad...imali isto drustvo itd...i moj muz je sve to znao i upoznao momka i sve o.k. bilo do jednog ljeta kad bi muz u mene ludio kad bi rekla eh idemo na rostiljanje pa bit ce i taj momak itd...anw...na kraju se ispostavilo da je moj muz bio opravdano ljubomoran jer se ovaj meni poslije nabacivao...ne pred muzem....anw...ispricala sam sve muzu pa mi je on rekao eto vidis da sam u pravu itd hahahah dobro smo se ismijali...lika otpepala i nismo se vise ni vidjeli od tad...
inace muz i ja uvijek prepricamo ta neka flertovanja i nabacivanja i dobro se ismijemo....bilo je slucajeva da se cura otvoreno nabacuje mom muzu predamnom i jos mu kaze: "E jeste vi muski glupi" hahahah anw...sve je o.k. tok se to svodi na ovo sto ja napisah...kad to dodje do toga da ne ispricas partneru ili ako se pocnes cudno gledat u ogledalu (kao da to nisi ti) onda je to po meni alarm za uzbunu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *