|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:37:20   
Anoniman
user posted image dobre ste.
ja se ulažem u brak onoliko koliko osjećam.

(odgovor članu ambera)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:41:57   
nenica
Joj D_K kako si me nasmijala!!!user posted image user posted image user posted image  Ma ne bi ti on mislija na večeru viruj mi... A tim malim stavrima uvik možeš "začinit" bračni život... Pogotovo kad se možda nekad pretvori u ganjanje plodnih dana kao i većini trudilica. E a da se to ne bi dogodilo ja ti pribjegavam ovakvim metodamauser posted image ! Zasad mu je najdraže bilo kad sam ga dočekala samo u njegovoj uniformi i sa službenom kapom na glavi... bome, još uvijek se pali na mene user posted image ! Ajme šta sam se raspisala...uf, nikad stat na vrime! I MM mi to uvik govori...brži mi je jezik od pameti! Ali kad se s vama tako ugodno osjećam cure moje drage...

_____________________________

"Ne plači zato što je završilo. Smij se zato što se dogodilo."


(odgovor članu ambera)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:45:15   
andji
Zasad mu je najdraže bilo kad sam ga dočekala samo u njegovoj uniformi i sa službenom kapom na glavi... bome, još uvijek se pali na mene

e Nenice ovo mi je super,baš si me nasmijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:48:43   
nenica
A šta ću...smijala san se i ja sama sebi...još san i pustila onu pismu "you can leave your hat on" da sve bude u "istom điru"...ali da ti buden iskrena...smrzla san se dok se on parkira i popeja uza stepenice!!!!user posted image
Ne radi nam grijanje naravno...a ja ti i liti spavan u bičvama koliko san zimogrozna!! Eto, šta sve žene rade za ljubav...

_____________________________

"Ne plači zato što je završilo. Smij se zato što se dogodilo."


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:51:28   
andji
jašta nego rade,samo treba imati mašte i htjeti to(želiti)i eto ga,a kad sve prodje smijala bi se sama sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:59:27   
D_K
e kraljica si - bas si domisljata..
znas u bosanskoj verziji bi se mogao muz docekati u priglavkama.. to su ti one pletene vunene carape.. mislim da bi efekat bio isti a makar bi ti noge bile tople ;))

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:00:08   
ziki
U svemu se vodim emocijama, dajem sebe kompletno ali i mnogo trazim. MM odgovara jer ima isti stav. Odlicno funkcionisemo skoro 12 godina(veza
brak)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:04:51   
nenica
E bravo D_K!!! Vidiš, nije mi to palo na pamet!!! U nas to zovu "sukanci" ili nešto tako mislin! Super ideja!!!user posted image  Kad se pusti mašti na volju onda se svakakve zanimljive stvari događaju... Samo triba to želit i imat volje za to, kako si ti rekla Andji. Triba se borit za brak i za naše male user posted image  svim raspoloživim sredstvima! Svaka čast cure! Prave ste!

_____________________________

"Ne plači zato što je završilo. Smij se zato što se dogodilo."


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:11:15   
D_K
pa naravno da mu se svidjelo.. kad je on pomislio da si ti to prvo isplanirala, pa realizacija - dok si tajming odredila, kad se obuci, koliko ces cekati, pa efekat iznenadjenja kad te ugleda.. eh, sigurno se osmjehne svaki put kad se penje uz stepenice i kad ulazi u stan..
he, he ja ti stanujem u istoj kuci sa svekrom i svekrvom - oni su sprat ispod i bas smo onako povezani - stalno neko ide gore ili dole.. zamislila sam da svekrva uleti po tepsiju a ja sa kapicom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:14:59   
andji
zamislila sam da svekrva uleti po tepsiju a ja sa kapicom

Bravo D-K ili ne dao Bog svekar još gore,ajd svekrva i nekako...žene najbolje razumiju žene
Nenice odakle kuckaš,izvini nisam upućena?


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:20:05   
nenica
Ajme meni...eto vidiš koliko san smantana cila. Kuckan iz Splita user posted image ... di trenutno pada kiša iz neba i iz zemlje! Postoje ovi forumi i u "hrvatskoj verziji", ali odi san se prvo prijavila i nekako mi baš pašete sve vi! Da ne kažen koliko san novih rići naučila i običaja user posted image ! Iako se nekad znan pogubit u prijevodu, ali nadan se da vas mogu pitat ako mi nešto ne bude jasno.... Ne znan jeste li i vi trudilice, ali baš mi je nekako lipo "razgovarat" ovako s vama...

_____________________________

"Ne plači zato što je završilo. Smij se zato što se dogodilo."


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:24:56   
Blue rose RR
Nego ti Džana zamandali vrata, a reci svekrvu i svekrvi, da se pojavila "promaha".user posted image
I nemoj da ti u kući nestane bibera.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 15:58:39   
D_K
a Sanela ja cekam kad ces staviti u potpisu: Udje Fata u magazu sam aj za njom Mujo zamandali vrata..
Ja cu tako muzu - udje muzic u magazu saaam a za njim Dzanka zamandali vrata, aj za njim Dzaankaaa zamandaliii vraaataaa..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 16:11:18   
mamyca

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mislim da je ključ u njegovanju ljubavi. Sa obje strane. Nema potrebe za mjerenjem, svako mjerenje nužno vodi do vaganja, a vaganje u ljubavi ne priznajem.
Postoji trenutci kada je muž taj koji sebe daje više, ali i trenutci kada sam ja ta koja ulaže više.

Ne mislim da je muž taj koji mora uvijek stvoriti atmosferu i ugođaj. Znam da i muškarcima gode i pokloni i komplimenti.




Potpisujem.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 19:38:22   
andji
Nenice i ovdje da ti poželim dobrodošlicu,i ugodno druženje sa nama...biće ti lijepo sigurnouser posted image user posted image user posted image user posted image ja ti nisam trudilica,imam sina što se vidi u potpisuuser posted image user posted image user posted image ali svakako da imaš i ovdje trudilica,ma pronaći ćete se vi.....još jednom dobro došla

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
27.3.2009 11:05:03   
Anoniman
Previše... user posted image trošim energiju iznad svih mogućnosti, a da to bar MM cijeni i vidi. Zaposlena sam već 10 godina, volim kuću i porodični život, sve sređujem i dotjerujem (sve je barem 90% ako ne i više)ali, ali...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
27.3.2009 11:27:44   
Blue rose RR
Nina 3, zar ne želiš  da tvoj muž ravnoprvno učestvuje u dnevnim aktivnostima, porodičnim obavezama zajedno sa tobom?
Ili si ti ta koja ga nesvjesno odguruje - tipa :"Ja ču to bolje i brže?".

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
30.3.2009 11:10:43   
Anoniman
On neželi ništa raditi u kući, tako je odgojen i ja tu ništa nemogu promjeniti, ako treba uraditi nešto što je baš njegov posao to uradi, ali mu 100 puta trebam to napomenutiuser posted image , vjeruj mi da se sinoć 5 puta presvukao i tako izbacio iz ormara 5-6 hlača i 3-4 majice,košulje itd... sve razbacao po krevetu, a tek kupatilo poslje njegauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
1.4.2009 21:49:46   
melissad
IZVORNA PORUKA: leli§

covjeku je u zivotu (pa i u braku) lijepo onoliko koliko on sam sebi namjesti... ako hocu da budem zadovoljna onda se do max trudim da je tako, makar to znacilo da ja ulazem puno vise. mada ne vidim KOLIKO (kolicniski) ulazem jer je to kod mene spontano i svakodnevnica i tek sam nakon mozda pola godine ili malo vise braka naucila da ne gledam na to koliko ko daje, nego da uzivam u ovom sadasnjem trenutku ma kakav on bio i ma ko ulozio u njega da je takav. ali ruku na srce ponekad se zalim (moj dragi kaze "stalno se nesto zalis"user posted image ) ali to je cisto zato sto je moj suprug osoba koja ponekad ne vidi neke stvari i onda ja moram malo da zabiberim da mu skrenem paznju ( i to se vrlo cesto desava kada se jako umorna vratim sa posla)user posted image user posted image user posted image
sve ovo, samo sto se i ja ne vracam sa posla vec moj muz, a zamislite  sta mi je danas uradio, sto je meni bilo vrlo romanticnouser posted image , ocekivali smo goste na rucku , i ja naravno spremam rucak, a on vec stigao s posla, istusirao se, poceo da me ljubi, iskljucio je sva kola na elektricnom sporetu i poveo me u spavacu...................hehehhee, i ja mu govorim posle , pa znas li ti da nam gosti sad stizu, i tako smo se slatko ismijali, i sve sam ipak stigla da spremim.user posted image user posted image

_____________________________

19.11.2008. rodila se DINA, sreca moja najveca

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
8.4.2009 20:27:42   
ajnur
od dana kad smo se vjencali mm je postao najvaznija osoba u mom zivotu dajem sve od sebe da mu ugodim u svemuuser posted image masAllah lijepo nam je user posted image jos samo jednu malu bebicu kad bi dobiliuser posted image al insAllah bice i to

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu melissad)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
9.5.2009 14:52:43   
delly
evo ja sam 21 on 27 udala se kad sam imala 18 i odma smo se preselili i krenuli zivot na svoju ruku user posted image
dajem onoliko koliko dobivam user posted image nekad moram da priznam da dajem ja cak i manje ...ali tu smo ...
mm je kod svojih dobivao sve na tanjuru ama sve .. ali otkako smo mi skupa tj zivimo skupa nikad mi nije dao da ja nesto radim a da on sjedi ,sam kaze da nema mira da me gleda..ja sam mislila reko to je u pocetku ali nije jos je on takav cak i bolji user posted image ... sto se tice kucanskih poslova sve mi to skupa radimo,on se cak i naljuti ako ja sama napravim generalku, ali podjelimo ja uvjek brisem prasinu jer on nije za to a ja to obozavam,on ususava i brise pod, i uvjek stavlja robu za susenje i baca smece . oko rucka zna dosta.jer je dosta naucio kako nije znao ni jaje da ispece...nekad kad radim pa on dode prije mene on zna cak svoju mamu nazvati i pitati kako se sta pravi pa on to napravi i mene doceka..sad vec zna i sam ...user posted image sklanja za sobom i za mnom user posted image a nekad i ja za njim user posted image
slazemo se i radimo sve sto mozemo skupa...jer draze nam je skupa pozistiti za 1 sat nego da jedno cisti pola dana..to kod mene neide..a bome da je ljencina i da nece u napolje odma nema sanse...

a ako je bolestan nedam mu nista..al on opet ustane i pomaze pa imam metodu kad se naljutim onda mora da sjedne user posted image

treba se sve djeliti tako i one prljave stvari i poslove user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
9.5.2009 15:51:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bubamara80

Evo još jedna temica user posted image  da li mislite da vi puno više ulažete u brak nego suprug ili je obrnut slučaj. da li vam nedostaje romantike a da sami niste svjesni da ni vi se baš ne trudite biti romantični. Nije to samo ekskluziva za muškarce. Šta ste zadnje romantično uradili za svog supruga?



činjenica je da mi žene sve redom više ulažemo u brak nego naši muževi, prvo briga oko djece, drugo većina kako vidim trpi roditelje od muža ili čak živi s njima, garant većina radi od muža više po kući (čisti, pere, dočekuje goste)...
i šta veliš bubamaro još da sta romantično pored navedenog treba uraditi za muža?!user posted image  treba ga user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
9.5.2009 16:58:27   
lejlaze
100 % se ulazem,  tako zelim i mislim da je tako pravilno.

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *