|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:18:22   
grozđe
Uhvati život za muda i nije baš najkonkretniji savjet, već po meni samo rečenica iz čijeg se konteksta može svašta izvući.

user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:20:53   
henna ze
žene , kanite se turskih serija...

život se živi! hajd sad vozdra

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:28:27   
Anoniman
Ako je brak normalan i da se tako realno živi na način da nemaš seks po mjesec dana (izvinite što sam direktna) a i to kad imaš iniciraš uvijek ti, onda smo mi glupi što se za brak opredjeljujemo.. Ja mislim da u mojoj ispovijsti nema ništa nerealno i previše..

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:45:24   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako je brak normalan i da se tako realno živi na način da nemaš seks po mjesec dana (izvinite što sam direktna) a i to kad imaš iniciraš uvijek ti, onda smo mi glupi što se za brak opredjeljujemo.. Ja mislim da u mojoj ispovijsti nema ništa nerealno i previše..

da upravu si...ako jei nsan zdrav to nije ok,mjesec dana. bez sexa.

Pricaj,istjeraj na cistac...ako nisi zsdovoljna iznesi mu svoj stav.Nemoj venuti,i traziti savjete sa strane..direktno idi

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:51:11   
Galicia
A sto je zabavljanje drugacije od braka?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:51:32   
Anoniman
Muaaa u tome i jeste problem. Na razne načine sam govorila, ali je to njemu na jedno uho ušlo, na drugo izašlo. Kako da mu kažem, kako, na koji način, kojim riječima pa da me čovjek čuje..?

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 13:55:41   
Galicia
Anonimna, ja sam naucila da kad se pocnes ponasati prema drugima kako se oni prema tebi ponasaju, da se dosta stvari promjeni, sto dobro sto lose. Tek onda ta druga strana uistinu vidi kakva/kakav je.
Ovo vrijedi i za dobro i lose ponasanje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 14:03:46   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Muaaa u tome i jeste problem. Na razne načine sam govorila, ali je to njemu na jedno uho ušlo, na drugo izašlo. Kako da mu kažem, kako, na koji način, kojim riječima pa da me čovjek čuje..?

neznam vise sta da ti kazem..

A sta ti on odgovori kad ti npr.pocnes s izlaganjem da nisi zadovoljne,?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 14:13:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Muaaa u tome i jeste problem. Na razne načine sam govorila, ali je to njemu na jedno uho ušlo, na drugo izašlo. Kako da mu kažem, kako, na koji način, kojim riječima pa da me čovjek čuje..?

neznam vise sta da ti kazem..

A sta ti on odgovori kad ti npr.pocnes s izlaganjem da nisi zadovoljne,?



Kaže ili ma pružit ću ja tebi sve ili ma ti si uvijek nezadovoljna (a uvijek kad pokušam pričati ista je ova stvar u pitanju) i onda sutra kao da ništa nisam rekla. Pokušala sam i pokazat da sam tužna zbog toga i reći na lijep način i direktno i indirektno, ali nije urodilo plodom, samo se desilo da je još i manje. Možda je i neko treći u pitanju..

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 15:18:19   
Anoniman
a da tebe on ne vara?



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 15:20:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: grozđe

Uhvati život za muda i nije baš najkonkretniji savjet, već po meni samo rečenica iz čijeg se konteksta može svašta izvući.

user posted image

a istina ovisi i do ''muda'' ko fata za njihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 15:29:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

a da tebe on ne vara?





I sama sam isto počela da mislim. A na osnovu čega ti misliš tako Pahuljice? Kako da to provjerim?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 15:33:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako je brak normalan i da se tako realno živi na način da nemaš seks po mjesec dana (izvinite što sam direktna) a i to kad imaš iniciraš uvijek ti, onda smo mi glupi što se za brak opredjeljujemo.. Ja mislim da u mojoj ispovijsti nema ništa nerealno i previše..

e sad ga širiš....

sad će i odnekle izletiti svekrva koja te zlostavlja...
zajednica u kojoj ti dijete odgajaju mimo tvoje volje...
kolegica neka sa posla kod njega..
mobitel kojem stižu poruke i on ih krije...tvoja provjera Fb profila i maila...
i ode sve u honduras sa ovom temom i sa ovom ispovjesti

il će još homoseksualc ispast na kraju....

Pitaš li ga što te ne starta i što mu do sex-a nije...šta kaže?user posted image
i od kada je takvo stanje...svih 5 godina u kojima ti čekaš pažnju ...jer tvoju startnu ispovjest ja sam tako shvatilauser posted image
Nije valjda da 5 godina uvijek smao ti iniciraš istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 15:36:32   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e sad ga širiš....

Isto sam pomislila, od prve početne ispovijesti svašta nešto se pridodalo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 15:41:47   
Visnja RR
ja mislim da je on gej i da mu je ona amo paravan user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moja ispovijest
30.6.2014 15:43:25   
Hanady RR
Nemojte citirati ništa iznad ovoga posta...odavde nastavite ako baš morate, promjenih naslov...eto nek je tačan...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moja ispovijest
30.6.2014 15:51:12   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nemojte citirati ništa iznad ovoga posta...odavde nastavite ako baš morate, promjenih naslov...eto nek je tačan...
user posted image


user posted image
Sad mi je srce na mjestu user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moja ispovjest...
30.6.2014 22:17:17   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A moram i ovo reći jer uvijek nailazimo na to da smo se sa takvim osobama i zabavljali i prije smo trebali znati šta ne ide. Brak i zabavljanje su dva različita pojma i situacije. Brak se odvija pod skroz drugačijim okolnostima u odnosu na zabavljanje kad si slijep i zaljubljen i kad se i partner predstavlja u najboljem svijetlu. Naravno, ima tu i stvari koje se mogu primijetiti i tada, ali uglavnom ih tada ne vidimo, dok ne počnemo suživot.. A za voljenu osobu se sve, ne da može, nego želi uraditi.. Čuti ju je sasvim dovoljno.



draga moja, brak bi trebao biti bolji od zabavljanja zbog mase razloga
prvo jer imate zajednički dom, djecu, jer dijelite svaki detalj od jutra do sutra
zar brak stoga nije nešto jače, posebnije od veze?

a inače , vezano za taj tvoj problem, kod mene važi pravilo "nemoj ništa na silu"
draga moja ako on nema poretbu da bude sve to što ti očekuješ prema tebi,prema vašem odnosu, nema ti vajde upirati, muškarac kad voli kao i žena djetinjast je, spontan,smotan ma koliki mačo inače bio,sladak, romantičan, umiljat,uvijek zaintersovan za sex koji će inicirati ne jednom dnevno nego više puta,kad god te vidi,kad god te dodirne ... itd

imaš pravo da tražiš to, odnosno da očekuješ takvo što, samo to nećeš dobiti nikakvim presingom, jer toga ima il nema

e sad ko ti ja savjetujem da ti njega nogiraš,ma ne, možeš i tako da živiš, da prekrižeš svoje snove o odnosu sa svojim partnerom, da živiš s njim mehanički a da svoju ljubav kanališeš ka nečem drugom, ka djeci npr

sad kako bi ja, nije ni bitno, samo znam da bi se kao i ti osjećala grozno







_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moja ispovijest
30.6.2014 22:34:16   
Hanady RR
korekcija naslovauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *