|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 13:57:53   
bubamara80
evo jedna po meni interesantna tema. mislim na svakodnevni život, na poslu, kod pekara, pred svekrvom i sl. posmatam starije žene i vidim kako jedna u drugoj skoro pa uvijek žele da se opravdaju da li sa skupim satom, da li sa obrazovanjem,da li sa pametnim djetetom " nije što je moje ali...." Da li je svijet oko nas postao tako licimjeran da se mora pretvarati da je čovjek ono što nije iz straha od neprihvaćanja okoline?

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:07:09   
nikita
IZVORNA PORUKA: bubamara80
Da li je svijet oko nas postao tako licimjeran da se mora pretvarati da je čovjek ono što nije iz straha od neprihvaćanja okoline?


Da, pojedni ljudi zbog nedostatka samopouzdanja i mnogo kompeksa glume da su nesto sto nisu!
Niti sam prepametna niti prelijepa ali volim sebe takvu kakva jesam i nemam sta kome glumiti ili se pretvarat da sam nesto sto nisam.


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:11:40   
bubamara80
Također. Ja ne mogu prevaliti preko jezika nešto što ne mislim a nisam glupa da ne primijetim kada prijateljica laže. Npr. Ofarbala se ja - jednom rječju katastrofa- a ona meni jao baš ti je divna boja?? čemu to. ja se neću uvrijediti ako mi iskreno kaže kao jedna druga:" koja to boja još nedostaje na glavi da je kupim pa i nju stavi" neki se i uvrijede jer sam iskrena nisam netaktična ali što je na umu to je na drumu

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:30:49   
HanaBana
Takva sam kakva jesam.
Kome se svidjam bujrum, kome se ne svidjam neka razguliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:39:12   
tea lana
nit zelim da glumim nit mogu da glumim,par puta sam u zivotu mogla puno bolje da prodjem samo da sam znala se nekome nakeziti lazno ili mu reci nesto lijepo a da to ne mislim.Brate kod mene je onako kako jeste,ne voli ja to glumatanje nigdje.Kome se nesvidja nek produzi,al bez ulizivanja 

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:50:33   
bubamara80
tea lana podsjetila si me sa svojim postom da sam se ja par puta baš morala nasmiješiti i par puta prešutim kada je u pitanju posao. tamo ne kažem baš uvijek šta mislim a to je tako od kada sam kreditno zadužena da nije njega sigurno nikom ne bih uskratila svoje mišljenje 

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:55:13   
mala curica
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Takva sam kakva jesam.
Kome se svidjam bujrum, kome se ne svidjam neka razguliuser posted image user posted image user posted image



Super si ovo rekla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potpisujem

< Poruku je uredio mala curica -- 23.2.2009 14:56:10 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 14:55:15   
Anoniman
toliko sam puta zapala u neugodne diskusije na ovom forumu, upravo radi iskrenosti i zastupanja svojih stavova. A najlakše se priključiti ostalima i reći jeste jeste baš ste super i kod mene je isto.

(odgovor članu bubamara80)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 15:05:40   
nikita
IZVORNA PORUKA: Shee
toliko sam puta zapala u neugodne diskusije na ovom forumu, upravo radi iskrenosti i zastupanja svojih stavova. A najlakše se priključiti ostalima i reći jeste jeste baš ste super i kod mene je isto.


Haha ,dobra si Shee...meni je osobno opet draze da kazes (ti i svi ostali) sta mislis nego da se priklonis masi i klimas glavom a imas neko drugo misljenje !


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 15:20:48   
Blue rose RR
Nisam tip osobe koja laž može sakriti, ako ništa na očima mi se vidi (ucakle se ko staklo)user posted image , tako da ta opcija otpada.
Ali ovisno o situacijama ističem u prvi plan ono nešto drugo iz mene.
Npr. ne djelujem isto kući i na poslu, jednostavno na poslu u prvi plan ističem neosjetljivost na bilo šta, i autoritativnost, dok čim pređem prag zgrade, nekako se vratim u svoju "staru ja".
Mislim da većina ljudi, ovisno o situaciji, drugačije reaguju, i ispoljavaju ono nešto u sebi, za šta su mislili da je skriveno,ili svjesno ga potiskivali, dok neki ljudi ne mogu ili ne žele da iskoriste ono što posjeduju.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 17:51:16   
žana o8
Zbog prirode posla, na poslu se uglavnom pretvaram u nešto što nisam, jer moram biti suzdržana, moram svakome pristupiti na isti način, moram biti neosjetljiva, pa čak i hladna. A čim izađem iz kancelarije ili suda , ja sam druga osoba, znam zaplakati na tužnu pjesmu, film, na ostavljenu djecu ili životinjice. Ali takav mi je posao, pa nebi ni valjalo ( a ne bi ni smjela) isto se ponašati na poslu i van posla. A kad me neko upozna u kanc. ili na sudu ,ljudi se nemogu načuditi koja doza ozbiljnosti  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a ovamo osmjeh ne skidam s lica i jako sam emocionalna.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 20:46:04   
teta berta
Ponekad se pretvaram ali recimo samo da ne bih uvrijedila nekoga. Ne volim ljude koji svima šalju pusice, tepaju im i ulizuju se na stotine načina. I obvezno se ljube kad se vide, bez obzira koliko se dugo znaju. Znam puno takvih osoba i mogu reći da se žele sviditi svakome i obično u tome uspjevaju. pred njima glume super osobu a ovamo ih ogovaraju iza leđa. Ja nastojim uvijek govoriti ono što mislim, bolje licem u lice nego iza leđa...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 22:24:26   
almai
Nekad bi stvarno voljela da znam lagati,
par puta sam nesto slagala i samu sebe odala.
Neki  ljudi su rodeni i znaju ,ja stvarno nisam od tih ljudi,mada bih zeljela nekad nesto i slagati ali neideuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
23.2.2009 23:00:04   
adannn
Ja svakome kažem ono što mislim..user posted image Nikada ne bih mogla da nešto prećutim...To nije u mojoj prirodi,jer volim iskrenost(vaga)..Sve dobro izvagam i kažem..Ne volim kada mi se neko ulizuje a ja znam da me ne podnosi...Ko mi je ikada stao na žulj,taj za mene ne postoji i to mu otvoreno kažem..Kakvo sam ja zlopamtilouser posted image user posted image Ali ko mi pokazuje iskrenost,ljubav i ko je pošten toj osobi bih pomogla u svakom trenu i tu sam za takve prijatelje uvijek...Inače,dvoličnost i pretvaranje-daleko od meneuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
24.2.2009 0:45:18   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: adannn

Ja svakome kažem ono što mislim..user posted image Nikada ne bih mogla da nešto prećutim...To nije u mojoj prirodi,jer volim iskrenost(vaga)..Sve dobro izvagam i kažem..Ne volim kada mi se neko ulizuje a ja znam da me ne podnosi...Ko mi je ikada stao na žulj,taj za mene ne postoji i to mu otvoreno kažem..Kakvo sam ja zlopamtilouser posted image user posted image Ali ko mi pokazuje iskrenost,ljubav i ko je pošten toj osobi bih pomogla u svakom trenu i tu sam za takve prijatelje uvijek...Inače,dvoličnost i pretvaranje-daleko od meneuser posted image




Ovo mogu da potpisem,sve osim horoskopskog znaka. user posted image


Meni nije nikakv problem biti iskrena...cak i ako ispadnem crna ovca na kraju,ne zanima me.
Imam svoj stav i to je to.
Ovo crna ovca mislim najvise kada na poslu svi bruje isto u glas,a kada se treba nesto konkretno reci oni se smjeskaju naivno ko Ukrajinke. E tu ja nastupam user posted image
Ali uvijek naglasim da govorim u svoje ime...e jos kad mi nakon svega sapnu na uho "joj sve si upravu" ja bi povratila najradije. user posted image

Inace sam pozitivna u svemu,veliki optimista i poprilicno ruzicasto gledam na svijet,ali ako me nagazis onda sam stvarno grozan neprijatelj. A za prijatelje sam spremna sve uraditi,njima se nemam ni potrebu pretvarati,jer to su prijatelji.

Mislim da od pretvaranja nema nista,ko te voli voli,ko ne voli ne voli...ne vidim ni svrhu zasto bi se svima dopadala? user posted image
Bitno je vjerovati u sebe i stojati iza onoga sto govoris,onda ti nije problem i kad su svi ostali na suprotnoj strani.
Tako da nema potrebe za pretvaranjem...
A sto se tice mazenja,ljubakanja i osmijeha to sve zavisi od dana do dana. Inace sam nasmijana gdje god udjem,prijatna poprilicno,ali naravno ima i onih dana kada ubijam pogledom. user posted image user posted image Ali to nema veze sa pretvaranjem,jednostavno takav mi dan bude.



(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li se pretvarate da ste nešto što niste?
25.2.2009 11:23:23   
andji
IZVORNA PORUKA: bubamara80
Da li je svijet oko nas postao tako licimjeran da se mora pretvarati da je čovjek ono što nije iz straha od neprihvaćanja okoline?



Da, pojedni ljudi zbog nedostatka samopouzdanja i mnogo kompeksa glume da su nesto sto nisu!
Niti sam prepametna niti prelijepa ali volim sebe takvu kakva jesam i nemam sta kome glumiti ili se pretvarat da sam nesto sto nisam.

Baš tako,ali nismo svi isti....lakše je sklopit i plasirat sebe kao idealnu osobu sa još idealnijim životom,nego pogledati sebe i reći ko sam i šta sam,ma kakav god da sam


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *